נהנים באי המטמון עם תפוז
אנשים

נהנים באי המטמון עם תפוז../images/Emo43.gifאנשים

למה לעזאזל אני לא מאושרת? רוצות לברר את התשובה? בקרו בפורום אימון אישי ותפגשו את אורלי כץ, מאמנת אישית וסופרת, שתשתף אתכן בתובנות המופיעות בספרה החדש: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1724&MessageId=124873854
פורום להיות הורים מזמין אתכם להשיב למספר שאלות פשוטות אולי לזכות בזוג כרטיסים להרפתקה הגדולה של הקיץ - מחזמר אי המטמון. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=149&MessageId=124873063
בין השעות 11:30 ל-13:00 מחר, מני אנצר, מנהל מרכז טיפולי לאלימות במשפחה, בעל קליניקה פרטית ובעל תואר שני בעבודה סוציאלית, יתארח בפורום אלימות במשפחה וישיב לשאלות בנושא אלימות במשפחה ובתחומים הנוגעים בהתמודדות ושליטה בכעסים, קשיים בזוגיות, מצבי משבר וכיוצא בזה. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2065&MessageId=124857718
המוזיקאי יעקב גלעד יתארח ביום חמישי, בשעה 19:00, בפורום ספרות וכתיבה גאה וישיב לשאלות בנוגע לכתיבה שלו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=621&MessageId=124888035

שלומיתת

New member
ש-א-ל-ו-ן-!

שם: גיל: מיקום בארץ: מזל: מה התכונה הכי דומיננטית שלך? מה מצחיק אותך? מה מפחיד אותך? מה הדבר שאתה הכי אוהב בארץ? לאיזה סדנא או טיפול היית שמח ללכת? איזה עוד כישרון היית שמח שיהיה לך? איזה חלק בך היית משנה? על מה אתה מתחרט? לאיזה מקום היית רוצה לחזור? השלם את המשפט.... (שמך) הוא ...? מה הדבר הכי מטומטם שעשית? מה סקסי בעינייך? באיזה אמונה טפלה אתה מאמין? מתי בכית בפעם האחרונה? דבר שלא יודעים עלייך: איך אתה אוהב לפנק את עצמך?: סופר אהוב: ספר אהוב: עם מי היית רוצה לבצע דואט?: עם איזה ישראלי היית רוצה לצאת לארוחת ערב? מה הדבר הראשון שמסתכלים אצל בחור/ה?: אם היית חיה איזו חיה היית?: הייתי פעם אחת רוצה שתפסיקו... (להשלים): הדבר שהכי מרגיז אותי זה...(להשלים): איזה מאכל ישבור לך את הדיאטה ? מהי הבדיחה הטובה ביותר ששמעת השנה? השיר האהוב עלייך? מה היית לוקח לאי בודד? איזה איבר בגוף אתה הכי אוהב בעצמך? מה יהיה כתוב על מצבתך? האם אתה: מאוהב? מעשן? לומד? מדבר הרבה בטלפון? אוכל בשר? כמה כסף יש לך כרגע בארנק? כותב בלוג? אוהב להצטלם? מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? היית מאוהב? התנשקת? הברזת למישהו בלי להודיע? סגרת את הפלאפון? היית במסיבה? היית בהופעה? דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? ביקרת את סבתא וסבא? היית בצפון? היית בדרום? היית בחו"ל? עישנת? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? ישנת אצל מישהו? אכלת משהו מגעיל במיוחד? צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? קנית משהו? גנבת משהו? וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? מה מוטו שלך? מה הפחד הגדול ביותר שלך? אתה אוהב לשיר? מה החולשה הכי גדולה שלך? יש לך ביטחון עצמי? מאמין באמונות טפלות? על מי אתה הכי סומך? איזה ספר אתה קורא עכשיו? מה יש על הפד לעכבר שלך? אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? סרט אהוב? ספר אהוב? זמר\ת אהובים? אתה מנגן על משהו? אתה אוהב את עצמך? גרבבים קצרות או עד הברך? מה אתה אומר הכי הרבה? מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון?

