נהגי דן שנוהגים פרוע?

מצב
הנושא נעול.

אופטי78

New member
נהגי דן שנוהגים פרוע?

נהגי דן שנוהגים פרוע?
הרבה מאוד מנהגי דן נוהגים פרוע. מה נעשה עד כה בעניין? דן לא מטפלת? תודה,

ארזS

New member
אנא פרט, הסבר ונמק.

נהגי דן שנוהגים פרוע?
הרבה מאוד מנהגי דן נוהגים פרוע. מה נעשה עד כה בעניין? דן לא מטפלת? תודה,
אנא פרט, הסבר ונמק.
הודעה כפי שכתבת אין בה כלום. אני דווקא חושב ש-99% מנהגי "דן" הם הנהגים הטובים ביותר שקיימים בארץ.

אופטי78

New member
את רצינית?

אנא פרט, הסבר ונמק.
הודעה כפי שכתבת אין בה כלום. אני דווקא חושב ש-99% מנהגי "דן" הם הנהגים הטובים ביותר שקיימים בארץ.
את רצינית?
אני תוהה אם את מחברת דן. -חלק גדול מאוד מהנהגים דופקים רייסים בתוך העיר ובכל הזדמנות -עצירות וגאזים פרועים שגורמים לתחושה מאוד גרועה. -עבירות תנועה רבות נוספות ואלו חלק חלק מהתלונות שיש לי.

ארזS

New member
אני בכלל לא רצינית. אני מאוד רציני!

את רצינית?
אני תוהה אם את מחברת דן. -חלק גדול מאוד מהנהגים דופקים רייסים בתוך העיר ובכל הזדמנות -עצירות וגאזים פרועים שגורמים לתחושה מאוד גרועה. -עבירות תנועה רבות נוספות ואלו חלק חלק מהתלונות שיש לי.
אני בכלל לא רצינית. אני מאוד רציני!
ממתי ארז זה שם של בת ?
ובכל מקרה אני מאוד רציני. אני לא מחברת דן אבל נוסע המון באוטובוסים ולדעתי 99% מנהגי דן הם סופרמנים במלוא מובן המילה. הלוואי שהיו יכולים "לדפוק רייסים"[כפי שכתבת] בתוך העיר. לא יודע למה, אבל תמיד כשאני נוסע האוטובוס זוחל בפקקים... איך אפשר "לדפוק רייסים" בתוך העיר ? הרי בקושי אפשר לזוז בעיר. וחוץ מזה שלכתוב האשמה גורפת ומכלילה זה ממש לא בסדר מצידך !

fireman

New member
רייסים על המכונות 2 הילוכים שלהם?

את רצינית?
רייסים על המכונות 2 הילוכים שלהם?
הצחקת אותי

אופטי78

New member
איזה הוכחות אתה רוצה שאני אביא?

זו האשמה גורפת ללא הוכחות
אתם מוזמנים להישאר עם הנהגים הרבים המורעים של דן אם ככה. ולארז. יש הרבה איפה לדפוק רייסים וממש לא נכון שיש הרבה פקקים. ואני לא מדבר רק על ת"א. תהנו לכם עם הנהגים המופרעים שלכם.

אם יש לך פרטים ספציפיים - תתלונן!

אתם מוזמנים להישאר עם הנהגים הרבים המורעים של דן אם ככה. ולארז. יש הרבה איפה לדפוק רייסים וממש לא נכון שיש הרבה פקקים. ואני לא מדבר רק על ת"א. תהנו לכם עם הנהגים המופרעים שלכם.
לדן יש מחלקה מאוד רצינית של פניות הציבור. כל פניה נבדקת ומטופלת, ובמידת הצורך הנהג מוזמן לשימוע או אף ל"משפט חברים". בהודעותיך כאן, הנובעות כנראה מכעס כלשהו שאין לי ספק שהוא מוצדק, הרי שאתה מוכיח בורות בכל הנוגע לנהיגת אוטובוס, התנהגותו בכביש ואופי עבודתו של נהג אוטובוס בפרט. נסה להתלונן בחברת דן ומנסיון, התלונות מטופלות בצורה הטובה ביותר בפקס או בדואר וחזור אלינו עם מסקנה. כרגע ההודעות שלך, הן לא יותר מסתמיות...

