נא להכיר גנאדי בורושובסקי

נא להכיר גנאדי בורושובסקי

מושחת ממדרגה ראשונה ולא אחרונה. בגללו לא נסגר בית ספר גורדון בגללו הגזענות בפ"ת צויינה לשמה. מה גנאדי לא עשה נכון? בית ספר גורדון כזכור לכולנו היה אמור להסגר אך הנה מגיע בורושבוסקי. כאשר מחזיק בידיו חוגים בבית הספר ואינו משלם לבית ספר אגורה שחוקה אחת איציק משתף עימו פעולה כביכול "אינו יודע דבר" כרגיל. אז מה כן יוצא מבית ספר גורדון?חוגים זה דבר טוב התשובה היא כן. אך יחד עם זאת יש חוקים לחוגים. אין בעיה שצריך לקיים חוגים. שימו לב לזה. מנהלת החינוך האזורי לא ידעה דבר מזה שעיריית פתח תקוה וגנאדי בורושובסקי. לוקחים תלמידים מבתי ספר אחרים. ומעבירים אותם לבית ספר גורדון כדי להמשיך ולנהל משא של שחיתות. שימו לב בית ספר גורדון אמור להתקיים היה מ 500 תלמידים אך לצער בית ספר הוא הגיע למשכת של 150 תלמידים. הועברו לבית ספר רק עולים חדשים מרוסיה. האם זו לא גזענות? רק תלמידים דוברי רוסית? האם הם לא יכולים להשתלב בבית ספר ישראלי. האם כזה ראש עיר אנו צריכים שיפריד בין הגזעים? בין עולי אתיופיה לבין עולי רוסיה לבין ישראלים? האם אנו הפכנו עצמנו לאנטישמיות של שנות האלפיים? האם אנו גרמניה של עצמנו? מנהלת החינוך לא ידעה כלל וגברת יולי תמיר קראה לראש העיר מר איציק אוחיון אל לשכתה אשר בירושלים להבין מה היה כאן ומגוע בית ספר גורדון לא נסגר ומדוע מנהלת החינוך האזורית לא ידעה על כך שתלמידים ירדו ממכסות של בתי ספר אחרים.

borshevsky1

New member
תגובה חשובה בעקבות שקריו של היחידPALARIS

קודם כל מדוע מלכתכילה היה צריך לסגור את בית ספר גורדון? הרי הבית ספר עמד בסטנדרטים הגבוהים ביותר לחינוך יסודי בפתח תקווה, לא הייתה שום סיבה לסגור את בית הספר. נקודה שנייה שברצוני להעלות היא שמעולם לא היו רק תלמידים ממוצע רוסי בבית ספר גורדון וזוהי בושה להעלות שקר כה שפל וללא בסיס אך ורק בשביל להכפיש את שמו של גנאדי בורשבסקי שנלחם בשיניו להשאיר את בית הספר פתוח למרות שהעירייה החליטה לסגור אותו( הסיבה אינה ידועה כי העירייה לא מעוניינת לספר את סיבותיה האמיתיות לסגירת בית ספר). נקודה שלישית והכי חשובה היא שגנאדי נגד גזענות והפרדה בין גזעים! גנאדי לא נלחם למען מגזר אחד, אלא למען שיוון צודק בין כל המגזרים שקיימים בעיר, ולהגיד שהוא דוגל בהפרדת תלמידים מעדות שונות זהו דבר אבסורדי. אני במקומך הייתי בודק היטב את הדברים מתחת לפני השטח לפני שאתה מכפיש בן אדם , מועמד ואיש ישר ואמיתי. ולמען הורדת הספק - מומלץ לעשות חיפוש ב"גוגל" על גנאדי בורשבסקי ולראות שלעולם לא נאמר ולעולם לא הופנתה ביקורת כלפי גנאדי. איש ציבור שנלחם למען העם. לסיום אני ממליץ לכל הספקנים לכל המתלבטים ובכלל לכל תושב פ''ת שכן איכפת לו מהעיר ושכן רוצה שינוי להיכנס לאתר שלנו: http://www.genady.co.nr

למה לאמין לאתר שמיועד לכך.