שלומיתת

New member
להלהלה

שם: שלומית גיל: 18 בקרוב מיקום בארץ: חיפה מזל: דלי מה התכונה הכי דומיננטית שלך? קטנוניות חח מה מצחיק אותך? אנשים מסוימים מה מפחיד אותך? אנשים אחרים
מה הדבר שאתה הכי אוהב בארץ? לישון לאיזה סדנא או טיפול היית שמח ללכת? סדנת ביטחון עצמי או משו כזה איזה עוד כישרון היית שמח שיהיה לך? ציור איזה חלק בך היית משנה? אוהו, חלק אחד? על מה אתה מתחרט? פליטות פה ככה לפעמים שלא במקום לאיזה מקום היית רוצה לחזור? לא רוצה לחזור לשום מקום השלם את המשפט.... (שמך) היא ...? חמודה :] מה הדבר הכי מטומטם שעשית? וויייי יש מלאנתות מה סקסי בעינייך? שיער שחור ועיניים כחולות
אחח באיזה אמונה טפילה אתה מאמין? לא מאמינה באמונות תפלות. אהה, מאמינה טיפה בלא להגיד תאריך של טסט מתי בכית בפעם האחרונה? לא זוכרת דבר שלא יודעים עלייך: אם יש משהו שלא יודעים עלי- כנראה שגם לא צריכים לדעת. איך אתה אוהב לפנק את עצמך?: אמבטיה/ אוכל/ שנ"צ סופר אהוב: אשכול נבו ספר אהוב: שומרת אחותי עם מי היית רוצה לבצע דואט?: וואו. אממ, לא יודעת עם איזה ישראלי היית רוצה לצאת לארוחת ערב? לא יודעת.. אני צריכה לחשוב על זה מה הדבר הראשון שמסתכלים אצל בחור/ה?: פנים, מה ז"א. אם היית חיה איזו חיה היית?: לא יודעת הייתי פעם אחת רוצה שתפסיקו... (להשלים): להיות טיפשים!! אהאהא. הדבר שהכי מרגיז אותי זה...(להשלים): אנשים טיפשים איזה מאכל ישבור לך את הדיאטה ? בשר/ עוגה ממש רצינית/ עוגיות
מהי הבדיחה הטובה ביותר ששמעת השנה? בדיחות לא מצחיקות אותי:S השיר האהוב עלייך? יש מלא מה היית לוקח לאי בודד? מחשב, כרית, שמיכה ואיזה מישו חמוד ככה איזה איבר בגוף אתה הכי אוהב בעצמך? שיער, צבע עיניים מה יהיה כתוב על מצבתך? באנה השאלון הזה נלקח מהשאלון של יאיר לפיד אה? לא יודעת ולא רוצה לחשוב על זה האם אתה: מאוהב? טיפונת מעשן? לא לומד? בקושי חח מדבר הרבה בטלפון? לא יותר מדי אוכל בשר? כן
כמה כסף יש לך כרגע בארנק? כמה שקלים כותב בלוג? לא ממש אוהב להצטלם? כן מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? שבת היית מאוהב? ממ התנשקת? הברזת למישהו בלי להודיע? לא עושה דברים כאלה סגרת את הפלאפון? בשבת היית במסיבה? אתמול היית בהופעה? לפני חודש ומשו דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? עכשיו
ביקרת את סבתא וסבא? את סבא בקבר לא ביקרתי מעולם, וסבתא באה אלינו. היית בצפון? אני גרה בצפון! אבל הייתי בסוכות היית בדרום? בטיול שנתי לפני שבועיים היית בחו"ל? מעולם לא עישנת? מעולם לא אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? בימים האחרונים ישנת אצל מישהו? בשבת אולפנא נחשב? אכלת משהו מגעיל במיוחד? בשבת אולפנא
צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? כבר הרבה זמן לא
קנית משהו? אתמול אוכל חח גנבת משהו? אה! וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? 12-13 שעות מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? יומיים מה מוטו שלך? אין לי
מה הפחד הגדול ביותר שלך? מוות אתה אוהב לשיר? כן מה החולשה הכי גדולה שלך? אוכל יש לך ביטחון עצמי? לא מספיק מאמין באמונות טפלות? בקושי על מי אתה הכי סומך? אחותי איזה ספר אתה קורא עכשיו? שואה שלנו.. כבר הרבה יותר מדי זמן מה יש על הפד לעכבר שלך? חיבור לUSB אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? לא סרט אהוב? מליון דולר בייבי, הצעיף הצבעוני ספר אהוב? כבר היתה ת'שאלה הזאת! זמר\ת אהובים? תום יורק, גפן, יודית רביץ אתה מנגן על משהו? כן אתה אוהב את עצמך? בערך גרבבים קצרות או עד הברך? קצרות מה אתה אומר הכי הרבה? יא וולי! מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? אבא

galitixd

New member
התחלתי לאהוב שאלונים!

