נוסטלגיהשל עולם תעשייתי

נוסטלגיהשל עולם תעשייתי

בשנת 1988 או 1989, כבר לא מסוגלת לספור...סי בצוותא, אורות כחולים, עולם תעשייתי ואנרגיה שהטריפה את החושים. היינו שם כמה חברה שלימים יהפכו להיות "הקבועים". אלה שמגיעים תמיד גם אם ההופעה על החוף בעכו. וצוותא, עם האינטימיות, וכסאות העץ שלא תמיד עמדו במשקל גופנו הרוקד, והגופיה והבנדנה והסיכות המטורללות וגם הכובע השחור של "שבור קיר". ולהקה מקומית והחיוך של צוף והאטרף של מישל. והשיער הקצוץ וריח של זיעה וגרון שמתייבש כי שרים הכי חזק שאפשר. וימים אחרים בחוץ. בלי להסתכל לצדדים מפחד, בלי לחפש חשודים. רק להיות שם, להרגיש את הרגע כאילו חוץ מזה אין כלום. ואחר כך - שעות ארוכות בלי שינה כי האנרגיות עוד השתוללו, וציפיה לפעם הבאה שהחושים שלנו ייטרפו. ימים אחרים.

actress

New member
אם יש לך כתבות או תמונות שאת רוצה

לשתף אז בכיף, והיית בהופעה האחרונה בחולון במסגרת פסטיבל האישה?

ט י נ ה

New member
עם זכורונת כאלו אפשר רק לעוף קדימה

הי סבך הפטל האדום אם יכולתי לחבק אותך או אותך על המילים הללו זה כל כך חשוב לי לדעת שאנשים כמוכם זוכרים לי את הרגעים האלו כי בדיוק לפי שבועיים הופעתי שוב בתל אביב אחרי שנים שלא היעזתי לפתוח קופה והיה מלא מפוצץ אומנם רק 300 איש אבל כל אחד זה כמו מליון בשבילי ועולם תעשיתי פתח את המופע ומלכת להבבות החדש סגר אותו ובמצע היה שוב המון בלוז ורוק אנד רול ומוסיקה שחורה שמטריפה את החושים ואני אומרת תאספו את כל האנשים שחזרו אל בתיהם ובואו איתם הלאה איתי אל תשאירו אותי רק עם אנשים חדשים השמועה מתחילה שוב לרוץ זמר או זמרת שאוהבים לא נוטשים נשיקות סי

למעלה