נהגת חדשה בדן

מצב
הנושא נעול.
נהגת חדשה בדן

נהגת חדשה בדן
ענף שיר!!! היא תעבוד ע להקוים בחולון תושבת חולון 201556743-מס' הנהג

fireman

New member
בהצלחה../images/Emo70.gif

נהגת חדשה בדן
בהצלחה

m a r o k a i

New member
שמתי לב שבדן מתחילות להיות הרבה...

נהגת חדשה בדן
נהגות. עם אחת נסעתי בקו 66 והיא היא הייתה ממש מתחילה. היא אמרה לכל הנוסעים שקודם יבואו אלה עם הכרטיסיות ואחר כך אלה עם הכסף כי קשה לה עם הכסף. ובכלל בקוים ליהודה ושומרון יש הרבה נהגות

mister K

New member
על קו 186/286 נהגת ששמה אורנה

נהגות. עם אחת נסעתי בקו 66 והיא היא הייתה ממש מתחילה. היא אמרה לכל הנוסעים שקודם יבואו אלה עם הכרטיסיות ואחר כך אלה עם הכסף כי קשה לה עם הכסף. ובכלל בקוים ליהודה ושומרון יש הרבה נהגות
על קו 186/286 נהגת ששמה אורנה
היא עבדה אתמול על 2422 ושלשום על 2426.

יצחקA

New member
מזמן לא דיברנו על נהגות בדן!

נהגת חדשה בדן
אני למשל נסעתי בשבוע שעבר עם נהגת בקו 4, על 7023. זהו סה"כ הניד' הרבעי שבו אני נוסע עם נהגת והשני הכי נמוך. יש נהגת בלונדינית שנוהגת על קו 19. ראיתי אותה ביום חמישי האחרון על קו זה ובערב ראיתיה עובדת על EL262 בקו 129. יש נהגת בקו 112. זה כל הנהגות בדן שראיתי בזמן האחרון. יש נהגות שנוהגות מצויין יותר מגברים!

522 אוקטן

New member
יש נהגת בקו 64

אני למשל נסעתי בשבוע שעבר עם נהגת בקו 4, על 7023. זהו סה"כ הניד' הרבעי שבו אני נוסע עם נהגת והשני הכי נמוך. יש נהגת בלונדינית שנוהגת על קו 19. ראיתי אותה ביום חמישי האחרון על קו זה ובערב ראיתיה עובדת על EL262 בקו 129. יש נהגת בקו 112. זה כל הנהגות בדן שראיתי בזמן האחרון. יש נהגות שנוהגות מצויין יותר מגברים!
יש נהגת בקו 64
יחסית צעירה,רוסיה נדמה לי. נהגת מעולה,ממש נוסעת בזריזות וטוב.

mister K

New member
הנהגת של קו 19 עובדת על 7217.

scooby5

Member
זה לא EL נכון?

זה לא EL נכון?
על קו 19 בראשל'צ, עובדת נהגת מבוגרת בשם ס.וקנין, ונסעתי אתה ב-EL לפני כחודשיים. היה נחמד... אפילו סיעה לי בהגעה לרכבת הראשונים, למרות שנכנסה למסוף "אבי האסירים"

mister K

New member
זה נידרפלור מוגמר.

זה לא EL נכון?
על קו 19 בראשל'צ, עובדת נהגת מבוגרת בשם ס.וקנין, ונסעתי אתה ב-EL לפני כחודשיים. היה נחמד... אפילו סיעה לי בהגעה לרכבת הראשונים, למרות שנכנסה למסוף "אבי האסירים"
זה נידרפלור מוגמר.
הנהגת שעובדת על 7215 בקו 19 לא נראית מבוגרת כל כך. היא עבדה פעם בקו 32 ונדמה לי שגם בקו 3.

מצב
הנושא נעול.
למעלה