מתייעצת

תשובת המתחזה רעה
ולא יפה להתחזות. אסור ליצור קשר חומרי עם המנהל, זה לא אתי. יש חוקים. כיוון שהוא המנהל שלה, חשוב שתעיר לו על התנהגותו ובוודאי אם היא נשואה. אולי אינו מודע אליה, וחשוב שיפנו את יחסו אליה. אני מקווה שלא יטריד.
&nbsp

מתייעצת

שלום לכולם זאת הפעם הראשונה שלי בפורום הזה. אבל אני חייבת להתייעץ אולי אתם תדעו להגיד לי האם אני סתם אוכלת סרטים וזה רק בראש שלי
אני בת 30 וקצת נשואה פלוס 1, אני מרגישה שאני מקבלת יחס מועדף מהבוס שלי שהוא בן40 וקצת עם 4 ילדים נשוי.
אני מרגישה שתמיד הוא מגן עליי בעבודה , מעריך אותי , וזה לא ככה עם שאר הבנות המחלקה שאליהם הוא מתייחס באופן קר וקשוח בלי אינטרקציה. איתי הוא מרגיש בנוח לדבר ולפעמים גם לצחוק הבנות אמרו לי מספר פעמים שמרגישות שהבוס ממש מעריך אותי .אני יכולה להגיד שבשנה וחצי שאנחנו עובדים ביחד הוא מרבה לחייך אליי ואפילו תפסתי אותו בכמה פעמים מסתכל לי באיזורים מסויימים בגוף כמו חלק תחתון של הגוף..חזה... ומסתכל לי ישר לתוך העיניים ולא מוריד את העיניים ויש לנו קשר עין .
עד עכשיו זה הרגיש לי שזאת סיטואציה רגילה למרות שהרגשתי תמיד שהוא רגיש אליי, פתאום לפני יומיים הוא קרא לי למשרד שלו הדלת הייתה סגורה והוא מדבר איתי משהו כמו שעתיים וחצי רק אני והוא בלי שום נושא שקשור לעבודה ... .. משתף אותי ביחסים שלו עם אשתו שלא הכל מושלם ... ושיתפתי אותו גם קצת על הזוגיות שלי .. ומה התפקידים שלי בבית והוא סיפר מה שלו.. צחקנו מלא ...והייתי כימיה כזו לא שמנו לב לשעה ... אחר כך כשקמתי ראיתי שהעיניים שלו קצת על החזה. ואני מרגישה כמה פעמים שהוא בוחן אותי במבטו מסתכל כזה ... השאלה אם יש פה מתח מיני ? או שזה רק בראש שלי ? מה נראה לכם עובר לו בראש ? אני יכולה להגיד מהצד שלי שאני כן נמשכת אליו .. ולא בגלל המראה כי זה לא הטעם שלי .. אלא הכריזמה, ההליכה , הקול הגברי והחזק, האסרטיביות שבו הביטחון שלו מושך אותי .. חייבת את דעתכם אולי הוא סתם נחמד אליי ? כימיה בין אנשים

שלום
אסור ליצור חברות רומנטית כשנשואים עם אחרים. אם נחמד לכם ביחד, יפה. אולי הוא נמשך אלייך ונעים לו להסתכל עלייך, אם לא נעים לך כדאי שתעירי לו בעדינות או תרמזי לו. בדרך כלל לא רצוי להזכיר שהמדובר באברים אישיים, אפשר להגיד לו שדרך ההסתכלות שלו בך לא נעימה לך לפעמים אז שישתדל להבחין.
&nbsp
&nbsp

למעלה