נוסטלגיה

נוסטלגיה

שלום לכם, אני כבר לא אשדודית אבל גדלתי באשדוד ולכבוד איזשהוא יומולדת של העיר, למדנו בביה"ס שיר או אם זכור לי נכון זה היה, לפחות אז, ההמנון של אשדוד. וזה שיר באמת מקסים! אני אתחיל ונראה אם משהו יכול להמשיך. (ואם כן אז רק שורה או שתיים, תשאירו גם לאחרים משהו...) ים כחול ותכול שמיים ולבן החול מאוד.... נו, משהו מתנדב?

או. קי. לפני שאני מתייאשת...

תשמעו זה באמת היה לפני די הרבה זמן, אבל אני לא עד כדי כך זקנה! אני לא חושבת שהייתי יכולה להיות אימא של מישהו מכם אבל אולי דודה... בכל אופן, אני מציעה שתקחו את זה כפרוייקט, תראיינו את ההורים, דודים, מורים, מוכרים במכולת... ונראה מי יצליח לחזור עם משהו. הייתי מציעה פה פרס אבל אני יותר מדי רחוקה... (ממש רחוקה!) והנה השורה השלישית: ים כחול ותכול שמיים ולבן החול מאוד ואנחנו פה השניים (משהו יכול לפחות לנחש באיזו מילה נגמרת השורה הרביעית?????)

snowe

New member
אם זכרוני אינו מטעה השיר....

נכתב או הושר ע"י להקת "ציפורי שיר" שאבי חן היה המנהל האומנותי שלה היום אפשר למצוא את אבי חן בבית "מונארט" מנהל האומנותי במקום ואולי אפשר לשאול אותו אני כמעט בטוחה שהוא "האחראי" על השיר הזה שהפך לכאורה בתקופה מסויימת להיות המנון לעירנו וחבל שלא המשיכו לשיר את השיר המקסים הזה.

איזו הקלה.... קבלי חיזוק על המידע!

(אם כי אני לא יודעת אם הוא נכון. אני למדתי ושרתי את השיר במקהלה של בי"ס שזר אבל בהחלט יתכן שאבי יצר אותו)קדימה לעבודה. ודרך אגב, אם תפגשי אותו, האם תואילי למסור לו ד"ש מעידית שהשתתפה בהצגה 5-5? לא יודעת אם הוא יזכור, אבל אותו אי אפשר לשכוח. ולפי מצב הנוער כפי שמשתקף בפורום, נראה שאבי לא עובד אתם יותר וחבל! כי הוא פשוט אדם מ-ק-ס-י-ם!

למעלה