שמיועד שפתיים כמוך איש/ה יקר/ה יפלו בפח של אני לא אשם. רבותיי אשם יש לא אחד בעיריית פתח תקווה האני מאשים שלי מצביע על. איציק אוחיון על מה שעשה בחיים עוזר. אני מאשים הוא על גנאדי בורושבסקי. נא לבדוק. אני כבר בדקתי. בורושבסקי מנהל לא חוקי את חוגי בית הספר. וכל הכסף 230 שקלים חדשים לחוג הולך כיסו האישי ולא לעיריית פתח תקוה כנהוג. רבותיי סביבה מושחתת. וזה לא רק מאחד כבר היינו שם עם גיורא לב מי שזוכר. הוא אישית לא גנב אך סביבתו מושחתת. די לשחיתות ובוודאי לגזענות. אני שניפגש לא אחת עם אורי אהד. וראיתי את הדברים שכתבתי זה קיים וזה ישנו. קשה לקבל את הדברים האלה אני יכול להבין. אבל צריך לראות את המציאות שום דבר לא נעשה לטובת הציבור או רווחת התושב הכל נעשה. לטובת האישים היושבים בעירייה. דוגמא יפה: בזמנו שאורי אוהד היה ממלא מקום ראש העיר. אורי ניסה להזיז דברים לטובת העיר דבר שאיציק מאד לא אהב. סך הכל רצה לתת קרדיט לאיציק ולבסוף אחרי ויכוחים מגיע איציק ואומר לאורי אני לא יכול לישון בגללכם בלילה אתם תוקעים מקלות בגלגלים. איציק עד היום לא היה ולא נברא כמו שאמר חזיר שקרן לאורי. מי שזוכר. בעיה העם לא זוכר במהלך השנה מה היה וכמה כעס ואז שמגיע הרגע להעיף מישהו מהכיסא הוא בוחר להשאיר אותו. בעיית השקרים צריכה להפתר כאן ועכשיו ומייד בעוד 40 יום.

borshevsky1

New member
אדון ספאמר של אורי אהד שלום

כבר ראינו שכל מה שאתה עושה זה רק להמציא שקרים חוזרים והולכים על גנאדי, מכפיש את שמו של אוחיון ומנסה להוציא את אורי אהד הצדיק בסדום. אנשים הגיע הזמן לקלוט שאת מסע ההכפשות הזה עורך לא אחר מאשר אורי אהד, הבנאדם המושחת ביותר שקיים בעייריית בפתח תקווה. הבנאדם הזה הוא סכנה לציבור, הוא מנסה למנוע מפתח תקווה את העתיד שהיא ראויה לו, על ידי מניפולציות חוזרות של הכפשות, שקרים שחוזרים על עצמם שאינם מתבססים על שום דבר חוץ מאינטרס של אורי אהד להכפיש את שמם של מתחריו ולהראות שהוא הצדיק בסדום. לא אורי, אתה לא צדיק, ואתה ממש לא ראוי, אתה בושה שלא קיימת בהרבה מקומות, לא מגיע לך בכלל להיות בסביבה של העירייה אם אינך מוכן להתמודד עם תחרות, אתה חושב שאתה היחיד שיכול אך לא מוכיח למה. התוכנית שלך היא אך ורק נוסחה של הבטחת דברים שכבר קיימים( כדי שבמקרה שתבחר לא תצטרך לעשות שום דבר ותוכל לנהל מסע שחיתות, גניבות, ושקרים לעם) והכפשת שמו של אוחיון. ובמקרה של גנאדי בורשבסקי, איך אין לך בושה להעלות כל כך הרבה שקרים על המועמד היחיד שיש לו מצפון, הבנאדם היחידי שמסוגל לספר את האמת בפנים לתושבים, ולא כמוך להסתיר הכל. חבר'ה, כנסו לאתר הרשמי של בורשבסקי, תראו שגאנדי מספר לכם כל מה שהולך בעיר הזאת, בלי לחשוב פעמיים. כי מגיע לתושבים שלנו לדעת מה הולך מסביבם. ואורי, תפסיק להכפיש את כולם. עלינו עליך אתה לא יכול להמשיך ככה ולחשוב שאתה עובד על כולם. אתר הבית שלנו: http://www.genady.co.nr

