מתנצל בפני

elchiko

New member
מתנצל בפני

מנהלת הפורום אם הערתי הערה פוגעת.. ברצוני לשאול שאלה: איך אתם מגדירים במילים הכי פשוטות אסקסואליות?...אני שואל מכיוון שההגדרות המשתנות יכולות להיות מטעות לפעמים?...דוגמא : האם גבר אסקסואל לא מרגיש לעולם אבל לעולם משיכה מינית??...או שמא זה מגיע במנות קטנות??...או שזה עובר מהר כמו שזה מגיע מהר??...השאלות האלו נועדו לעזור לי להגדיר את עצמי כי אני בן 24 ועדיין סקרן לגבי זהותי ( לא המינית כמובן שאני סטרייט ) אלא לגבי המימד הנוסף הזה באישיות שלי שלא מאפשר לי לרצות קשר עם בחורה בכלל ומיני לאורך תקופה בפרט... אשמח לתגובות..אייל

p019

New member
הגדרה יבשה:

אסקסואליות מוגדרת ע"י האנשים שרואים בעצמם כאלה. לכן היא כוללנית. אבל בכל מקרה - אדם אסקסואלי - גבר או אשה - לא חש משיכה מינית כלל. אני חושבת שעל עובדה זו יש הסכמה. מה שכן. אדם א-מיני יכול לחוש משיכה ריגשית/אינטלקטואלית (שאינה קשורה במין) - כאשר יש אנשים שחשים זאת יותר ויש פחות. אדם א-מיני גם יחול לחוות גירוי מיני, שאינו מתקשר לאנשים אחרים - ושוב יש אנשים שחווים זאת יותר ויש פחות. משהו כמו חלקים במערכת הביולוגית שנשארו פעילים - למרות שעינם מקושרים לחלקים הריגשיים שכנראה גורמים לאנשים מיניים לחוש משיכה מינית לבני אדם אחרים. יש תופעות נוספות שחוזרות על עצמן אצל אנשים א-מיניים, אבל זה כנראה יותר עיניין של חוויות דומות שחוינו כשהתמודדנו עם נושא הא-מיניות שלנו מאשר חלק מהתופעה עצמה. אני מקווה שהתשובה תספק אותך,אם כי לא ברור לי איך המידע הנל יכול לעזור לך בשאלות שלך לגבי עצמך.

elchiko

New member
תודה על התשובה

אז למעשה אני מבין ממך שא סקסואליות נתפסת כדבר מוסרי ביותר בעינייך כיוון שהיא מפנה מקום רב יותר לרגשות ופחות למגע הפיזי המיני אמת?

avi1283

New member
לא יכול

לענות במקומה, אבל אני לא רואה את זה כמשהו מוסרי יותר או פחות, פשוט לא נמשכים לזה אז עושים דברים אחרים זה הכל.

../images/Emo45.gifזה מצחיק

שאנשים, לא אלצ'יקו אלא אנשים שמחוץ לפורום שלנו, קשורים נורא לסקס ולא תופסים איך יכול להיות מישהו אסקסואל, ומצד שני, הם מתייחסים לסקס בתור משהו רע, מלוכלך, לא טהור. אם אתה רוצה לעשות את זה אתה במידה מסויימת חוטא ומוכתם, אם אתה לא רוצה לעשות את זה, משהו לא בסדר איתך. שוב, לא ביקורת על אף אחד בשרשור, סתם תהיה.

p019

New member
מסכימה

ממש מוזר הקטע הזה. היחס הדו ערכי שיש לאנשים כלפי מין.

למעלה