נא לא לשרשר הודעות חשוב לקרוא H-)

מרי-לו

New member
ארבל

יודע מה, מקובל עלי. אבל, מה דעתך לנסות להיות קצת פחות עוקצני? לדעתי אנשי הפורום מנסים בכל כוחם להפסיק את מלחמת הסרק הזאת, ראה למשל את אלת האהבה אשר הגיבה לך תגובה כל כך חמה ומעודדת על הודעתך לגבי הכלב שלך שסובל ממחלה קשה. או למשל הצופה - שכבר יצא בהצהרה שהוא יותר לא נוטל חלק במלחמות, ועד עכשיו עמד יפה בהבטחה. לא אמרתי בשום מקום בהודעתי הקודמת שלא תביע את דעתך לגבי מה שאתה רואה לנכון לתת עליו את הדעת, אך גם הבעת דעה צריכה להעשות עם טאקט כלשהו. תבין ארבל, הרבה מהדברים שאתה כותב יפים לקריאה, אך לעיתים ההודעות התוקפניות שלך גורמות להודעות האחרות שלך פשוט לאבד מיופיין. איזה כייף זה להיכנס לכאן ולא לראות את כל המלחמות, איזה כייף לקרוא כאן את ההודעות המצחיקות, העצובות, השטותיות בלי להתקל בהודעות מרושעות אשר כל מטרתן לפגוע אחד בשני. מקווה שתדע לקבל את דבריי ברוח חברית. מרי-לו

אחרת..

New member
מרי-לו...

אם אני הייתי כותבת לו את זה... מזל שאת פה ולא רק בגלל זה אחרת..

מרי-לו

New member
אז זהו אחרת ....

שמעניין מה תהיה התגובה שלו אלי..... חחחחחח סתם תודה לך חמודה, ודעי לך שיש לנו מזל שגם את כאן ולו רק בזכות החיוכים שאת מצליחה להעלות על פני בבוקר עם ההודעות שלך. יאללה מה דעתך הנשרשרה?

מרי-לו

New member
שניה, שאני אבין ....

פרווה - זה טוב או רע? כי לא ממש הבנתי מה רצית לומר. (מעניין מי אתה?! מי מסתתר מאחורי המסיכה, חתול מפלצת או ילדה יפה... יש שיר כזה חחח )

dzdz

New member
afilu besin sagru et haforum le-arb

dayyyyyy nudnik bekita alef hayeladim yoter metuhkamim mimca ata rotse laakots taakots aval im taam verama ma shen leca az ulay tafsik kvar veteshahrer otanu mimca agav sipru li kan besin shehaenayim shelahem melucsanot ki hem korim et hahodaot shel arbel vemenasim lehavin... n.b dash memau dze tung shalev

אני צריך פרשנות

בתור מי שחדש בעיניין אני צריך הסבר: מה זאת אומרת שירשור? למה הוא גורם להודעה לרדת לתחתית העמוד? מה רע בכך? לאן נעלמות ההודעות החשובות? ואיך אני מוצא את ההודעות שהיו אתמול בערב כי מעניינות אותי התגובות?

שבלול

New member
יאלללה לך הביתה עודד.......

הלו ילד ....תרגע אתה בכלל לא שייך לקבוצת הגיל הזו .... ואנחנו רוצים לשרשר (וגם מותר לשרשר )[ הפעם נסחפת עודד

הקצין

New member
עכשיו היתעצבנתי ................

שלום לך עודד הנחמד מה קרה ש- א ת ה מדבר על שירשורים וכו` ככול הזכור לי ישבת אתה ..... והצפת ושירשרת פה וכל זה על מנת לראות את שימך מתנוסס ברשימת חברי הפורום ...... לא זוכר שמישהו אמר לך לא לשרשר ולא להציף < ואם כן זה עזר ? > מה קרה חזרת בתשובה .............. מה לך הצדקנות עליך היום ........................... מאד מעניין .............. שיהייה לך רק טוב ממני קצין וג`נטלמן

מתוקי...

להתעצבן?? אתה?? נו באמת... בוא בונבון בוא.. נרגיע אותך ;-) אחרת, תפסי פינה מתחילות מסאג` בארבע יידיים.

למעלה