מתחילים להסיר כפפות?

dory30

Well-known member

Harrington

Well-known member
מנהל
לא מכיר את עוה"ד (שהכתבה די נראית כמו כתבת פרסומת לו בלבד), אבל מה יום מיומיים? יש מי שסבור שצריך לנהוג כך ויש מי שסבור אחרת. בית המשפט (וגם היועמ"ש עוד לפניו והחוק עוד לפני שניהם) אמר את דברו בעניין. שיתמודדו.

PrivateBaldrick

Active member
אני מת שלשלשת העופות יצא מחיינו, מת שיעוף לכלא. אבל וואלה, אם אין בישראל חוק שאוסר על נאשם בפלילים לכהן כראש ממשלה, לא חושב שיש הצדקה להכריח אותו לצאת לנבצרות מעבר לקלפי.

dory30

Well-known member
אני מת שלשלשת העופות יצא מחיינו, מת שיעוף לכלא. אבל וואלה, אם אין בישראל חוק שאוסר על נאשם בפלילים לכהן כראש ממשלה, לא חושב שיש הצדקה להכריח אותו לצאת לנבצרות מעבר לקלפי.
בנסיבות הנוכחיות, יש לשנות את החוק "בהוראת שעה" ולעשות את מה שצריך. אולמרט התפטר בנסיבות שכאלה, אחרי שתי מלחמות ואף נכנס לכלא.

Harrington

Well-known member
מנהל
בנסיבות הנוכחיות, יש לשנות את החוק "בהוראת שעה" ולעשות את מה שצריך. אולמרט התפטר בנסיבות שכאלה, אחרי שתי מלחמות ואף נכנס לכלא.
ראשית לא משנים חוק כזה בהוראת שעה. זה יהיה די מגוחך ואנטי דמוקרטי אם יפעלו כך.
שנית אולמרט ממש לא התפטר "בנסיבות אלה", אלא עשה זאת על-פי דרישת מפלגתו שלו שהודיעה לו חגיגית שמבחינתה הוא סיים את דרכו כעומד בראשה. אין בכלל מה להשוות בין שני המצבים.

כוכבית מצויה

Well-known member

אולמרט התפטר כיוון שחברי הקואליציה שלו הכריחו אותו. זה לא המצב אצל ראש הממשלה מר נתניהו

dory30

Well-known member
ראשית לא משנים חוק כזה בהוראת שעה. זה יהיה די מגוחך ואנטי דמוקרטי אם יפעלו כך.
ואיך היית קורא להעברת חוק הקורונה, שעוקף את הוועדה הרלבנטית והופך אותה לגוף ייעוצי נטול סמכויות ממשיות? אם לדעתך זה לגיטימי או חוקי, אני חוזר בי מההאשמות.

למעלה