נהגי דן שנוהגים פרוע?

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
במילה אחת : ה ו כ ח ו ת !

איזה הוכחות אתה רוצה שאני אביא?
אתם מוזמנים להישאר עם הנהגים הרבים המורעים של דן אם ככה. ולארז. יש הרבה איפה לדפוק רייסים וממש לא נכון שיש הרבה פקקים. ואני לא מדבר רק על ת"א. תהנו לכם עם הנהגים המופרעים שלכם.
תביא הוכחות.

fireman

New member
דיי דיי! בא לי להקיא!

תביא הוכחות.
דיי דיי! בא לי להקיא!
שאף אחד מכם לא ייקח את זה אישית אבל בא לי פשוט להקיא מהצביעות!!!!!!!! אם הוא היה מתלונן על קווים או על סופרבוס כולכם הייתי שופכים לו בנזין למדורה ומצטרפים להעליהום, אבל דן.....חס וחלילה....שם מקביל לקדושה. צאו כבר מהסרט הזה!

הייתי מגיב בדיוק אותו דבר

דיי דיי! בא לי להקיא!
שאף אחד מכם לא ייקח את זה אישית אבל בא לי פשוט להקיא מהצביעות!!!!!!!! אם הוא היה מתלונן על קווים או על סופרבוס כולכם הייתי שופכים לו בנזין למדורה ומצטרפים להעליהום, אבל דן.....חס וחלילה....שם מקביל לקדושה. צאו כבר מהסרט הזה!
הייתי מגיב בדיוק אותו דבר
נדמה לי שאפילו היה מקרה כזה, תבדוק אותי...

ארזS

New member
למה להקיא ?

דיי דיי! בא לי להקיא!
למה להקיא ?
תראה לי פעם אחת ששפכתי בנזין למדורה או שהצטרפתי לעליהום כלשהו. אני רק מבקש שיביא הוכחות. לכתוב סתם דברים זה בעיני כלום. שיכתוב מספר אוטובוס, שעה, קו, מיקום. אבל ככה סתם לזרוק מילים באוויר ?

ארזS

New member
והכי גרוע

דיי דיי! בא לי להקיא!
והכי גרוע
זה לעשות הכללות. גם אני יודע שיש דרעקעס בכל מקום. אבל למה להכליל ?

אופטי78

New member
לא הכללתי

והכי גרוע
לא הכללתי
אמרתי כמעט כולם. יש נהגים בודדים שנסעתי איתם שהיו יחסית רגועים ולא דופקים גזים וברקסים ורייסים ועברות תנועה רבות.

ארזS

New member
הכללת. ועוד איך שהכללת.

לא הכללתי
אמרתי כמעט כולם. יש נהגים בודדים שנסעתי איתם שהיו יחסית רגועים ולא דופקים גזים וברקסים ורייסים ועברות תנועה רבות.
הכללת. ועוד איך שהכללת.
ראה את הודעתך שפתחה שירשור זה. אם זאת לא הכללה - אינני יודע מה היא הכללה.

אופטי78

New member
איפה הכללה?

הכללת. ועוד איך שהכללת.
ראה את הודעתך שפתחה שירשור זה. אם זאת לא הכללה - אינני יודע מה היא הכללה.
איפה הכללה?
אמרתי שהרבה מאוד מנהגי דן נוהגים גרוע. תסביר לי איפה ההכללה?

אופטי78

New member
וחוץ מזה

איפה הכללה?
אמרתי שהרבה מאוד מנהגי דן נוהגים גרוע. תסביר לי איפה ההכללה?
וחוץ מזה
יש לי עוד תלונות מאוד קשות נוספות על התעללות באזרחים למשל לעקב אותם בתחנות אוטובוס. זה קורה לי הרבה מאוד שאני נוסע איתם. האוטובוסים שלהם בחלק גדול מהמקרים מפוצצים במיליון אנשים. זו פשוט זוועה.

אתה כנראה לא מבין את עבודתו של נהג

וחוץ מזה
יש לי עוד תלונות מאוד קשות נוספות על התעללות באזרחים למשל לעקב אותם בתחנות אוטובוס. זה קורה לי הרבה מאוד שאני נוסע איתם. האוטובוסים שלהם בחלק גדול מהמקרים מפוצצים במיליון אנשים. זו פשוט זוועה.
אוטובוס. זו הבעיה היסודית...

