מתחת ל0 בבגובה פני הים בקו הרוחב של ישראל עוד שבוע, !

בכל מקרה במערכת הזו אפס ממ. והאופק לא נראה טטוב. נראה שסופש הבאה ירושלים תרד ל60 אחוז ממה שאמור לרדת

טורדנו אף 3

אני לא מבין אותך הסתיו היתרון לחוף פחות בהרים,
ובחורף זה הפוך היתרון עובר יותר להרים פחות לחוף.
אנחנו רק נכנסנו אל החורף, סבלנות.
כרגע נראה שנגמור את דצמבר ממוצע/מתחת לממוצע.
אם ינואר יגמר ממוצע או מתחת אז באמת יהיה מה לחשוש.
אני מקווה שנקבל ינואר גשום!

לא בדיוק גם הממוצע בירושלים הסתיו לא נמוך. משמעותי. נגיד מהחוף הדרומי . אם בכלל. אבל תראה איזו חסימה על רוסיה. האפיקים ממש מתקשים להגיע אלינו. כמו שצריך. גפס מראה משהו נחמד בחמישי לינואר. אבל זה רחוק. ושוב שקע רום ולא אפיק משמעותי. אבל נמתין. עד העשרת הראשונה של ינואר אם עד אז לא יחול שינוי. יהיה בהחלט מה לדאוג. עד אז סתם נתבאס מימים חמימים מהרגיל.

טורדנו אף 3

אני מקווה לטוב למרות שהמודלים והוורטקס הפולארי לא משהו.
גם יריב ריז חושש מחסימה באטלנטי שזה יחמיר את המצב.
אבל כמובן שכתב לי שלקחת בערבון מוגבל כי הוא לא יודע כמה זמן תמשך החסימה
נקווה לטוב!.

lovernn

Member

טורדנו אף 3 ואו איך אני מתרגשת ממך מדבריך אנחנומדברים על בנאדם שקבר תחורף לפני שניה אתה תקבל מהחורף כזה נוק אאןט שישאר אותך המום זכור מה אמרתי תמשיך עם הפסמיות​

lovernn

Member

אביתר123כהן יניב גם טועה וגם טעה פעמים רבות ההורטקס לא באמת תמיד מראה תתחזית הנכונה על מה הוא מדבר לא תהיה שום חסימה באטלנטי איטליה תתיבש בתחילת ינואר זה כבר מופיע כמה עדכונים​

lovernn

Member

אביתר123כהן נקוה לטוב אל תתיחס לכל עדכון של גפס יניב ממש לא מתאים לו להתסכל על המודלים ההורטקס הרי מתפצל אינו מתפרק​

תמשיכי להתעלם צהעובדות. אז בסדר נהריה כנראה יסימו מעל הממוצע. אבל מי שלא רואה שהרי המרכז נכנסים לחסימה הזו במחסור. זה בעיה. ולהכיר לך את החסימה אחרי דצמבר 13. חודשים כמעט ללא גשם. גמרו את החורף.

lovernn

Member

טורדנו אף 3 מי מתעלם י אתמול ירושלים ווהשפלה קבלו המון גשם ירד גשם כל הלילה מבול אדוני ניראה לי שמי מתעלם זה אתה אתה לא מחובר ללמציאות יורד המון גשם מחסור חחחחחחחחחחחחחחחחחח עלקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק אתה פשוט לא בסדר בחשיבה שלך מחסור הצחקתתתתתתתתת תאטמוספרה תתמשיך לחיות במדבר הדמיוני שלך​

נערך לאחרונה ב:

lovernn

Member

טורדנו אף 3 זה לא המצב עכשיו שהיה 2013 אז היתה דליפת אוזון זה קרה בעקבות מערכת קפואה שהיתה פה מושלגת קיצונית מה שלא היה עד כה לא סתם גשם בקיצר מה אתה מקשקש הוורטקס צפוי להתפצל לא להתפרק החורף לא גמור אם התחזית של גפס עכשויו תשאר ככה ולא תשתנה עד שני הבא אני צנצנתתתתתתת​

lovernn

Member
מגמה להתייצבות רכס במערב אירופה בתחילת ינואר, והתפתחות של גלעין קור מעל סקנדיבני זה עוד עדין לא ה-SSW שאנו פוחדים ממנו

תסתכלי שוב לא רואים שום שינוי. אף אפיק לא מסוגל להתקרב אלינו. הכול נתקע על מערב למרכז אירופה

lovernn

Member

טורדנו אף 3 אתה תראה את זה קורה עד סוף שבוע הבא הסתכלתי שוב זה בדיוק מה שרואים אפקיות הדרגתית זכור מה אמרתי תוך שישה ימים גפס שמפס כל החארטות האלה מביאים לך מהפך במפות כן רואים מעבר ציר הקור למזרח אירופה בתחילת ינואר חכה ותראההה אין עלינו שום חסימהההההההההההההההההההה איטליה תתחיל לקבל פחות גשם מהחודש הבא החגיגה ניגמרת זמנית​

lovernn

Member

טורדנו אף 3 בבקשה הטטווח הרחוק מתחיל להראות שיפור זכור מה הבטחתי נקווה להקצנות אני לא מתעלמת מכלום תזכור​

גפס הלילה לטווח הרחוק מראה שינוי.
כמובן שעדיין לא בכיוון, אבל משנה קצת את סינופטיקה לטובה.
מקווה לטוב בעזרת ה'!
שיהיה צום קל ומועיל מי שצם. :)

למעלה