מתנת יום הולדת מפוקפקת

roneny1919

New member
אשתי הפתיעה אותי לרגל יום הולדתה ה 61 בהודעה שמעתה והלאה מגע גופני מחוץ לתחום בחיי הנישואין שלנו.
לטענתה זה עניין טבעי בגילה וגם רופא נשים שפנתה אליו (בנושא אחר) תמך בדעתה.
אני כמובן הבהרתי לי שאני עדיין נושם ולכן זה לא מקובל עלי ובתגובה אמרה לי שהיא מבינה אותי ומצידה ״אעשה מה שאני רוצה״.
לדוגמא, שנמשיל לחיות ביחד,נתגרש או שאחפש מישהי אחרת לצורך העניין.
מבחינתה הייתה רוצה שנמשיך בחיינו הרגילים מינוס שינה משותפת ומגע כלשהו באופן כללי.
כמובן שהזכרתי לה שסקס יכול להתבטא בכל מיני דרכים אבל ללא הועיל.
בהכירי את זוגתי, אם היתה שומעת כי נפגשתי עם מישהי אחרת האישור לכאורה יתפוגג כלא היה.

בגילי (64) לא הייתי רוצה לפתוח בפרק נוסף של זוגיות בפרט שלא מזמן עברנו לדירת גן חדשה שבה השקעתי הרבה אנרגיות ולא נראה לי הוגן שאצטרך לעזוב את הבית בגלל מה שנראה לי גחמה.

מה דעתכם?

פונדיצ'רי

Active member
אשתי הפתיעה אותי לרגל יום הולדתה ה 61 בהודעה שמעתה והלאה מגע גופני מחוץ לתחום בחיי הנישואין שלנו.
אני כמובן הבהרתי לי שאני עדיין נושם ולכן זה לא מקובל עלי ובתגובה אמרה לי שהיא מבינה אותי ומצידה ״אעשה מה שאני רוצה״.
מבחינתה הייתה רוצה שנמשיך בחיינו הרגילים מינוס שינה משותפת ומגע כלשהו באופן כללי.
בהכירי את זוגתי, אם היתה שומעת כי נפגשתי עם מישהי אחרת האישור לכאורה יתפוגג כלא היה.

בגילי (64) לא הייתי רוצה לפתוח בפרק נוסף של זוגיות בפרט שלא מזמן עברנו לדירת גן חדשה שבה השקעתי הרבה אנרגיות ולא נראה לי הוגן שאצטרך לעזוב את הבית בגלל מה שנראה לי גחמה.

מה דעתכם?
אתה רוצה להישאר עם אשתך בזכות מי שהיא או בזכות הדירה? 😏

נשמע לי שיש לך הסכמה בשתיקה להכיר אשה אחרת למטרת סקס. היא לא תמהר להתגרש ממך, כל עוד תעשה מה שאתה עושה בהצנע לכת.

uty

Member

מה דעתכם?
ישנם שיקולים רבים לפני החלטה לפירוק החבילה. מגע גופני הוא רק אחד מהם.
שיקולים כלכליים הינם שיקולים כבדי משקל, לדעתי. שיקולי נוחיות גם הם כבדי משקל, ובכלל, בגילאים כאלו כבר בנינו לנו הרגלים, מערכות חברתיות סביבנו, משפחה, ופרידה משפיעה על כל אלו...
בעיני אין כל פסול במצב כזה לחפש קשר פיזי מחוץ למסגרת הנישואין. בשקט, בדיסקרטיות. אין הגיון בלגזור על עצמך חיי נזירות מכאן ואילך.
בעניין השינה הנפרדת - אני בעד. הקימה הלילית לשירותים יכולה להטריף את הצד השני, ואם משהו מביניכם נוחר, אז ברור שזה מפריע.
ולכן, המלצתי היא לעבור לצורת חיים משותפים כשל שכנים, שותפים לדירה שהם גם חברים קרובים, ולהתחיל לחפש בחוץ את מה שחסר.
זה לא ממש נורא.
ושיהיה בהצלחה.

roneny1919

New member
תודה על ההתיחסות המכבדת.
השיקול הכלכלי לא משחק כאן.
לגבי השאר, די מסכים למרות שהשינה בכפיות בכל זאת תחסר לי...

למעלה