מתייעצת לגבי צעצועים לגיל שנה ושמונה

מתייעצת לגבי צעצועים לגיל שנה ושמונה

שלום בני בן שנה ושמונה -אשמח לשמוע מה מתאים לגילו.... יש לנו במלאי : מכוניות ,בימבה ,טרקטור ,ספרים שונים ומגוונים , לגו , ,לוח צורות (משולש, מלבן עיגול וכו...) ,מעט בובות , חיות מפלסטיק , ערכת רופא , ערכת כלי עבודה(מקדחה מברג וכ'..) התאם צורה , ספר צלילים , תוף, מפוחית , מדבקות כלשהן להדבקה על נייר מתי שבא לו , קסילופון, התאמת צבעים (מכיר את שמות הצבעים אולם עונה על הרוב אדום
אין לנו : השחלות ,חרוזים , בצק (פלסטלינה) ,עגלה עם בובה מה דעתך ? מה כדאי להוסיף ועל מה לוותר ? אני משתדלת שלא יהיה לו עודף גרייה ומדי פעם "מעלימה" צעצועים לשבועיים .... תודה

יעל כץ

New member
צעצועים לבן שנה ו- 8 חודשים

שלום לך, קודם כל - אכן סדר וארגון יעזרו לו מאד...למשל לעשות קופסה עם כלי נגינה, אחת למכוניות, לחיות וכו'. את יכולה להעלים או לשים למעלה צעצועים שהוא לא ממש משחק איתם. למשל, כלי רופא, כלי עבודה (הוא מתייחס אליהם?), חרוזים - תלוי מה הגודל, אבל בהחלט יתכן ועדיין לא משחיל. השאר נראים מתאימים בסה"כ. אפשר להוסיף: קוביות עץ לבניית מגדלים. מגדל כוסות - כנ"ל. ללמד אותו גם להכניס את הכוסות אחת לתוך השניה. בצק - לא פלסטלינה, אלא בצק צבעוני מאד מתאים. צבעים - עבים וקצרים, כמו אלה של קריולה, מתאימים מאד. עגלה עם בובה - בהחלט. אפשר להוסיף פאזל אחר, למשל, פאזל חיות או כלי רכב... תלוי גם בנטיות שלו. כדור - לגלגל אחד לשני. רכבת ראשונה - כמו רכבת ראשונה שלי של טומי, או רכבת משוך וסע - של טומי. משחקים ראשונים כמו: סקוצ'יקיד צורה וצבע, גופים לפעוטות של אורדע, המפתח להתפתחות - פוירברג, מבוך חרוזים אלה כמה רעיונות, כמובן שלא צריך הכל. אם תרצי עוד הצעות או הסברים - כתבי לי

למעלה