מתי אקבל וותק.ץ.ץ

crema2

New member
מתי אקבל וותק.ץ.ץ

עבדתי במקום העבודה 9 חודשים כדי לא לקבל קביעות , פוטרתי וחזרתי אחרי 3 חודשים (מינימום הנדרש כדי לא לקבל זכויות , גם בדקתי את זה באינטרנט). השנה משום מה הייתה טעות לי ולעובד שהגיע חודש אחרי , ופוטרתי אחרי 8 חודשים. מכיוון שכמה נשארו , בודדים וקיבלו ותק לא חשבתי שטרם 8 חודשים וחצי יפטרו אותי בלי ההכנה הנפשית. נודע לי על פיטורים בדיוק שבוע לפני סיום 8 חודשים. ניסיתי אז להסביר למנהל שעברו רק 8 חודשים, הוא התווכח שעברו 8 ואמר שיצור איתי קשר כדי שאחזור שוב ל9 חודשים נוספים (אני ביקשתי ורציתי והוא אין לו בעייה, אני עובדת טובה). קיצר העובד שהגיע אחריי השבוע נגמרו לו 9 חודשים , ולמזלו מאז שפוטרתי הוא הצליח לגרום להנהלה לבדוק את העניין עם התקלה והוא עבד בדיוק 9 חודשים ולא 8 . עבר חודש ושבוע מאז שפוטרתי והיום אחד העובדים אמר לי שאני יתקשר דחוף למנהל שבוע הבא , שלמנהל חסר עובדים , שזאת הזדמנות שלי לעבוד. 2 פוטרו זה שנגמר לו החוזה ועוד עובד שעיצבן את המנהל. הסברתי לעובד הזה שרק עוד חודשיים אני יוכל לחזור . עכשיו מכייון שלא עברו 9 חודשים ויש לי עוד חודש שאני יכולה לעבוד , השאלה שלי אם אתקשר למנהל (צריך עובדים והוא יכול להסכים שאעבוד ואולי לא?:( ) האם נניח יקח אותי רק לחודש? עוד שאלה..האם יש דרך לגרום למנהל לשכנע אותו, ושהוא ידבר עם המנכ"ל שישאיר אותי? הרי אני עובדת טובה וחרוצה. תמיד שהמנהל היה מתקשר בספוטניות , גם אם היה לי תור לרופא שיניים, או ישנתי מעט שעות , תמיד הסכמתי לעבוד. מה גם העובד ציין ששני העובדים החדשים חבשניים -מה שעוד מקשר אותי לעבודה ההיא, כי בשבילי היא הייתה בית שני, חבל שלא השאירו אותי . עובדה כמה נשארו , אומנם 2 מתוך השלושה באמת יש להם אפקטיביות אולי ממני מבחינה של להיות אחרי משמרת אבל גם אני הייתי מאוד חרוצה , והסתדרתי עם כל העובדים.

למעלה