מתנצלת על ההצפה ההסגר גורם לי לחשוב וזו התוצאה :0

מתנצלת על ההצפה ההסגר גורם לי לחשוב וזו התוצאה :0

לאחרונה מתפתה לקנות מביוטיקר את המנורה הזו שמייבשים איתה לק ג'ל ורוצה להתנסות במוצר ובלקים...
הבעיה שאני מפחדת פן הקרינה מהמנורה מסוכנת לעור? איזו קרינה זו האם זו קרינת אולטרא סגולה האם היא מזקינה את העור? ואם משתמשים במנורה הרבה נניח כל שבועיים זה מסב נזק?

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
רק בקשר לקרינה

אף אחד לא ממש יודע איך הקרינה משפיעה ולכל מומחה (או מומחה בעיני עצמו) יש תאוריות משלו.
וסיפור מהחיים - עבדתי בחדר שהיו בו מספר מכשירים פולטי קרינה - ביקשתי בדיקה, הגיע בודק וכעבור שבוע קיבלתי תשובה שהקרינה בחדר היא משהו חלקי כמה מליונים מהקרינה המותרת לפי התקן, פניתי לבוס וביקשתי שיפסיקו לעשות צחוק, אם היו אומרים כפול מהמותר או רבע מהמותר או משהו דומה הייתי מתייחס ברצינות, אמרו אין בעיה, הבודק הוא המומחה הגדול ביותר בארץ לעניין זה והוא יבוא ויסביר לך.
ההסבר שקיבלתי - תקני הקרינה נקבעו לפני כמה עשרות שנים על סמך נתונים משוערים שאיש לא הבין בהם וגם כיום איש לא מבין מה זה אומר (עובדתית - אם הסיפורים היו נכונים המוח של כולנו היה צריך להיות מטוגן רק מהטלפונים הסלולריים, כולנו יושבים ליד מחשבים, שידורי הרדיו, הטלביזיה, מצלמות האבטחה וכל דבר שתוכלי לחשוב עליו מועבר ע"י קרינה, מסביב לכבלי החשמל והתקשורת יש קרינה, האור והחום מועברים בקרינה - אז תרגעי - שימוש במכונה במשך רבע שעה אחת לשבועיים לא אמור לגרום נזק ממשי (אני מניח ששטיפת ידיים באלכוג'ל גורמת נזק גדול יותר)

אוקיי תודה ולידיעתך יש אנשים שבאיזשהו שלב

מרב שספגו קרינה הופכים לאלרגיים לקרינה וצריכים להתרחק פיזית מציויליזציה אנושית (יש אחת שראו בטלויזיה שעברה לגור במערה), כי כל קרינה קטנה ברגע שהאלרגיה מתפתחת עושה להם מיגרנה

trilliane

Well-known member
מנהל
זו אינה "אלרגיה" וזה לא מוכח מדעית

כשעושים להם מבחנים לבדוק עד כמה הם חשים קרינה הם נכשלים בהם. כמובן, מי שרוצה לגור במערה, שיהיה בכיף.

trilliane

Well-known member
מנהל
שאלות טובות שאת צריכה לשאול את היצרן

אני לא מכירה את המוצר, אין לי מושג באיזו קרינה מדובר ובאילו תקנים הוא עומד (אם בכלל).
&nbsp
לכאורה אם משווקים כזה מוצר ההיגיון אומר שהוא לא יהיה מזיק, אבל זה לא תמיד המצב בתחום הקוסמטיקה... (ע"ע מיטות שיזוף).

למעלה