מתי להערכתכם תבוא ההתאוששות?

מצב
הנושא נעול.

rozeyoter

New member

מדומה או אמיתית לא אכפת לי...

menimor

New member
כמובן שתבוא

כמובן שתבוא
התאוששות אמיתית יכולה להגיע ברגע שנראה פתרון מדיני אמיתי בדרך ואז נראה גם התאוששות בכלכלה וכניסה של השקעות זרות והכי חשוב להערכתי עקב הריבית הנמוכה נראה זרימת כסף מהציבור בקצב הולך וגובר והרעב לאחר כמעט עשור של שפל בשוק ההון ינפח לנו בועה שהנסדאק יחוויר לעומתה התאוששות זמנית ? כבר כתבתי לדוביד מדדי העוצמה השבועיים יגיעו לרמה היסטורית נמוכה שחקני מעוך יהיו בשורט או ללא נכסי בסיס ולפני שתבין מה קורה עושים 10-15 אחוז למעלה כשהאינדיקטורים יאותתו לי אתן הודעה קצרה LONG

שאקיר

New member
מני כוונתי היתה

כמובן שתבוא
התאוששות אמיתית יכולה להגיע ברגע שנראה פתרון מדיני אמיתי בדרך ואז נראה גם התאוששות בכלכלה וכניסה של השקעות זרות והכי חשוב להערכתי עקב הריבית הנמוכה נראה זרימת כסף מהציבור בקצב הולך וגובר והרעב לאחר כמעט עשור של שפל בשוק ההון ינפח לנו בועה שהנסדאק יחוויר לעומתה התאוששות זמנית ? כבר כתבתי לדוביד מדדי העוצמה השבועיים יגיעו לרמה היסטורית נמוכה שחקני מעוך יהיו בשורט או ללא נכסי בסיס ולפני שתבין מה קורה עושים 10-15 אחוז למעלה כשהאינדיקטורים יאותתו לי אתן הודעה קצרה LONG
מני כוונתי היתה
לא בטווח הקצר ,לגבי ההמשך אלהים גדול,כרגע לא הייתי מהמר על תיקון(TOO RISKY)

10דודי

New member
מתחיל להיכנס לי ריח חריף לאף

אם ואני מדגיש אם אם אם , הפעולה של צה"ל אכן תצליח והם יפרקו את הפלסטינים מכל נשק שהוא (הדגשתי אם, לא ?) יתכן שהשוק יזהה כאן סיום מסוים של הבעיה הפלסטינית והתאוששות המשק ואז......

menimor

New member
בוא נניח שזה יקרה

אם ואני מדגיש אם אם אם , הפעולה של צה"ל אכן תצליח והם יפרקו את הפלסטינים מכל נשק שהוא (הדגשתי אם, לא ?) יתכן שהשוק יזהה כאן סיום מסוים של הבעיה הפלסטינית והתאוששות המשק ואז......
בוא נניח שזה יקרה
כמה זמן זה יקח לדעתך? ומה ממשלת ישראל תהיה אז מוכנה להציע? ומה הפלשתינאים יסכימו לקבל? עכשיו אתה מבין את הבעיה האמיתית של האזור שאף אחד מההנהגות של הצדדים אינו מוכן / בשל לקבל את ההחלטות הנחוצות כדי ששני העמים יחיו כאן ביחד .אבל בא נעזוב את זה עכשיו עכשיו אנחנו במלחמה וקודם כל צריך לנצח .

menimor

New member
לגבי כיוונם של השווקים

וגם הקאק הדקס הפוטסי הניקיי..
סולם קצת אופטמיות לפעמים,קצת לא הרבה
לגבי כיוונם של השווקים
אין לי כמעט ספק .ציר הזמן הוא הקשה לחיזוי .מה שמפריע לנו לקבל במהירות את הירידות אותם אנחנו צופים זה הריבית בכל העולם המחורבן אי אפשר להשיג מקום אחד בו אפשר לקבל ריבית הגונה על הפיקדונות

סולם

New member
לפי שיטתי, לפחות ,זה אמור להתרחש

לגבי כיוונם של השווקים
אין לי כמעט ספק .ציר הזמן הוא הקשה לחיזוי .מה שמפריע לנו לקבל במהירות את הירידות אותם אנחנו צופים זה הריבית בכל העולם המחורבן אי אפשר להשיג מקום אחד בו אפשר לקבל ריבית הגונה על הפיקדונות
לפי שיטתי, לפחות ,זה אמור להתרחש
יעדים של 300 ומטה יגיעו מהר משאפשר לדמין.

10דודי

New member
נכון - עם סיום המלחמה ...>>

עם סיום המלחמה
נכון - עם סיום המלחמה ...>>
אם כן מי בדיוק המטומטם שיחכה לרגע האחרון או לאיזו הצהרה רישמית "המלחמה הסתימה" חחחח הרי השוק אמור לצפות את זה ולהגיב מראש ..ולא מן הנמנע שזו הסיבה להתאוששות היום מהשפל היומי של 386 . אני בדרך כלל טועה , מה לעשות ..אז ..קחו בחשבון ..

ח ט ט ן

New member
התאוששות??? הצחקתני

התאוששות??? הצחקתני
כאן???? כל יום אתה קורא על כל מיני סכומים מפולפלים שנעלמים מהחברות, אז מאיפה אתה רוצה ת´אוששות? חכה ל-250

מצב
הנושא נעול.
למעלה