מתכוננים לפירסינג ב-
אנשים

מתכוננים לפירסינג ב-../images/Emo43.gif אנשים

מתלבטים אם לעשות פירסינג בלשון? מה הסכנות האפשריות בו? הערב ב-20:00 תתארח ד"ר אפרת אלטר, רופאת שיניים בעלת היכרות עם עולם הבודי פירסינג והקעקועים בפורום פירסינג וקעקועים ותיתן מענה על שאלות בנושא פירסים אוראלים - בעיות אפשריות, עצות מועילות והדברים שחייבים לדעת לפני. הקליקו כאן והעלו את שאלתכם אליה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=785&MessageId=142395979

noosh

New member
הא, במקרה נזכרתי

שהיום הפורום חוגג 5. זה מספר מגניב. מזל טוב
. אז, האם כל אחד רוצה לחפש את ההודעה הראשונה שלו פה ולחלוק איתנו ואז נצחק ונגיד "אויש איזה תמימים היינו, כשטורי רק הוציאה את הביקיפר, ואפילו אז לא היינו צינים ומרירים כמו היום"?

avivs

New member
מזל טוב!../images/Emo65.gif

איזה צירוף מקרים - פורום המד"ב והפנטזיה, אותו אני מנהל, בדיוק חוגג 10 שנים
אני זוכר בעיקר את השרשורים אחרי ההופעה של טורי בארץ. ההתרגשות של האנשים והקושי להמשיך הלאה בחיי היום יום. אני גם זוכר את ההודעה שלך, נועה, ביום שלמחרת
איך אני יכול למצוא את ההודעה הראשונה שלי?

noosh

New member
הו מגניב שימי ההולדת חופפים!

אני גם זוכרת את ההודעה שלי ביום למחרת ;[ תריץ חיפוש מתקדם על הכינוי שלך בפורום, ופשוט לך להודעה הראשונה שם.

avivs

New member
הנה ההודעה הראשונה שלי:

ל MOTHER. אחד מהשירים המרגשים שלה. הייתי שמח לשמוע גרסה שלו בהופעה חיה. בכל מקרה, שלום לכולם, אני אביב, בן 20. רק אתמול סיפרו לי על הפורום הזה ובהחלט הגיע הזמן שטורי תקבל פורום משלה. *יו, עברו חמש שנים מאז. זה היה בתחילת 2005. נוסטלגיה

פלוטו24

New member
ואיי ואיי

רק הזכרת לי שאני הולך ומזדקן. גרוע מזה, הניק ניים שלי מסגיר אותי. הוא נוצר ביום שהצטרפתי לפורום.

למעלה