מתרחקים ומתקרבים
- הקשר עם האחים

מתרחקים ומתקרבים../images/Emo152.gif- הקשר עם האחים ../images/Emo140.gif

בשנים האחרונות יצא שאני מאוד התרחקתי מהאחים שלי, באשמתי ולא באשמתי. כשאחותי עברה לגור בחו"ל, התרחקנו עוד יותר בגלל המרחק ולא שמרנו על קשר משהו-משהו. מדברות מפעם לפעם כשיוצא אבל לרוב אם מדברות- רבות
. הביקור האחרון היה הביקור היחיד שלה שלא רבנו בו וזה היה רק כי פשוט לא הסכמתי לתת לה להעביר עליי ביקורת ובחרתי לא להיפגע כי ידעתי שהיא ביקורתית ולא מרוצה משום דבר. לפני שנה וחצי יצאתי מבית הוריי וכך התרחקתי מאח שלי, מה גם שאנחנו מאוד מאוד שונים אחד מן השני אבל גם מאוד דומים (אבל מפחדים להודות בזה
). כל פעם שמנסה להתקרב אליו איכשהו הוא גורם לי להצטער על זה בסוף
כיצד אתם נוהגים להתקרב אל אחיכם כשהיחסים ביניכם מתקררים או כשאתם מעונינים לשפר את הקשר
איך אתם עובדים על הקשר עם האחים

את מדהימה../images/Emo23.gif

מדהים איך את פותחת את הלב שלך ע"ג הפורום..
אני גאה בך על השינוי עם אחותך
נראה שזה צעד ענק בשבילך
ולגבי אחיך, אני ממש לא יודעת.. הוא אף פעם לא מנסה ליצור קשר
ולשאלתך, כי אני לא בטוחה שאת רוצה להיות נושא לשיחה.. [או שכן
] אם היחסים מתקררים או הגעגועים עולים בנינו אז תמיד אני או הם ינסו לקבוע מפגש למסעדה / סרט או סתם לשבת אחד אצל השני לקפה..

misty10

New member
אצלנו יש מצב אחר

אבל אני בתור האחות הבוגרת, תמיד מנסה לשמור על הקשר, יש דרכים להעביר ביקורת ויש דרך טובה להעביר מסר שהביקורת לא מתאימה לך... אני במחשבה שהאחים שלך ישארו הרבה אחרי שההורים שלך כבר לא יהיו... וזה מה שנשאר לך בחיים... אז אני מנסה לשפר את הקשר שלי עם אחותי הקטנה שהוא לא הכי משהו, כי גם ככה היא ישנה ברוב שעות היום, וערה בלילה, ואני הפוך... אז מנסים להפגש ככה אחה"צ כשיוצא... מארגנים פעם בחודש וחצי חודשיים, פגישה משותפת לכולם, אולי אפילו יציאה משותפת... מנסים...

למעלה