מתלהבת ורוצה לשתף אתכם

מתלהבת ורוצה לשתף אתכם

בגלל שאסור לפרסם כאן לא אנקוב בשמות, ובמקביל אשמח למסור פרטים במסר אישי. אז ככה.... כאשת עסקים , התחלתי קורס לעסק קטן ואני מוקסמת ומתלהבת ומבינה כמה טעויות עשיתי שגרמו להאטה בעסק שלי, כמה שהפרסום שהשקעתי עליו כול כך הרבה כסף (פרסום במקומון לא היה נכון לעסק שלי, ושעלי לבדל את עצמי מעסקים אחרים בתחום שלי. מדובר בקורס לעסקים קטנים אך לא מדובר בקורס רגיל אלא שיש בו אלמנטים שיכולים לשנות את חייכם העסקיים! וכשאני אומרת לשנות את חייכם העסקיים אני מתכוונת למכירות גדולות יותר, ולהכנסות גדולות יותר כמובן, ההשקעה היא ממש ממש לא בשמיים, המחיר עבור הקורס אטרקטיבי ביותר. אז מה יש בקורס הזה???? כל בעל עסק לומד דבר ראשון והכי חשוב הוא איך לבדל את העסק שלו ובכך להגדיל את חוג לקוחותיו, איך לפרסם באופן הכי נכון (לפתע הבנתי שלא הייתי צריכה בכלל לפרסם במקומון..) איך לפרסם בעלות מינימלית ולהביא כמות יפה של לקוחות, איך לבנות פלייר (שוב לא לכול עסק מתאים פליירים) יש גם שיעורי בית שצריך להכין לסיום הקורס, ואם אני מפספסת שיעור אחד ישר יוצרים עימי קשר ומשלבים אותי במסלול השלמה. אתן דוגמאות לאנשי עסקים ששינו את חיי העסק שלהם, : סוכן ביטוח שלא הצליח לקבוע פגישות ולסגור פוליסות- בידלו אותו לתחום של רכיבה כלומר הוא מבטח רוכבי סוסים יש כ-600 רוכבים בארץ והסוכן הגיע לכנס של רוכבים ושם רכש דוכן וביטח רוכבים. נגר שטען שלא מגיעים לקוחות חדשים והמכירות ממש נמוכות, התחיל להבין שהיום בונים בתים קטנים יותר מהבתים שבנו פעם, ולכן כדאי לו לייצר רהיטים בהתאמה, וזה אומר שאם מדובר בחדר ילדים קטן ובו 3 ילדים עליו לייצר לדוגמא: מיטה שבבוקר הופכת לארון, או שולחן שנפתח בצהריים לשיעורי הבית ובלילה נצמד לקיר..... ויש עוד המון המון דוגמאות. אני הבנתי אחרי כמה שיעורים איזה טעויות עשיתי וכבר התחלתי בשינויים, אני יודעת שאני נשמעת נלהבת אבל זה מה שאני מרגישה ואשמח לענות על כל שאלה. חשוב מאד להבין שהמחיר נוח, ויש רצון באמת לעזור לעסקים קטנים לצמוח ולפרוח! בהצלחה לכולם

ל ב י א 2

New member
ברכות

שלום וברוכה הבאה לפורום
ו
בעסקים

לחברי הפורום

יש לכם מנהל פורום ממש נחמד, התעניין בהודעה שלי וביקש פרטים כדי לבדוק אפשרות לשתף במידע את קוראי הפורום ללא פירסומת! כן ירבו מנהלים כמוך. כל הכבוד

למעלה