"מ ש ה 53" הוא עבריין מרשתת, הטרדות, אלימות מילולית, הוצאת דיבה, חוק כבוד האדם וחירותו, חופש הביטוי והתעללות סדיסטית בקשישים גוססים וחסרי ישע.

הוא אומר לגולשים שהם יכולים "לקפוץ לו", שהוא עושה להם "אצבע שלישית", שהם "נחשי צפע", שהם "טיפשים", שהם "זבל", שהם "המיץ של הזבל", שהם "מאוסים", שהם "עלובי נפש", שהם "אהבלים", שהם "הומואים", ש"שק האשכים שלהם ריק מתוכן".

הוא מאחל לגולשים מוות מקורונה.

הוא כתב לבחורה שהיא פרה ושהוא יזריע אותה. היא כמעט הגישה תלונה במשטרה אך לבסוף לא עשתה זאת, מכיוון שעד כדי כך, באומרו לה את הדבר הזה, הצליח משה להטיל בליבה פחד, בעתה, אימה וטרור.

הוא כתב לגולש לכתובת האימייל הפרטיות שלו שהוא פח אשפה של קונדומים משומשים ושהוא מאחל לו שיסבול עד יומו האחרון סבל רב מנשוא.

כמות גדולה של ראיות למעלליו הרבים כעבריין מרשתת חסר מעצורים ניתן למצוא כאן:

כניסת מנהל חדש לפורום | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

אני וכמות גדולה ונכבדת של גולשים אחרים כתבנו לכם הודעות רבות בנושא אך אתם מסרבים לפעול, להסיר מעל חשבונו את הרשאות הניהול ולחסום אותו לצמיתות.

האם אתם הולכים לעשות את העבודה המזויינת שלכם או שאני צריך להתחיל "לעשות פה שמח" ולעשות פה בכל האתר כזאת "מסיבה" שכל האתר הזה יעוף באוויר מרוב הרעש והעוצמה של "המסיבה"?

כי אם אתם חושבים שאני אתן למישהו שאומר לגולשים שהם יכולים "לקפוץ לו", שהוא עושה להם "אצבע שלישית", שהם "נחשי צפע", שהם "טיפשים", שהם "זבל", שהם "המיץ של הזבל", שהם "מאוסים", שהם "עלובי נפש", שהם "אהבלים", שהם "הומואים", ש"שק האשכים שלהם ריק מתוכן", "שימותו מקורונה", שאחת הגולשות היא פרה והוא יזריע אותה ושגולש נוסף הוא פח אשפה של קונדומים משומשים ושהוא מאחל לו שיסבול עד יומו האחרון סבל רב מנשוא להיות פה מנהל ואני אעבור על זה בשתיקה, אז אתם טועים.

תעשו את המצופה מכם או שאני מרים פה בכל האתר כזה פיגוע שעד לטלוויזיה זה יגיע מה שעשיתי.

איך אני אתכם מוטר פאקרז?

דיברגנט חדש

Well-known member

"מ ש ה 53" הוא עבריין מרשתת, הטרדות, אלימות מילולית, הוצאת דיבה, חוק כבוד האדם וחירותו, חופש הביטוי והתעללות סדיסטית בקשישים גוססים וחסרי ישע.​

בהמשך לנכתב, הנ"ל נתן את היוזר שלו לגולש בשם אלפיני והוא חוסם ומוחק בפורום אקטואליה לפי ראות עיניו.
הוא מגבה בוט איראני (Permafrost) שמכנה גולשים בשם יהודון כפי שאפשר לראות במסר אישי ששלח לי בתיבת המסרים, אני בחיים לא פרסמתי מסרון פרטי אך הפעם אני חורג מהרגלי, כי מדובר בחלאת המין האנושי שכמובן לא זכה לתגובה ממני.
בחתימת הבוט, יש התייחסות לכינוי שלי שזה נוגד את התקנון שלכם|!|

חלאה המין האנושי.png

הבוט יודע שיש לו גיבוי כי דעותיו הפוליטיות זהות לו ולכן מרשה לעצמו לחרחר ריב ומציף אותי במסרים פרטיים:

חלאה מכה שנית.png

פרסמתי את התגובה הזאת אתמול בפורום אקטואליה ואני לא מוצא אותה (התגובה שעכשיו כאן היא תגובה חדשה).
כעת הבוט האיראני שמקבל מהם חסינות חוגג, הצליחו במשימתם (n)
שיתביישו|!|
מצ"ב, שוב, המסרים שלו + מסר החגיגה שלו.
תהנו, בדייסה הלא טעימה שבישלו|!|
|רמקול| משה, יש לי הרגשה שזה לא אתה, אלא אלפיני שמשתמש ביוזר שלך בשביל המחיקה,
תקן אותי אם אני טועה.

נבלה מכה שלישית.png

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
בהמשך לנכתב, הנ"ל נתן את היוזר שלו לגולש בשם אלפיני והוא חוסם ומוחק בפורום אקטואליה לפי ראות עיניו.
הוא מגבה בוט איראני (Permafrost) שמכנה גולשים בשם יהודון כפי שאפשר לראות במסר אישי ששלח לי בתיבת המסרים, אני בחיים לא פרסמתי מסרון פרטי אך הפעם אני חורג מהרגלי, כי מדובר בחלאת המין האנושי שכמובן לא זכה לתגובה ממני.
בחתימת הבוט, יש התייחסות לכינוי שלי שזה נוגד את התקנון שלכם|!|

צפה בקובץ המצורף 96610

הבוט יודע שיש לו גיבוי כי דעותיו הפוליטיות זהות לו ולכן מרשה לעצמו לחרחר ריב ומציף אותי במסרים פרטיים:

צפה בקובץ המצורף 96611

פרסמתי את התגובה הזאת אתמול בפורום אקטואליה ואני לא מוצא אותה (התגובה שעכשיו כאן היא תגובה חדשה).
כעת הבוט האיראני שמקבל מהם חסינות חוגג, הצליחו במשימתם (n)
שיתביישו|!|
מצ"ב, שוב, המסרים שלו + מסר החגיגה שלו.
תהנו, בדייסה הלא טעימה שבישלו|!|
|רמקול| משה, יש לי הרגשה שזה לא אתה, אלא אלפיני שמשתמש ביוזר שלך בשביל המחיקה,
תקן אותי אם אני טועה.

צפה בקובץ המצורף 96612
הנ"ל ממשיך בהתגרות שלו והמנהלים נותנים לו יד חופשית:

הנבלה מכה רביעית.png
ונהנה שהמנהלים נותנים לו חופש פעולה בשל דעתם הפוליטית שזהה לשלו.
תחליטו, האם זה תקין:
הנבלה מכה חמישית.png

למעלה