אני לא מנהל פורום אבל גם אם אחד כזה

אוטובוס. זו הבעיה היסודית...
היה כותב בצורה כזאת תסלח לי מטומטמת ומכלילה גם על קווים,סופרבוס,ומחמוד הסעות,הייתי מזהיר אותו מחסימה,נראה לי אישית שהוא סתם מנסה לעורר כאן פרובוקציות.

oshri5917

New member
ניר אני מסכים איתך ../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif

היה כותב בצורה כזאת תסלח לי מטומטמת ומכלילה גם על קווים,סופרבוס,ומחמוד הסעות,הייתי מזהיר אותו מחסימה,נראה לי אישית שהוא סתם מנסה לעורר כאן פרובוקציות.
ניר אני מסכים איתך

oshri5917

New member
רוב נהגי דן הם בסדר

לא הכללתי
רוב נהגי דן הם בסדר
ולהגיד כמעט כולם זאת גזענות כלפי נהגי דן אני יכולת לתת לך פה רשימה , של נהגים טובים מאוד נהגי קו 60 הנהג של 7242 הנהג של 6232 הנהג של 7024 צחי התותח קו 63 הנהג של 6259

fireman

New member
ארז ואנדי

והכי גרוע
ארז ואנדי
נושא הכן הכללה לא הכללה זה לא רלוונטי כאן בכלל, קיבלתם שני סוסים, אחד עם מושכות ואוכף והשני בלי מושכות ובלי אוכף, אתם לוקחים את זה עם המושכות והאוכף כי זה יותר נוח לכם. במקום להתעסק בשטויות של כן הכללה או לא הכללה רדו יותר לעומקו של עניין, העניין שעל פיו לאותו גולש יש תלונות לגבי נהגים שנוסעים מהר. אין כאן שום קשר למהות עבודתו של הנהג, כמה שעות הוא על ההגה, כמה הזקנות מעצבנות אותו ועוד כהנה וכהנה.... מה שמעביר אותי על דעתי כאן זה כשברגע שיש בפורום תלונה על אגד ודן קמים כל יפי הנפש ומגוננים על החברות הללו כאילו מדובר במקביל לכותל המערבי בקדושתו ואם התלונה הייתה על קווים או סופרבוס או מרגלית כולכם הייתם מצטרפים לחגיגה, לא הייתי שומע לא ממך ארז ולא ממך אנשי אף מילה לגבי הכללות שמה הכללות, זאת פשוט צביעות ותשלימו עם זה.

davidfainshtein

Member
מנהל
גם לי יש תלונה

ארז ואנדי
נושא הכן הכללה לא הכללה זה לא רלוונטי כאן בכלל, קיבלתם שני סוסים, אחד עם מושכות ואוכף והשני בלי מושכות ובלי אוכף, אתם לוקחים את זה עם המושכות והאוכף כי זה יותר נוח לכם. במקום להתעסק בשטויות של כן הכללה או לא הכללה רדו יותר לעומקו של עניין, העניין שעל פיו לאותו גולש יש תלונות לגבי נהגים שנוסעים מהר. אין כאן שום קשר למהות עבודתו של הנהג, כמה שעות הוא על ההגה, כמה הזקנות מעצבנות אותו ועוד כהנה וכהנה.... מה שמעביר אותי על דעתי כאן זה כשברגע שיש בפורום תלונה על אגד ודן קמים כל יפי הנפש ומגוננים על החברות הללו כאילו מדובר במקביל לכותל המערבי בקדושתו ואם התלונה הייתה על קווים או סופרבוס או מרגלית כולכם הייתם מצטרפים לחגיגה, לא הייתי שומע לא ממך ארז ולא ממך אנשי אף מילה לגבי הכללות שמה הכללות, זאת פשוט צביעות ותשלימו עם זה.
גם לי יש תלונה
המנהל שלנו קיבל מכת חום ביום החמסין הראשון של השנה...

ערן, תעשה חיפוש, אני לא מקבל את

ארז ואנדי
ערן, תעשה חיפוש, אני לא מקבל את
הטענה שלך. לא משנה על מי יתלוננו בצורה כזו, דברי יהיו זהים. להגיד שהם נוסעים מהר, זה באמת נקרא לא להבין את צורת העבודה והנהיגה של נהג אוטובוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה