מתעניינת לגבי קורס /סדנא הילינג

מתעניינת לגבי קורס /סדנא הילינג

לא מרתון של סוף שבוע . עדיפות לאיזור חולון אז מי שמכיר מטפלת מוסמכת שמעבירה סדנאות בביתה אשמח להמלצות ולהודעה פרטית.אני לא מכירה את הפורום ומקווה שלא עברתי על חוקי הפורום.. תודה

הי אורלירון1, ברוכה הבאה. בהצלחה במציאת

מבוקשך

אני אישית לא מכיר.

תודה צחי

השיטוטים שלי ברשת העלו רק מרתונים של סופי שבוע... גם בעייתי מבחינת בית /עבודה וגם אני לא מאמינה במרתונים מרוכזים של דחיסת ידע ואנרגיה. אבל אם זה היעוד שלי מבחינה רוחנית אז אני אמצא את המדריך המיועד... אולי פה.. לילה טוב

הי שוב, אולי תוכלי למקד אותי מעט....

יכול להיות שלא הבנתי בקריאה ראשונה ועכשיו נראה לי אחרת.

את רוצה ללמוד הילינג ככלי שימושי או לעבור סדנה שתלמד אותך יסודות?
בהתאם לתשובתך לשאלה,
אומר לך מה שיש לי כרגע ותראי אם זה עוזר לך.

אם את רוצה ללמוד כלי שמעמיק שנדרש זמן ללומדו, , אני יכול ללמד אותך את ההילינג הסיני שאני עושה.
באותה מידה אם תחפשי קורסים להילינג, אני מאמין שתמצאי קורסים שבועיים, שנמשכים לאורך תקופה.

אם את רוצה סדנה, חוויתית, להתחלה, אני לא מכיר משהו שקורה בקרוב, אבל יודע שיש מדי פעם.

אם את רוצה כלי טוב, שלומדים יחסית במהירות - רייקי. אני יכל להפנות אותך למורה, רק שהיא קצת רחוקה לך.
אשתי מלמדת תטא הילינג, אם מעניין אותך, אבל אמרת שאינך רוצה משהו של סוף שבוע דחוס. מדובר בשני סופי שבוע דחוסים.

אני חיכיתי כמעט 10 שנים מהרגע שרציתי ועד שהתחלתי באמת ללמוד הילינג שמתאים לי.
אולי את תמצאי את שלך ותהיי מוכנה לו יותר מהר.
אין חוק זמן לכך ואני בטוח שאם את רוצה בליבך, הרי מה שאת צריכה, יגיע כשהוא יהיה נכון לך.

לפעמים זה מגיע גם ללא לימוד.
לפני שבוע פגשתי מישהי שלומדת טאי צ'י. קרה לה שפעמים במהלך שיעור, התעוררה לה, מה שהיא הבינה בדיעבד - הקונדליני.
שתי ההתעוררויות האלו וההמשך שלהן, הביאו אותה ליכולת ריפוי ותקשור, תוך למידה עצמית.
היום היא מרפאת, מבלי שלמדה באופן רישמי.

אני אישית גם למדתי וגם נפתח לי ערוץ באופן ספונטני מעצמו.

אם יש לך עוד שאלות...בשמחה

למעלה