מתי התחילה לגדול לכן הבטן?

מתי התחילה לגדול לכן הבטן?

אני כבר באמצע שבוע 13 והשינויים הם קלים בלבד... הבטן אומנם יותר קשה אבל עדיין לא מתנפחת חשבתי שבגלל שמדובר בתאומים הבטן תגדל יותר מהריון רגיל. מתי לכן התחילה לגדול הבטן?

צבינגית

New member
בגלל הטיפולים הייתי שמנמונת עוד קודם,

והתחלתי ללטף את הבטן ולשבת בפוזות של הריון משלב די מוקדם (מכירות את התנוחה? ידיים מתחת לכרס/ בטן?) וחוץ מזה שבשליש הראשון זללתי כמו פסיכית... אז בטן היתה לי די ממוקדם... אבל עכשיו כבר ברור לכולם שזה הריון- אני בשבוע 27. רק שחושבים שאני בתשיעי כבר...

נ ב ט ו ט

New member
בואי ראי בעצמך - חשיפה ראשונה שלי ../images/Emo9.gif

השבועות הם שבועות מלאים, כלומר 16 זה 16+X וכדומה. היום אני ב 30+4 והבטן רק ממשיכה לגדול

טליה456

New member
נבטוט...

כשמך כן את. האם התזונה שלך מבוססת על נבטים בלבד?? חחחחח. מה זה הרוזי הזה? איזה הריון יפה. איזה קטע אבל, אני בשבוע 23, ורואה את התמונה משבוע 28, אלוקים- כמה שאנחנו גדלות מהר ברוך ה'.

נ ב ט ו ט

New member
תשובות ...

ראשית אני מאוד גבוהה, ואני יודעת שהריון נראה א ח ר ת לחלוטין אם גבוהים או לא. שנית, החזה שלי גדל למידה D ולכאורה ליד הבטן הוא נראה חזה קטן.. זה רק מראה קצת כמה הבטן באמת גדלה. שלישית, לכל אחת הבטן יוצאת בשלב אחר של ההריון - זה מאוד אינדיבידואלי, עכשיו,שבעיים נוספים היא גדלה אפילו עוד יותר!!! רביעית, במפגש של הסדנה להנקה - הבטן שלי היתה לדעתי ממש כמו כל חברותי באותו השבוע - אז אני לא ה"נבטוט" היחיד בשדה חמישית, הבטן מאוד רחבה, (את זה לא רואים בתמונה) , בגלל מנח העוברים - מה שגם משפיע על "החזית" שישית, אני לא אוכלת נבטים בכלל.. אבל כן אוכלת הרבה שקדים, אגוזים וגרעינים

משבוע 12 התחילה לצאת קצת אבל אצלי...

יש "הבטחה" גנטית לבטן בגודל של טנק גם אם היה תינוק אחד בפנים.

hillala2

New member
גם אצלי יצאה משבוע 12 בערך..

וגם בשל טיפולים כבר בהתחלה היתה לי בטנונת קטנה (בדרך כלל אין לי בכלל בטן...) אז אנשים חשבו שקצת השמנתי וחלק ישר שאלו אם אני בהריון.... מנסה לצרף גם תמונות- משבוע 29... (אחותי החליטה לצלם אותי- צילום חובבני, בבית שלי שיצא כמו צילומי סטודיו...- מדהים)

אתן דוגמניות אחת אחת...

איזה תמונות נהדרות! הלוואי עליי ... אני מבינה שאין לי מה לדאוג... בטח עוד כמה שבועות עוד אצטער ששאלתי כמה ומתי גודלים

טליה456

New member
איזה תסכול..

לראות ת'תמונות שלכן, ולקנאות.. אני התחלתי שמנמנה סתם כך, ולא- אני לא אשים תמונות שלי... )-:

hillala2

New member
פשוט תלינו סדין שחור על הקיר....

וקצת עבודה של פוטושופ

noosh1

New member
ממש מוקדם...

בהריון הקודם(הריון יחידני)היא יצאה ממש מוקדם, וממש גדולה מההתחלה(זוכרת שבשבוע 15 הלכנו למיון באיכילוב עקב דימומון, והאחיות ע"פ הסתכלות אמרו לנו "אתם צריכים לצד השני של הדלפק, למיון יולדות..."). הפעם כבר משבוע 11 יש לי בטן של הריון ממש, שנראת כמו של חודש 6... אמנם הפעם התחלתי גם עם עודף משקל(שאריות הריון קודם, ועליה מהטיפולים...)אבל, השאריות היו בעיקר בתחת ובפולקס. הבטן זו ממש בטן של הריון...

אתן פשוט מהממות! חמסה שום בצל!

התמונות מדהימות, אני ככ' מצטערת שגם אני לא הצטלמתי לאורך השבועות בהריון.. למעשה, התמונה ההריונית הראשונה שלי היא משבוע 21.. מדהים לראות את הבטנים היפהפיות שלכן, ואת האמנות הזו..

למעלה