מתי עשיתם לאחרונה משהו למען למען בע"ח?

מתי עשיתם לאחרונה משהו למען למען בע"ח?../images/Emo107.gif

שלום, שמי אלון מעמותת חבר לי,הפועלת למען כלבי המכלאות באזור מרכז הארץ. החלטתי לקחת על עצמי פרוייקט חשוב,להפיק אירוע למען העמותה שכל הכנסותיו ילכו קודש לפעילות והצלת בעלי החיים. לאחרונה עקב המלחמה שהיתה בשנה שעברה ובעקבות החופש הגדול, אנשים רבים בוחרים להשאיר את כלביהם מאחור ולנטוש אותם, אחרים מהכלבים הם כלבים אבודים שאיש אינו יודע מהיכן באו ומיהם בעליהם.. המכלאות מפוצצות עד אפס מקום, ומידי יום מורדמים עשרות כלבים. עמותת חבר לי הוקמה במטרה להגן על כלבי המכלאות ולמצוא להם בתים חמים. כיום לאחר כ-שנה וחצי של פעילות אומצו מהעמותה כ-500 כלבים נטושים שללא העמותה ספק אם היו בחיים.. העמותה היא עמותה רשומה ברשם העמותות, אך לצערי אינה מתוקצבת עדיין על ידי כל גורם מלבד תרומות. כל חברי העמותה (כולל אני) עושים את עבודתם בהתנדבות והשכר הוא הסיפוק שאנו מקבלים כאשר אנו מצילים בע"ח או כאשר מאמצים אותו. ועכשיו לעניין שלשמו כתבתי את ההודעה: להצלחת האירוע אני זקוק ל: -בעלי ממון/או חברה שתסכים לתת את חסותה לאירוע (חלקית או מלאה). הארוע אמור להתקיים ב-10.10ובהשתתפות אמני בידור שיסכימו לתת את קולם לארוע.אולם, לצערי יש גם הוצאות בהקמת ארוע כזה ולכן אני זקוק לחסות או תרומות.. (התורם יכול להיות אנונימי,אם הוא רוצה. לכל תרומה תונפק קבלה ע"י העמותה!) -אנשים מתחום הבידור/טלויזיה/במה שמקושרים לאמני בידור מפורסמים ויסכימו לתת את קולם/הופעתם בהתנדבות. -אנשים מתחום העיתונאות/צילום/טלויזיה- שיוכלו לעזור בכל הקטע הפרסומי. -אנשים מתחום הפרסום/יחסי הציבור שיוכלו לעזור בקטע של פרסום האירוע והפקת המודעות/פלייריםשלט לאירוע. -אנשים שמוכנים לעזור ולתרום לאירוע בכל תחום אחר... כל שאלה/רעיון או הצעה יתקבלו בברכה... אנא פתחו את הכיס והלב, ועזרו לנו למען בעלי החיים.. לפרטים נוספים:שלחו מסר, או מייל: [email protected]

למעלה