שם: גלית גיל: 15 מיקום בארץ: ב"ש מזל: דלי מה התכונה הכי דומיננטית שלך? מה מצחיק אותך? דברים מפדחים, וזקנים רוסיים באוטובוס חח מה מפחיד אותך? המון! ג'וקים, נחשים, לאבד דברים ממש חשובים וכו' מה הדבר שאתה הכי אוהב בארץ? הפלאפל? לאיזה סדנא או טיפול היית שמח ללכת? מסאז' :) איזה עוד כישרון היית שמח שיהיה לך? חוש חרישה [שיהיה לי את היכולת לחרוש בלי הפסקה] איזה חלק בך היית משנה? לאדעת.. לא נראלי שהייתי משנה משו על מה אתה מתחרט? אין דבר ספציפי לאיזה מקום היית רוצה לחזור? השלם את המשפט.... (שמך) הוא ...? נדיר! מה הדבר הכי מטומטם שעשית? רק אחד? מה סקסי בעינייך? עגיל בגבה!@#!@#$#$ הא וכמובן ששרירני עם גופיה D: באיזה אמונה טפלה אתה מאמין? עם החתולה השחורה מתי בכית בפעם האחרונה? אתמול.. משכרות חחח דבר שלא יודעים עלייך: איך אתה אוהב לפנק את עצמך?: לנוח במיטה סופר אהוב: ספר אהוב: יש כולמיני עם מי היית רוצה לבצע דואט?: הופמן! עם איזה ישראלי היית רוצה לצאת לארוחת ערב? בר רפאלי@#$@#$ מה הדבר הראשון שמסתכלים אצל בחור/ה?: כיום? זה ברור, לא? אם היית חיה איזו חיה היית?: כלב חח הייתי פעם אחת רוצה שתפסיקו... (להשלים): להיות צבועים הדבר שהכי מרגיז אותי זה...(להשלים): פוזות איזה מאכל ישבור לך את הדיאטה ? אנילא בדיאטה מותק
מהי הבדיחה הטובה ביותר ששמעת השנה? שתי גופיות טבעו בים. אחת חולצה [היא לא מצחיקה היא פשוט מאגניבה!] השיר האהוב עלייך? סינרגיה - לחבק אותך מה היית לוקח לאי בודד? מישהו איתי איזה איבר בגוף אתה הכי אוהב בעצמך? מה יהיה כתוב על מצבתך? "תודה לאל מתה" :) האם אתה: מאוהב? לא מעשן? סיגריות לא לומד? כה מדבר הרבה בטלפון? אפשר להגיד אוכל בשר? כה כמה כסף יש לך כרגע בארנק? 60 ומשו כותב בלוג? כה אוהב להצטלם? כה מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? אתמול היית מאוהב? לפני שנתיים התנשקת? אתמול הברזת למישהו בלי להודיע? וואו.. ממש מזמן סגרת את הפלאפון? לפני חודש אולי היית במסיבה? לפני כמה שבועות היית בהופעה? לפני המון זמן!
דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? לפני שבוע ביקרת את סבתא וסבא? וואו.. לפני שבועיים-שלוש או יותר אפילו היית בצפון? לא זכור לי שהייתי אי פעם בצפון היית בדרום? חח.. אני גרה בדרום היית בחו"ל ? נאבאר עישנת? מממממממממש ממש מזמן אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? אף פעם [הכוונה לבן, כה?] ישנת אצל מישהו? לפני חודשיים אכלת משהו מגעיל במיוחד? לא זוכרת צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? היום אולי, לא זוכרת חח קנית משהו? שלשום גנבת משהו? לפני יומיים XD וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? 13 שעות נדמה לי. מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? יממה וחצי מה מוטו שלך? חיה ותן לחיות
מה הפחד הגדול ביותר שלך? לאבד דברים חשובים. אתה אוהב לשיר? כשאני לבד כן :] מה החולשה הכי גדולה שלך? ממתקים חח יש לך ביטחון עצמי? כה מאמין באמונות טפלות? בחלקן על מי אתה הכי סומך? אחי איזה ספר אתה קורא עכשיו? בעלת הארמון מה יש על הפד לעכבר שלך? אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? כה סרט אהוב? סופרהירו זמר\ת אהובים? רון הופמן,ועוד כמה אתה מנגן על משהו? על העצבים. [תשובה נדושה חח] אתה אוהב את עצמך? במידת הצורך:) גרבבים קצרות או עד הברך? תלוי באיזו עונה מה אתה אומר הכי הרבה? קללות למיניהן חח מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? אולגה

דין1231

New member
זורם לי טוב :)