אופטי78

New member
תוכיח שדן מטפלים ברצינות?

לדן יש מחלקה מאוד רצינית של פניות הציבור. כל פניה נבדקת ומטופלת, ובמידת הצורך הנהג מוזמן לשימוע או אף ל"משפט חברים". בהודעותיך כאן, הנובעות כנראה מכעס כלשהו שאין לי ספק שהוא מוצדק, הרי שאתה מוכיח בורות בכל הנוגע לנהיגת אוטובוס, התנהגותו בכביש ואופי עבודתו של נהג אוטובוס בפרט. נסה להתלונן בחברת דן ומנסיון, התלונות מטופלות בצורה הטובה ביותר בפקס או בדואר וחזור אלינו עם מסקנה. כרגע ההודעות שלך, הן לא יותר מסתמיות...
יש לדעתי בעיה מאוד יסודית עם השירותים שדן נותנת כך ואני מעדיף להתעסק כרגע בדברים אחרים ולא לשלוח להם פקסים. שיעשו באתר אינטרנט שלהם טופס תלונות יעיל.

ארזS

New member
יש באתר שלהם טופס תלונות

יש לדעתי בעיה מאוד יסודית עם השירותים שדן נותנת כך ואני מעדיף להתעסק כרגע בדברים אחרים ולא לשלוח להם פקסים. שיעשו באתר אינטרנט שלהם טופס תלונות יעיל.
יש באתר שלהם טופס תלונות
אם הוא יעל או לא אינני יודע כי לא ניסיתי להתלונן דרכו. ואם תגיש תלונה תהיה בטוח שהם יטפלו בה בכל הרצינות. אבל אם יש לך עיסוקים אחרים ואתה רק שופך כאן את זעמך במקום להתלונן בדן - תבוא בטענות אך ורק אל עצמך. כי אתה בדיוק כמו אותו אחד שנתנו לו סטירה והושיט את הלחי השניה, או כמו הבחור ההוא שירקו עליו והוא אמר "גשם גשם משמיים"... יש מבין ?

אופטי78

New member
אני לא מתכוון להגיב יותר

יש באתר שלהם טופס תלונות
אם הוא יעל או לא אינני יודע כי לא ניסיתי להתלונן דרכו. ואם תגיש תלונה תהיה בטוח שהם יטפלו בה בכל הרצינות. אבל אם יש לך עיסוקים אחרים ואתה רק שופך כאן את זעמך במקום להתלונן בדן - תבוא בטענות אך ורק אל עצמך. כי אתה בדיוק כמו אותו אחד שנתנו לו סטירה והושיט את הלחי השניה, או כמו הבחור ההוא שירקו עליו והוא אמר "גשם גשם משמיים"... יש מבין ?
אני לא מתכוון להגיב יותר
ואני לא בדיוק זועם. אני מתכוון שיש בעיה יסודית ולהתלונן על מישהו אחד זה לא מה שאני רוצה לעשות. אלא אם הוא בולט מאוד מאחרים במופרעותו.

ארזS

New member
אוקיי. אז גם אני עוצר בנקודה הזאת.

אני לא מתכוון להגיב יותר
ואני לא בדיוק זועם. אני מתכוון שיש בעיה יסודית ולהתלונן על מישהו אחד זה לא מה שאני רוצה לעשות. אלא אם הוא בולט מאוד מאחרים במופרעותו.
אוקיי. אז גם אני עוצר בנקודה הזאת.

