מתלבטת...

מתלבטת...../images/Emo13.gif

לא ממש קשור להורות.. אבל היי כדי להיות הורה קודם צריך לחגוג את הזוגיות לא?? ביום שישי לי ולזוגתי יש יום שנה ראשון לזוגיות
..
(רשמית שנה, אבל הקשר ביננו הוא בערך שנתיים, עד שהגענו למסקנה המתבקשת והיא- שאנחנו צריכות להיות זוג..) בכל מקרה, ממש בצורה מוזרה, נפל שגם זה היום של מצעד הגאווה
. העניין הוא כזה, ביום חמישי יש לי מבחן במכללה ואח"כ עבודה
, מה שאומר שאין זמן להסתובב בחנויות לחפש לפשושית
. ובטח גם לא יהיה לי כוח (עייפות...) לצאת למסעדה ומה שבא אח"כ...
עלו במוחי הקודח מס' רעיונות, אבל אני לא יודעת מה לעשות
וכמובן שהתקציב, כיאה לסטודנטית- די מוגבל.. רעיונותיי הם: 1. הזוגה רוצה וידאו- היא לא ביקשה אבל אני יודעת שהיא מייחלת לאחד, ומתכננת לקנות. הבעיה- וידאו טוב זה יקר, בסביבות ה-650 ש"ח לפחות(ויש לציין שאני מתכננת לקנות לה טבעת (נישואין)
בספטמבר). 2. חשבתי מתנה מיוחדת/מקורית-לעשות לה קריקטורה של שתינו אצל קריקטוריסטית שתמסגר את זה, עולה בסביבות ה-300. הבעיה, אני לא בטוחה שהיא תתלהב מזה כל כך עד ששווה להשקיע בעניין 300 ש"ח. חוצמזה שלקריקטוריסטית צריך זמן...את התמונות אפשר לשלוח אליה באי-מייל... אבל אז היא עושה קריקטורות דיגיטליות שפחות אהבתי מאלו שמציירים ביד.. 3. חשבתי שאולי לא נצא ביום חמישי, וביום שישי בבוקר אני אקפוץ לסופר, אקנה מצרכים לפיקניק, ואעשה לה הפתעה בפארק, ארוחת בוקר (כולל יין-כל הנזק בהגזמה 100 ש"ח) ואז נמשיך בדרכינו אל המצעד תל אביבה... 4. מצעי מיטה- דורש חיפוש רציני.. אני לא קלה בזה.. חייבת לאהוב את הצבע, הדוגמה, ושזה יתאים לחדר.. 5. חשבתי אולי על ספא בת"א לפני המצעד, אבל החבילות הזוגיות ממש יקרות, נושקות ל-500 ש"ח...
(גניבה!!). נראה לי שבמחיר הזה כדאי כבר וידאו.. (אני לא צריכה ספא-לי יש מסזיסטית פרטית
) עזרו לי-מה לעשות?
רעיונות אחרים??

אבא גאה

New member
Video

or DVD beacuse thats what will make her happy and you can make it Romatic by renting a good HOT lesbian movie

towers

New member
מצטרפת גם לדעה של אבא גאה

יש מכשירים של דיוידי ווידאו משולבים ואפשר למצוא משהו במכצע. וזה גם משהו שישמש אתכן להרבה זמן אז שווה להשקיע עוד קצת (כסף) כי זה בהחלט כיום מצרך שימושי וחיוני. וארוחת בוקר תכיני את - יש לי מתכון מצוין לפנקייקים :)

../images/Emo4.gif אני ובישול... לא הולך יחד..

בישול זו רק אישתי!!! חוצמזה אני מפחדת, מה יקרה אם אני ארעיל אותה דווקא ביום השנה שלנו??? היא עלולה להיבהל ולברוח...
חוצמזה אני לא רוצה שפעם שנייה ימנע מאיתנו להגיע למצעד.. (שנה שעברה לפני המצעד הלכנו לטייל-וגנבו לה את הפלאפון...וחזרנו הבייתה
)

towers

New member
את רוצה שאני אבוא לבשל לך?

לא שאני יודעת לבשל, אבל זה מה שיפה בזה. כי ככה אשתי תמיד מעריכה מאוד את הניסיונות שלי להכין ארוחה ומתלהבת מכל סלט וחביתה. ופנקייקים אמרתי כבר? או שתקני מצרכים כפי שאמרת זה לא יעלה יותר מ- 100 ש"ח.

../images/Emo9.gif איזה כיף לדעת שיש עוד בשלנים

כמוני!!!! פעם אחרונה רציתי לעשות רושם אז הכנתי חביתה, שמתי יותר מדי שמן זית במחבת.. החביתה יצאה.. ירוקה. כזאת:
...
אז אולי כדאי כמה לחמניות טריות ומאפים מבית מאפה, גבינות ושוקו.. יין לבן, הולך ב-11 בבוקר???
?

אבא גאה

New member
Dont cook

Buy 1 fresh and good smeling baget some cheese's butter slice tomatos and cucumber open a tuna can boil 4 eggs. peel , kill with a fork and add salt and Meyo make coffee and there you go.

towers

New member
אני בספק אם תצליחו להגיע למצעד

ולצעוד בקו ישר, אחרי יין לבן על הבוקר.... אני אישית הייתי שותה אדום.

רעיון

זה יתחיל בבוקר בארוחה למיטה משם ימשיך ל............................ צניחה חופשית\ספא\יום כיף בחדר מלון עם גי'קוזי ותותים!!\רכיבה לילית על סוסים בחוות הפארק ברמת גן-שמפניה-עצירה לפיקניק.. קחי בהזדמנות זו ש \ שווה ל או\ו

למעלה