מתק עוללים

מתק עוללים

מתק עוללים

ונטעתי אילן הוא ציין בטרם התחלתי במעשה הבריאה ושם בגני לו מים אתן ומתוכו תינוקות בשמחת הרקיע פריחת וצחוקים מילאה ליבו באושר ושלווה כמה נפלאים הם ברואים קטנים והבריכה נהפכה לים אהבה וכמו פרח הרואה לראשונה את האור עוללים קטנים נושאים עיניהם לשמיים וכמו פרח שאותו מלטפת ציפור מלטפים את העוללים רוח ומים ומלאכים נבונים ברא להם את גבריאל ומיכאל אשר יקטפו אותם וישירו לפניהם שירי הלל ובעדינות במתק צחוקו של תינוק יניפו אותם אל על לרקיע מן השפע יתנו להם לינוק וההוא יושב מסופק ורגוע צופה במעשה הבריאה שלו צופה בעולם ומלואו ענבל ------------------- הביטו בחיוכו של ילד - מה אתם רואים ?! :)

הקשתית*

New member
ואני רואה :)

חיוך של מלאכית... חם וחודר עוטף ומחבק. מלווה ביצירת פאר,הבריאה. ואין יפה מכתיבתך ודרכך לתאר, את יצירת ההלל,שברא אלוהינו. יום יבוא ועוד תזכי לברוא וליצור מוחשית,את אשר הפלאת לתאר, ואז תחווי את השלמות בכללותה. =========================== אוהבת אותך ...קרציה שלי :)

מקסימה שלי !

תודה אחת ענקית לך ! והלוואי ואמן... כי הינך יודעת שזאת משאת נפשי המלווה בכאב ידעת לכוון חץ מדוייק למשאלה שהכי יקרה לי ואני כה מודה לך על כך :) שלך באהבה כנה ענבל הקרציונת :)

lichdog

New member
גוף כתום ושמנמן שלי! אהבתי :)

סיפורו של אלוהים כתוב ב 3 כרכים, הרבה מאוד ספרים ועוד יותר פרקים... ואת סיכמת הכל לכמה בתים... אהבתי :) בנץ

תודה לנו בנצוש - חחחח

אני הזמנתי את פרויד שינתח את טעותך ....חחחח חמוד שכמותך ! טעויות ב- 3 בצהריים ??? מילא ב- 3 לפנות בוקר ...חחחח אוהבת אריק(ה) ;-)

lichdog

New member
טעויות בעבודה...

זאת בדיוק הבעיה כשיושבים מול מחשב ומקלידים בו במשך רוב שעות היום... ועל כן, כשאני לקראת סוף משמרת, לאחר כמה שעות טובות של הקלדה על המחשב, עושים טעויות...:) יקי

*קסנדרה

New member
מה נפלאות הן דרכי האל

מלאך יקירה נפלאות הן דרכי האל וחיוכו של תינוק הוא השמש הזורחת לנו בבוקר הוא שמחת וחדוות החיים הוא האושר הכמעט אלוהי אין תמים, כן וישיר כמו חיוכו של תינוק עולם ומלואו,,, יפה עד מאוד קסנדרה

אכן מה נפלאות הן דרכי האל :)

קסנדרה ריגשת אותי בתיאורך שמרתי ביומני :) תודה לך מעומק ליבי ענבל

Just Me

New member
אין מילים.....

אין לי כבר מילים לתאר עד כמה...זה מדהים אותי כל פעם מחדש... כשאני חושבת על חיוך של ילד..... אני חושבת על המון... אבל הכי מתוק זה חיוך מלאכים .. שאני מקווה שייצא לי לראות בקרוב! love you!!! just me

למעלה