נגיד ש...

Big Al

New member
נגיד ש...

נגיד שאתם תלמידים בכיתה י"ב ונגיד שבא אלכם בימאי ומציא להפיק לכם את המסיבת סיום. ונגיד שההצגה שיש לו בשבלכם היא הצגה מדהימה ללא מילים. היתם מסכימים לזה? אנא כיתבו לי אני ממש חייבת לדעת. תודה.

קיצי1

New member
הצגה ללא מילים בהחלט יכולה להיות...

חוויה מדהימה. ראי למשל את מקרה "צל חולף" בתיאטרון החאן לפני כחמש שנים (אחת ההצגות הטובות שראיתי מאז ומעולם). הצגה ללא מילים יכולה בהחלט להתאים להפקת-גמר של מגמת תיאטרון (שאותה מגישים לבגרות), בתנאי שעושים אותה כהלכה. אבל: לגבי מסיבת סיום אני לא בטוח אם זה יעבוד. כל הרעיון במסיבת סיום הוא להפגין את מיטב הכשרונות שיש לתלמידים בשכבה: שירה, ריקוד, משחק, נגינה ועוד. המטרה היא בעצם ליצור ספקטקל מרהיב וססגוני (תודו שזה אחלה ניסוח...). אני לא בטוח כמה ביטוי יהיה לכל הדברים הללו בהצגה ללא מילים, תהיה מוצלחת ככל שתהיה. זו דעתי. כמובן שאם תפרטי יותר על ההצגה שהוא מציע לכם ועל כל הרעיון מאחוריה, אני אוכל להתייחס יותר נקודתית לשאלה שלך (את מוזמנת לפנות אליי גם במסרים האישיים).

הצגה ללא מילים

דורשת מיומנות משחק גבוהה מאוד. גם כן בהמשך למה שאמר קודמי, אני חושבת שתלמידי תיכון (שלרובם, כך סביר להניח, אין ידע וניסיון רב במשחק) יתקשו מאוד ואף יהיו מתוסכלים מהצגה שכזאת, כשלא יצליחו לבטא כראוי את כישוריהם.

למעלה