שם:דין גיל:17 וקצת מיקום בארץ:חיפה! מזל: בתולה :) מה התכונה הכי דומיננטית שלך? עצבנית. מה מצחיק אותך? שלומית!!!!!!!!
מה מפחיד אותך?שלומית!! חח סתם, לא, אממ.. מוות של אנשים קרובים מה הדבר שאתה הכי אוהב בארץ? ערסים!!! חח אממ.. שווארמה לאיזה סדנא או טיפול היית שמח ללכת? עזבו, אני מעדיפה לישון... איזה עוד כישרון היית שמח שיהיה לך? עוד? למה איזה כישרון יש לי עכשיו? איזה חלק בך היית משנה? יש הרבה.. על מה אתה מתחרט? שום דבר, כל המ שקורה קורה אך ורק לטובה. לאיזה מקום היית רוצה לחזור? ילדות, ברור..! השלם את המשפט.... (שמך) הוא ...? היא! יש לי שם של בן, אבל אני בת אינעל ראבק!! מה הדבר הכי מטומטם שעשית? אוהו............ מה סקסי בעינייך? כפות וזרועות גבריות וגברים בחולצות פולו :) באיזה אמונה טפלה אתה מאמין? מאמינה בהרבה.. מתי בכית בפעם האחרונה? :) דבר שלא יודעים עלייך: איך אתה אוהב לפנק את עצמך?: לישון! סופר אהוב: ספר אהוב: אדיר! הספר מס' 1!! חחחחחחחחחחחחחחחח היית רוצה לבצע דואט?: לא כדאי לא כדאי.. עם איזה ישראלי היית רוצה לצאת לארוחת ערב? אושרי כהן בא לי טוב מה הדבר הראשון שמסתכלים אצל בחור/ה?: פנים/שיער/ידיים אם היית חיה איזו חיה היית?: כלבה :) הייתי פעם אחת רוצה שתפסיקו... (להשלים): לחפור! הדבר שהכי מרגיז אותי זה...(להשלים): שעושים רעש שאני ישנה.. כל דבר מעיר אותי אז מה הקטע? איזה מאכל ישבור לך את הדיאטה ? הכל.. אני לא יכולה להיות בדיאטה :) מהי הבדיחה הטובה ביותר ששמעת השנה? השיר האהוב עלייך? מה היית לוקח לאי בודד? איזה איבר בגוף אתה הכי אוהב בעצמך?שפתיים מה יהיה כתוב על מצבתך?אמרתי לכם שלא הרגשתי טוב.. האם אתה: מאוהב? לא מעשן? לא לומד? לא (כן, אבל לא..) מדבר הרבה בטלפון? המון!! אוכל בשר? ברור :) כמה כסף יש לך כרגע בארנק?אין, בזבזתי אתמול הכל.. כותב בלוג? כבר לא אוהב להצטלם?רק שאני ביום טוב מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול?אתמול היית מאוהב?NEVER התנשקת?אתמול הברזת למישהו בלי להודיע? היום סגרת את הפלאפון?נכבה לבד.. אתמול.. היית במסיבה? אתמול היית בהופעה? יום חמישי דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? היום ביקרת את סבתא וסבא? היית בצפון? היית בדרום? באשדוד במשחק חוץ.. היית בחו"ל? עישנת? לא זוכרת.. מזמן.. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? אתמול ישנת אצל מישהו?מזמן חחח אכלת משהו מגעיל במיוחד? לא זוכרת צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? בפורום הזה ספציפית לא.. ברישמי אני צוחקת כל הזמן.. קנית משהו? חמישי! בירה! גנבת משהו?בגיל 8 וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? 10 שעות מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? לילה שלם אבל אחרי זה השלמתי הכל זה לא נחשב.. מה מוטו שלך? בסופו של דבר הכל לטובה להמצב יתהפך.. מה הפחד הגדול ביותר שלך? מוות של אנשים קרובים, צער.. אתה אוהב לשיר? וואלה לא מה החולשה הכי גדולה שלך? :) יש לך ביטחון עצמי? ברמה המותרת.. מאמין באמונות טפלות?כן על מי אתה הכי סומך? החברה הכי טוב שלי ואמא.. מה יש על הפד לעכבר שלך?המון המון המון המון קישקושים שקישקשתי משיעמום חח(בין היתר 10 אגורות מודבקים ועוד איזה משהו שחור כזה שהדבקתי משיעמום) אתה מקשיב למוזיקה עכשיו?לא סרט אהוב? ספר אהוב? כבר אמרנו שאדיר הוא הספר מספר אחד, לא? זמר\ת אהובים? אתה מנגן על משהו? על העצבים אתה אוהב את עצמך? מחבבת גרבבים קצרות או עד הברך? תלוי במזג אוויר מה אתה אומר הכי הרבה? יא וולי!! מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? בר

למעלה