מתי עברתם לגור ביחד?

La Milagrosa

New member
בהחלט. גם אצלינו זה היה ככה.

פתאום גיליתי שחצי מהבגדים שלי בדירה שלו, וחצי אצלי.

La Milagrosa

New member
אני רואה שאתה ממש קשה הבנה.

הגברת שאלה מתי אנשים עברו לגור עם בן/בת הזוג . אי אפשר להבין מזה שהיא כעת לא גרה לבד לגמרי. מי שמחפש התנגחויות של בן ארבע זה אתה.
אגב, ההתחכמויות החבוטות של העתקת ערכים ממילון כבר לא מצחיקות אף אחד. למען האמת הן אף פעם לא הצחיקו גם. חפש עץ אחר

La Milagrosa

New member
אני מאד אוהבת עצים, בהחלט

ואתה אוהב להתפלסף ולהתחכם כמו התלמידים המחוצ'קנים שהיו לי כשלימדתי בכיתות חטיבת הביניים.
כל אחד והקטע שלו, מה לעשות.

La Milagrosa

New member
תמשיך לאונן על השנינה החבוטה והמביכה הזאת שלך

אם זה עושה לך טוב אז אין לי התנגדות, פלוצי

"מתי" פירושו "באיזה זמן"

זמן הוא העובדה שדבר מסוים קורה לפני או אחרי שקורה דבר אחר. אם אתם רוצים עזרה בהגדרות, פנו אליי. אני טוב בזה.
&nbsp

Nate L

New member
מתי עברתם לגור ביחד?

אם מרגיש נכון הייתם עוברים לגור יחד גם אם זה יכול אולי להרוס את הקשר כי עדיין לא מכירים אפילו לא חצי שנה?

La Milagrosa

New member
תוך חצי שנה ביחד בעלי עבר לדירה שגרתי בה עד אז לבד

כי היא היתה גדולה יותר ונוחה יותר מבחינת מיקום ומעוד כמה בחינות.
אנחנו נשואים כבר שלוש שנים (גרנו ביחד שלוש וחצי שנים לפני החתונה), והכל דבש. מה שכן, הכרנו המון שנים לפני שנהיינו זוג. אבל אני חושבת שזה היה עובד בינינו בכל מקרה, גם אם לא היינו מכירים בכלל לפני שהפכנו לזוג. זה תפס אותי בגיל 40 ואותו בגיל 45 ובגילאים האלה אפשר לקצר תהליכים, כי יודעים כבר מה רוצים, מה לא רוצים, מה עושה טוב ומה עושה רע....
בגדול אין כללים. אם מרגיש נכון תעברו לגור ביחד. כל זמן שזו דירה שכורה אפשר לפרק את החבילה בקלות.
אם אחד עובר לגור בדירה שהיא רכושו של השני, כדאי קודם להתייעץ עם עו"ד ולראות איך בעל הדירה יכול להגן על עצמו במידה והקשר ייכשל ובן הזוג ינסה לטעון שיש לו זכויות בדירה....

אחרי 8 חודשים, כשנגמר

החוזה של הדירה השכורה שלי, הוא הציע לי לעבור אליו במקום להמשיך לשכור בנפרד. היינו אז צעירים ושתי הדירות היו עם שותפים (היום אנחנו כבר לא גרים עם שותפים, אבל גם עכשיו לא לבד... אלא עם שלוש הבנות שלנו...)
אבל היכרנו כמה חודשים לפני שהתחלנו לצאת.

Annabella1

New member
אם יש לך חצי שכל בראש

ויכולת כלכלית לעמוד ברשות עצמך (מה שכל אישה צריכה, בלי קשר למצבה בחיים) - אל תעברי לגור איתו לעולם. מפתח להצלחה, בריאות ואריכות ימים.

אהוד153

New member
מגורים יחד ומשכנתא

שלום לכם, בת הזוג שלי ואני חיים יחד כשנתיים, יש בינינו אהבה עצומה אבל אנחנו לא אנשים שיתחתנו, לא עכשיו ואולי גם לא אף=פעם. לגבי ילדים אנחנו לא בטוחים אבל אין תוכניות לעתיד הקרוב. חושבים לבטח את העתיד שלנו בנכס ולרכוש דירה, שנינו במצב כלכלי לא רע בכלל ומפתחים קריירה שנכון לעכשיו נראית מאוד יציבה.כמה הבירוקרטיה מורכבת יותר לזוג כמונו לקחת משכנתא? בהינתן שאנחנו לא נשואים ואין לנו חשבון משותף וכו'. יש הטבות כלשהן שלא נקבל?

למעלה