נווו....עד מתי זה ימשך ?! איפה כריס ?

m0ral

New member
נווו....עד מתי זה ימשך ?! איפה כריס ?

איפה כולם ?! זה כבר עבר כל גבול....מה הטירוץ שיש להם עכשיו ? לאומנים אחרים הוא עושה שירים !! אבל לניקה לאאא...שיוציאו כבר משו איזה בושה...

EMANUELA XD

New member
פשוט אין אף שום תירוף

אין מה לחכות לאלבום שיצא בקרוב הנרי עובד עם אומנים אחרים כרגע הקלטות וכו' שיהיה שיר או אלבום נקבל אותו בהפתעה רק חבל שאת השיר שכיכב במצעד הגאווה הקודם הנרי וניקה לא הוציאו החוצה לא תמיד חייבים להוציא שירים שיצליחו במיצעדים ובאלבומים אפשר להוציא להיט על הדרך להנאת המעריצים

maor ravid

New member
אף אחד לא צריך להיות ממורמר הנרי מסר לי את זה

לגבי האלבום עם ניקה. אנחנו עובדים עליו כל הזמן. פה יורד שיר.. שם נכנס חדש... זה מאוד דינמי..אנחנו עושים הכל לא לאט ובזהירות. אף אחד לא רודף אחרינו. אני מבין את הרצון למשהו חדש..מצד שני אני לא מוכן להתפשר על פסיק מבחינת איכות.. אני רוצה להוציא אלבום שאני שלם איתו מאלף עד תו שבת שלום :)

EMANUELA XD

New member
לא נראה לי שיהיה אלבום בזמן הקרוב

ואם בכלל יצא אלבום גם לא נראה לי שניקה מופיעה - כמה אפשר לטחון את אותם השירים זה משעם את הקהל

m0ral

New member
את יודעת מהה....לא רוצים שירים חדשים !

אבל לפחות שיופיעווו.... לא להיעלם כך....בלי שוס סימן !!! אפילו לפורום הם לא נכנסים !! אבל לפייסבוק !!!!!! כל יום הם שם מתכתבים עם חברים שלהם כל מני שטויות !!! ו בסוף אומרים אנחנו עובדים קשההה 24 ש, כל יום ו בלה בלה בלה... האלבום מוכן מזמן !!! נראה לי הם מפחדים

Ben Love Nikka

New member
מי אתה שתגיד להם מה לעשות...

שיכנסו לפייסבוק ושידברו עם מי שבא להם . אפחד לא חייב פה לפחד שום דבר . אני מבין תמרמור , אצלי זה אותו הדבר . אני מאמין כשיגיע הזמן , הכל יצא והכל יהיה טוב ! אני חודש שעד הקיץ הקרוב, יצא הסינגל והאלבום . נכון שכרגע אין מה לטחון הופועות עם אותם השירים. וזהו באמת המצב כרגע. לקראת הקיץ יתבהרו הדברים. או עוד לפני זה. זה שהנרי עובדעם אמנים אחרים , זה תמיד היה ותמיד יהיה. לא נראה לי שזה מה שפוגע באלבום, או ככה זה נראה כרגע. מקווה לשמוע חדשות בקרוב .

maor ravid

New member
אתה לא שווה תגובה בכלל חסר כבוד צריך לחסום

אותך על איך שאתה מדבר חוצפן ברמות

hofit1234

New member
עמנואלוש אתם טועים.........

הנרי וניקה דווקא כן הוציו סינגלים זה לא נכון יש את דיסקוטק עם אתניקס ואת shine and new אז אני לא יודעת על מה כולם מדברים פה !!!!!

DORAMOR10

New member
חחחחחח

21 שנה להוציא אלבום...ילאההה מי ישמע הם מדונה חחחח... אפילו סינגל אחד לא יצא פ'חחח עלובים!

יצא להם על הדרך ולא לשכ שהסינגלים היו

נפילה להנרי יש טעויות עם ניקה במוזיקה נראה לי שהנרי לא לוקח את ניקה ברצינות מה קשה אצלהם ?? שאני יבין הם חובבנים או מקצוענים אם הם חובבנים אני יבין שקשה להם אבל אם הם מקצוענים נווווו מה הקטע דחילאקום!!!!!! מי ישמע הולכים לבנות שכרים

למעלה