מ.. הגשמת פנטזיה

rothschild

New member
מ.. הגשמת פנטזיה

שלום לכולם ..

אני לא ממש יודע מה הוביל אותי לעזור אומץ ולכתוב פה.. אבל אני מניח שזה עכשיו או לעולם לא.. אז.. יאללה ..ננסה..

אז.. דבר ראשון שלום לכולם, אני גלעד ואני בחור בן 35 מת"א.... האמת ש.. אני סטרייט ו... עד לפני מספר חודשים הייתי בזוגיות ארוכה עם בחורה שגרתי איתה וכמעט התחתנו עד ש... החלטנו לפרק את החבילה מסיבות שונות..

לאחר הפרידה שקרתה בסמוך למצעד הגאווה החלטתי ללכת ולטייל לי על מנת לראות אנשים שונים וצבעוניים וזה היה באמת חוויה מעניינת.. שהשאירה בי חותם... ו.. העלתה רצון ל.. הגשמת פנטזיה ישנה..

אז.. במה מדובר... :)... אז ככה -

כבר לפני המון המון שנים החלטתי שאני רוצה לחוות חוויה עם גבר... בחיים לא ראיתי במגע של גברים משהו מגעיל למרות שזה לא ממש דיבר אלי.. הייתי מה שנקרא "Gay Firendly" והנושא לא ממש העסיק אותי כי הייתי בזוגיות הרבה זמן...

עכשיו החלטתי לעשות צעד (קצת לא אופייני לי) ולנסות להגשים את הפנטזיה שלי, כל עוד אני... לא בזוגיות

אז מה הפנטזיה ... מ.. אני מצטער מראש אם אני קצת קצת בוטה..

אז ככה - הפנטזיה שלי היא ש... בן ירד לי ... ויגרום לי להרגיש איך בן מענג בן... אומרים שגבר יודע לגעת בגבר הכי טוב.. אני רוצה להרגיש.. מ.. הייתי רוצה גם לנסות לנשק גבר... אבל.. לא בטוח שאהיה מסוגל.. חשוב לי לאמר שאני לא מחפש בעצמי לרדת לגבר למרות שאני לא פוסל.. פשוט לא יכול להבטיח מה שאני לא יכול לקיים... ו.. עכשיו הטוויסט בעלילה.. אני מאוד מאוד מאוד רוצה שזה יקרה בנוכחות בחורה שצופה או לוקחת חלק... אני פשוט חושב שזה יגרום לי להרגיש יותר משוחרר...

קצת על המראה הגברי שאני מחפש - חשוב לי נורא מישהו בהיר עם חזות נערית ורצוי חלק.. משהו בטווח של עד 30... זה פשוט "הטעם" שלי ב"פנטזיה שלי"...

אז.. אם הצלחתי לסקרן פה מישהוא ויש לו מישהיא ש... יכולה להצטרף.. אז..אשמח לקבל פניות...

קצת עלי באופן כללי אני בחור די "חנון" - אני מהנדס תעשיה וניהול ועובד בתחום ודי סטנדרטי.... לגבי המראה - אני בחור גבוה, 188, בהיר, עיניים כחולות / אפורות מכוסות במשקפיים, זקן צרפתי קצר, רחב בכתפיים, מבנה גוף מוצק / רחב.. גברי ונראה אחלה.. אה.. ו.. חשוב לי להיות כן ולאמר שאם מישהו מחפש את המראה השחיפי, אני לצערי, לא כזה.. אבל אם אין בעיה עם מראה גברי המשולב עם קצת בשר והרבה נוכחות..אז.. אני חושב שתהיה הפתעה לטובה..

מיותר לאמר ש.. אני ממוקם במרכז ת"א (איזור בזל)...

בכל מקרה, סופ"ש נעים ללללללללללכככככככככככככככוווווווווווווולללללללללללללםםםםםםםםםםם

גלעד

eliormagick

New member
שלום לך

פורום גאווה צעירה לא קיים למטרה שלשמה פתחת את ההודעה אם היית קורא זאת לפני היית מבין שזה פורום למטרה חברתית ומתן תמיכה... שים לב לפעם הבאה

למעלה