מ ד ה י ם !

ל נ צ ח

New member
כך מאמר שלו הופיע באתר שלו "הצדיק":

וגם זו התמונה כך בדיוק הוצגה באתרו ובטוח שבידיעתו המלאה למה שמפיו של זה "הצדיק" :

amirjak

New member
טוב אז כדי שתתעוררו

כל הפרטים שם שגויים.. אני לא יודע מאיפה הם הפליצו אותם

סליידר

New member
ראיתי את זה פעם..

ומצטער לאכזב, אבל חלק מהתגובות שראיתי לתמונה אמרו שרוב הפרטים בכלל לא אמיתיים.

ראיתי הרבה כאלה

אבל זה בהחלט המוצלח שבהם לא יודע אם יש קשר, אני לא פוסל, אבל היו כל כך הרבה מקרים של רצח בעולם שזה פשוט הגיוני שבין 2 מהם יהיו כל כך הרבה נקודות דומות...

ל נ צ ח

New member
מצהוב לכתום...ממש מדהים! ../images/Emo4.gif ../images/Emo46.gif

הערב בסביבות השעה 19.00 עברנו אני ואשתי היקרה ברכב שלי ליד ביתו של חבר שלי לשעבר אדם קנאי, כפוי-טובה וזומם-רע ללא תקנה. השכן שלו שבאותה הקומה הגר מולו דלת-מול-דלת מכנה אותו "קניבל", והוא השכן של "הקניבל", בזכותו גם למדתי נהיגה והוא חבר טוב שלי. לי ולא מעט בזכותו רכב מקסים ובצבע צהוב, ולו "הקניבל" הקנאי הרבה שנים נוסע-הוא בריקשה המיסחרית שברשותו, ואמר לי חברי שמרוב קינאתו כלפי צבע הקניבל את הריקשה שלו בצהוב. קללותיו שלו ואשתו עלי כבובמרנג נחתו עליו כאשר יתהפך הוא ואשתו עם הריקשה שלו. היום כאמור עברנו ליד ביתם וראינו את הריקשה חונה ממול ביתו והיא צבועה ובצבע כתום. אמרתי לאשתי, ראי..., כנראה והקניבל מאמונה תפלה שלו על הצבע הצהוב שלא הביא לו מזל, מיהר וצבע את כל הריקשה שלו בכתום. - ולמה תשאלו אני מספר-זאת לכם? - כי מייד בעוברי אותם והשעה 19.00 בול וחדשות בגלי-צהל ומה ששמעתנו, לנו זה נשמע ממש מדהים! -דובר על כוננות ארה"ב למלחמה נגד עירק כאשר מהצבע הצהוב המסמל המצב בה הייתה עברה כעת למצב "כתום" לקראת האדום שיבוא. איש לא יחלוק איתי שהמקום ההקשר והעיתוי ששמעתי לאלה החדשות היה ממש מדהים!!! * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

ל נ צ ח

New member
ומשעשועי בגימטריה:../images/Emo188.gif

: * בן עמי * מופיע * 1 * פעם בתנ"ך ו * 26 * פעמים בתנ"ך במרחק 1/1 לדוגמא: בנעמיאל , בנעמינדב, בנעמישדי... . . . * . . . ומשעשועי בגימטריה: שורש ישי גימטריה סה"כ 1126.=10 בן-עמי גימטריה 172 סה"כ = 10 ישו + גימטריה 316 סה"כ = 10 שכינה: גימטריה = 385 סה"כ = 16 משיח: גימטריה = 358 סה"כ = 16 לנצח: גימטריה = 178 סה"כ = 16 * ____________ * ל נ צ ח * ____________ *

ל נ צ ח

New member
ומה אומר לך הגיונך על המדהים מאלה?

http://www.hydepark.co.il/hydepark/topic.asp?topic_id=263873

G ove r n o r

New member
בס"ד. ב"מופת" זה, מבית "שופר", אשר

סחט אנקות התפעלות מכל צאן מרעיתו של אמנון יצחק, נפלו שתי שגיאות שאני רואה (ומי יודע כמה עוד שאיני יודע עליהן): (1) לינקולן נרצח בתיאטרון פורד (2) הדובדבן שבקצפת יכול היה להיות נכון _רק_ אילו החלפנו את המלה "לפני" במלה "אחרי", לאמור: "שבוע _אחרי_ שנרצח שהה הנשיא קנדי במחיצתה של מרלין מונרו". מדוע? מכיוון שהנשיא קנדי נרצח ב- 22/11/1963, ומרלין מונרו מתה ב- 5/8/1962...

למעלה