שמיועד שפתיים כמוך איש/ה יקר/ה יפלו בפח של אני לא אשם. רבותיי אשם יש לא אחד בעיריית פתח תקווה האני מאשים שלי מצביע על. איציק אוחיון על מה שעשה בחיים עוזר. אני מאשים הוא על גנאדי בורושבסקי. נא לבדוק. אני כבר בדקתי. בורושבסקי מנהל לא חוקי את חוגי בית הספר. וכל הכסף 230 שקלים חדשים לחוג הולך כיסו האישי ולא לעיריית פתח תקוה כנהוג. רבותיי סביבה מושחתת. וזה לא רק מאחד כבר היינו שם עם גיורא לב מי שזוכר. הוא אישית לא גנב אך סביבתו מושחתת. די לשחיתות ובוודאי לגזענות. אני שניפגש לא אחת עם אורי אהד. וראיתי את הדברים שכתבתי זה קיים וזה ישנו. קשה לקבל את הדברים האלה אני יכול להבין. אבל צריך לראות את המציאות שום דבר לא נעשה לטובת הציבור או רווחת התושב הכל נעשה. לטובת האישים היושבים בעירייה. דוגמא יפה: בזמנו שאורי אוהד היה ממלא מקום ראש העיר. אורי ניסה להזיז דברים לטובת העיר דבר שאיציק מאד לא אהב. סך הכל רצה לתת קרדיט לאיציק ולבסוף אחרי ויכוחים מגיע איציק ואומר לאורי אני לא יכול לישון בגללכם בלילה אתם תוקעים מקלות בגלגלים. איציק עד היום לא היה ולא נברא כמו שאמר חזיר שקרן לאורי. מי שזוכר. בעיה העם לא זוכר במהלך השנה מה היה וכמה כעס ואז שמגיע הרגע להעיף מישהו מהכיסא הוא בוחר להשאיר אותו. בעיית השקרים צריכה להפתר כאן ועכשיו ומייד בעוד 40 יום.

מיקי169

New member
חבל על הזמן

אין לי שום דבר אישי נגד גנאדי, אבל חבל על הזמן שלו, הדרך שלו שגויה. הכנסת חזיר, מה זה השטויות הללו, עליי ועל רבים אחרים הנושא הזה לא מקובל, לאוכלי החזיר, יש מספיק מסעדות,אומנם אני שומר כשרות, אך אני מכבד את כולם, "חייה ותן לחיות" זהו המוטו שלי, אבל יש גבול-ואני חילוני!

borshevsky1

New member
גבר גנאדי לא הבטיח חזיר!

זהו שקר שמפיצה התקשורת בשביל לגרום לתושבי פתח תקווה לקבל מידע שגוי על גאנדי בורשבסקי. גנאדי בעצמו לא אוכל חזיר, ואין שום סיבה בעולם שיבטיח דבר כזה. בהמשך למה שאמרת, כנס בבקשה לאתר של בורשבסקי על מנת להתעניין בדרך שלו, דרך השיוויון החברתי. אני מאמין שאחרי שתקרא את דבריו של בורשבסקי תבין שהוא מועמד ראוי וישר שבאמת מגיע לו להיות ראש עיר:)

Tarsier

New member
הנה מה שכתוב בפרופיל של פותח השרשור :

"אז ככה שמי איתי אני בן 27 חולה על קריוקי וים ובכלל תל אביב. אני דייל קרקע, זמר וחבר מפלגה הרבה אומרים שפוליטיקה זה דבר מלוכלכך אז אם אני אבחר להיות מנהיג אז יגיע הזמן שמישהו ינקה את הלכלוך וההבטחה שאני ייעשה את זה חולה על אסטרונומיה. " מה זה אומר איתי? ככה אתה מנקה את הפוליטיקה שלנו? על ידי הטלת רפש על מועמד שהוא לא חבר המפלגה שלך? זה נראה לך מצטייר כאמין??? לא בחרת קלף אחר חוץ מגזענות?? אתה עושה צחוק? אנחנו חיים במדינה שבה השלטון הוא ייצוגי - אתה יודע מה זה אומר? שאתה בוחר את מי שמייצג על פי רוב את האינטרסים שלך. אם עד עתה גנאדי פעל לחיזוק המגזר הרוסי הנשכח והנדחק על השוליים - אני מבין אותו לגמרי. עתה הוא מעוניין להרחיב את מעשיו לכלל האוכלוסיה ולמגזר החילוני בפרט שגם כן נדחק לשוליים - אם הוא הוכיח את עצמו כבוסטר למגזר הרוסי, אין סיבה שהוא לא יצליח להשיג שיוויון זכויות גם למגזר החילוני הרחב יותר. אז לבוא ולצאת כנגדו אך ורק כי המועמד שמשלם לך כסף עלול לקבל פחות קולות זה לא פחות ממגעיל.