מנסיוני האישי אני אומר לך שהם

מנסיוני האישי אני אומר לך שהם
מטפלים ברצינות. בכל אופן לפני מספר חודשים חבר בפורום ניסה להתלונן דרך האתר והמערכת כנראה לא עבדה. נפגשתי במקרה באחד מעובדי אגף השיווק, האחראי בין השאר על האתר, וקבענו להיפגש, מאחר ואמרתי לו שיש לי הצעת רבות לשיפור ויעול שירותי החברה. מאחר ואני לומד בחיפה, עדיין לא מצאתי את הזמן לפגישה זו, אך היא תתקיים. ךגבי בעיה יסודית, נראה לי שאתה נוטה להגזים...

sl 3977

New member
אני אתן לכם דוגמה

אני אתן לכם דוגמה
למשל ב3961 על קו 166 הנהג הגיע איתה ל80 קמ"ש בז'בוטינסקי פ"ת מה המהירות המותרת ברח' ז'בוטינסקי בפ"ת? נהגי אוטובוסים שמשתוללים צריך לשלול להם ומיד את הרשיון לצמיתות משום שהם מסכנים את נוסעי האוטובוס וציבור הנהגים והולכי הרגל וכמובן לפטר אותם מיד מעבודתם ערב טוב

oshri5917

New member
אורי אין מצב שהוטא נסע ב80 קמ''ש

אני אתן לכם דוגמה
למשל ב3961 על קו 166 הנהג הגיע איתה ל80 קמ"ש בז'בוטינסקי פ"ת מה המהירות המותרת ברח' ז'בוטינסקי בפ"ת? נהגי אוטובוסים שמשתוללים צריך לשלול להם ומיד את הרשיון לצמיתות משום שהם מסכנים את נוסעי האוטובוס וציבור הנהגים והולכי הרגל וכמובן לפטר אותם מיד מעבודתם ערב טוב
זה מרחק העצירה ברכב פרטי במטרים קמ''ש מרחק מרחק סה''כ מרחק תגובה + בלימה עצירה 50 10 20 30 60 13 28 41 70 15 39 54 80 17 52 69 100 21 80 101 בז'בונסקי בפתח תקוה זה דרך עירונית שמותר עד 60 קמ''ש שאפילו זה אין סיכוי שהוא נסע

urilei

New member
למה אין סיכוי?

זה מרחק העצירה ברכב פרטי במטרים קמ''ש מרחק מרחק סה''כ מרחק תגובה + בלימה עצירה 50 10 20 30 60 13 28 41 70 15 39 54 80 17 52 69 100 21 80 101 בז'בונסקי בפתח תקוה זה דרך עירונית שמותר עד 60 קמ''ש שאפילו זה אין סיכוי שהוא נסע
למה אין סיכוי?
להזכירך בחלק הפתח-תקוואי של ז'בוטינסקי יש מת"צ שאפשר חופשי לדפוק בו רייסים, ואני גם די בטוח שנהגים עושים את זה (אף פעם לא ישבתי ליד הספידומטר אבל כך זה נראה) חוץ מזה, עם כל הכבוד, מרחק בלימה של רכב פרטי קל יחסית ועם ABS באמת שאיננו רלוונטי לאוטובוס, קל וחומר לא לגורטאה בת 15 שצועקת עד השמיים וחלודה יותר מחלודי-הפורום החלודים ביותר.

sl 3977

New member
אכן ישבתי

למה אין סיכוי?
להזכירך בחלק הפתח-תקוואי של ז'בוטינסקי יש מת"צ שאפשר חופשי לדפוק בו רייסים, ואני גם די בטוח שנהגים עושים את זה (אף פעם לא ישבתי ליד הספידומטר אבל כך זה נראה) חוץ מזה, עם כל הכבוד, מרחק בלימה של רכב פרטי קל יחסית ועם ABS באמת שאיננו רלוונטי לאוטובוס, קל וחומר לא לגורטאה בת 15 שצועקת עד השמיים וחלודה יותר מחלודי-הפורום החלודים ביותר.
אכן ישבתי
בחלק הכי קדמי של האוטובוס וראיתי בבירור שהמחוג של הספידומטר של האוטובוס נוגע ב80 קמ"ש אז אושרי אל תגיד לי שזה לא יכול להיות וה3961 כלל לא גרוטאה אם היא מסוגלת להגיע ל80 קמ"ש היא ממש מטוס והיא סופר מצוינת לילה טוב לכולם וחלומות פז

מצב
הנושא נעול.
למעלה