אז ככה ידידי היקר והמלומד

כסף איני מקבל עבור אף אחד. התקשורת מספקת לי נתונים. יחד עם מקורבי העיר. לומר לך את האמת גם אהוד ברק לא נקי כפיים משחיתות. ויותר מזה הוא לא רואי להיות רה "מ ישראל של שנת 2009. אז לפני שאתה כותב משהו פשוט תבדוק. האם מוסרי לא לסגור בית ספר ולהפוך אותו לבית ספר של עולי רוסיה?

borshevsky1

New member
תגובה בעקבות שקריו החוזרים של היחידPOLARIS

אתה שוב חוזר על השקר שבבית ספר גורדון יש רק תלמידים ממוצע רוסי. על פי איזה בסיס אתה אומר דברים כאלה? והתקשורת מספקת לך נתונים? חבר'ה תחפשו בגוגל על המועמד גנאדי בורשבסקי ופרשת בית ספר גורדון ותבינו שכל מה שאומרים כאן הוא שקר אחד גדול שמנהל המועמד אורי אהד. "התקשורת מספקת לי נתונים". אם אתה לא מושתל של אורי אהד אז מי אתה? התקשורת מספקת לך נתונים? איזה מין אזרח מפיץ שקרים על נתוני תקשורת שבכלל לא קיימים? כמו שאמרתי, תבדקו בגוגל, ותראו שאין כאן בסיס לכלום והכל שקרים. אורי אהד, עלינו עליך. תפסיק לנהל מסע הכפשות, תן לפתח תקווה את העתיד שמגיע לה ותפסיק למנוע ממנה את זה בגלל התאווה שלך לכח ולשליטה !!!

כנראה שאתה לא מבין!!!!!

מעניין שאם הייתי כלכך אורי אוהד הייתי מדבר רעות גם על חיים כהן לא ? הייתי מדבר רעות על חיים בשארי לא??? או על בני זהבי. אך ההסטוריה של פתח תקווה לצערי ידועה בתודעתו של איציק אוחיון. אז כנראה שאתה איציק אוחיון התומך בבורשבסקי. או שאתה בורשבסקי בעצמו. שמנסה לנקות את שמו אבל איך שלא תסתכל על זה הקוביה תמיד תהיה מרובעת ולא עגולה. תקרא שוב בבקשה את הכתבה מעיתון מקומון ומה בפתח. אני קראתי וראיתי וגם שמעתי. את האמת גם בדקתי. בית ספר לא יוצלח לא נסגר כפי שהיה צריך להיות וכל מוריו ותלמידיו יוצאי רוסיה. אתה רוצה את זה גם בכתוב אין בעיה שניייה אחת ואני יעלה לך את זה לכאן לפורום.

bargila

New member
לא יודע אם זה בורס/שבסקי או כפי שהוא טוען

קרוב משפחה. אבל הריב שלכם מטופש. ברור שאתה תשמיץ את בורשבסקי ואת אוחיון מכיוון שהם היחידים שמקבלים פה תמיכה באינטרנט מאנשים שמאמינים בהם. מאוד הגיוני בעיני שיש אנשים שתומכים במועמד גם בלי לקבל על זה כסף. מי מאמין בבשארי? תעשה לי טובה... יכול להיות שגם אתה כזה - אבל יותר קשה לי להאמין - ולמה זה? כי אתה עסוק בלהשמיץ בעוד הוא עסוק בלהגן ולא מלכלך בחזרה. זה נותן לי אצלו נקודות של אמינות. מצטער - אבל משהו בדברים שלך פוגע לנקודה מאוד ספציפית. אתה לא אדם ש"מוזן מתקשורת" so cut the bull**it אדם מן השורה לא היה מגיב בנאצות ובעלילות שווא בכל כוחו וחוזר על זה שוב ושוב כאילו אם הוא יגיד את זה יותר פעמים אז מישהו יאמין לו, אלא אם הוא יגיד את זה יותר פעמים, אז יותר אנשים יראו את זה. שלא נדבר על זה שלא רשמת מילה אחת על מה שאורי אוהד עשה בשביל שאני באמת אוכל ללמוד ממך משהו. אז צר לי לאכזב אותך חביבי. אם אלו השיטות של אורי אוהד. אני מעדיף להתרחק ממועמדים שמקיפים עצמם באנשים כמוך , בין אם בתשלום או לא.

שאלת השאלות???

האם לא היה ולא נברא מקרה של בניית גורדי שחקים במקוםבית הספר החקלאי בפתח תקוה ? בואו נזכר שנייה גם בזה ראש העיר היקר שלנו רצה בלנות גורדי שחקים על מנת להגדיל אוכלוסיה בנווה עוז. זה רעיון נחמד אבל מגיע על חשבונו של בית ספר חקלאי ברחוב קפלן ליד בי"ח בליניסון (שניידר). מי נלחם להגן ולא לסגור את בית הספר? התשובה ברורה אורי אהד שקיבל שיחת טלפון מאד מטרידה מתושבי נווה עוז. כמובן אורי ואיציק היו בבית משפט ונקבע כי לא ייבנה שום מבנה. במקום הנ"ל. איציק היה צריך לחתום על החלטה ש/כבר אושרה. ולאורי לקח 3 שעות להסביר למועמד הנ"ל מדוע הוא צריך לחתום על מה שאושר. לבסוף בשעה שלוש אחר הצהריים של יום חמישי ביולי. הושג ההישג האמיתי התוכנית הנ"ל נפלה וגם הייתה חתימה. איזה יופי..... אז מה יש לנו מראש עיר שלא יוגע לנהל עיר??? האם זו הכפשה או שקר תשאלו את איציק. פזמון: תשאלו את איציק ותגידו שאיתי שלח אתכם (צפו לטריקת דלת חוצפנית).

בנוגע למה שאמרתם אם אני אומר או פוגע?

לפעמים האמת פוגעת אבל זו האמת לפעמים צריך להגיד לאנשים שהם לא יפים זה נכון זה פוגע אבל זו האמת אתה ידידי מעדיף להתרחק מן האמת עובדה שאף אחד פה לא ענה על שאלת השאלות. האם לא היה ולא נברא ולא עלה רעיון כלשהו להרוס את בית ספר החלקאי? ומי הגן אתה בורושבסקי? אתם חיים כהן או בשארי? מי עשה באמת משהו למען העיר הזו??? התשובה חוץ מאורי אף אחד. והאם לדעתך איציק לא מסוגל את המשפט שקרן חזיר? אתם טועים הוא אמר את זה שאלתי מכר קרוב שלי שכל המועצה הייתה בהלם וביקשה שיתנצל על דבריו אך הסירוב נמשך כמו ילד בכתה א. ולתקשורת איציק אומר אמרתי משהו עם שקרן. איפה האמת ???? את זה תשאלו את עצמכם אתם מתרחקים מן האמת. כי היא לא טובה לכם לא טוב לכם לשמוע לאן בדיוק הולך כסף הציבור. כי זו האמת כספי הציבור הולכים לשום מקום. זאת התשובה חוץ מלכיס האישי של מספר אנשים. במקום לקדם את העיר בעשר שנים אנו תקועים עשר שנים. ואם תמשיכו לבחור בראש עיר כזה נהיה תקועים גם עשרים שנה. אפילו הדתיים כבר הכריזו שעם איציק כבר אי אפשר לדבר. זו הכפשה? זו לא אמת? זו פגיעה בכבוד? לדעתי פגיעה בכבוד שאינך מקשיב לזולת שאינך מבצע את מה שעשרים איש מציעים לך לא לטרוק דלת בפנים לקבצן מהרחוב שמבקש עזרה. ורק שמגיעים הבחירות פתאום ראש העיר מקבל צל"ש. על מה ולמה?

borshevsky1

New member
מה אורי בעצם מציע?

לפי מה שאני ראיתי במצע שלו הוא מציע מלא מלא דברים שכבר קיימים, כדי שהוא יבחר ולא יצטרך לעשות שום דבר. וכמובן יש את החלק של הכפשת אוחיון, החלק האהוב עליי....

רבותיי ומכובדיי

תשאלו את עצמכם מה מציע ברושבסקי. חוץ ממה שכבר הראיתי לכם! מושתל אני ממש לא פשוט אני תומך שלו ואני מבין את כוונותיו. האם לדעתכם לעיר הזו יש חינוך או תרבות?בואו נזכר בימי גיורא לב לאן נעלמו כל ענפי הספורט? בכל שנה מאות ילדים לא מסיימים את שנת לימודיהם. ולצערינו לאיציק זה לא ממש מפריע. אורי מציע לתת להם הזדמנות אם לא הצליחו בלימודים שלפחות ישקיעו את עצמם בספורט. ובזאת להכניסם למסגרת מסויימת. ולאט לאט להכניס אותם למסלול לימודים. האם איציק יכול להבטיח זאת? כבר ראינו את נסיונו של איציק והם לא יוצלחים בנושא חינוך .

borshevsky1

New member
מאיפה להיחיד פולריס יש כל כך הרבה מידע?

אם הוא לא מושתל של אהד שמשחרר ספינים שמראים שהוא הצדיק שהציל את פתח תקווה מתלאותיהם של כל מי שהם לא הוא. אנשים שימו לב שעובדים עליכם בעיניים. מנסים לשטוף לכם את המוח שתבחרו רק באהד.

למעלה