נוער.... - הודעה בשבילכם!

mariline

New member
נוער.... - הודעה בשבילכם!

שלום לכולם!!!!!! אני סטודנטית לחינוך מיוחד ועובדת עם ליקויי שמיעה מזה שנה וחצי. קיימות 4 שיטות תקשורת, בחינוך לילדים עם לקות שמיעה: 1. הגישה האוראלית( דיבור), 2. הגישה המנואלית-שפת סימנים 3. הגישה הכוללנית שפת סימנים,דיבור בקול וג'סטות-סימנים אך לא בשפת סימנים המקובלת. 4. הגישה הדו-לשונית-שפת סימנים ודיבור ברצוני לשאול אתכם, היושבים בכיתות הלימוד, באילו דרכי תקשורת הייתם מעדיפים שהמורים ישתמשו בהם בזמן ההוראה? למיטב ידיעתי, יש מורים שיעדיפו שפת סימנים כל הזמן, בעוד שיש מורים שמעדיפים להשתמש בדיבור בלבד בכדי להכין אתכם למציאות בחוץ. (לא כל האנשים מדברים בשפת סימנים) אשמח אם תענו לשאלתי והסבירו גם מדוע תעדיפו שיטה אחת על פני אחרת? תודה מרילין

mail2u

New member
שלום מרילין

שלום מרילין, בימים הקרובים אני מתכוון להעלות אתר להורים לילדים לקויי שמיעה. במידה ואת מעונינת לפרסם חומרים בתחום, אני אשמח שתעבירי לי אותם ואני אדאג לפרסמם באתר. אני אשמח על כל מידע שעשוי לסייע להורים לילדים לקויי שמיעה (כמוני) ולכן אני מקים אתר שיעלה תוך שבועיים. האתר יהיה בכתובת www.listen.co.il וינוהל על ידי ועל ידי הורים לילדים לקוי שמיעה. אנחנו נשמח לתת במה לחומרים שתעבירי. אשמח אם תוכלי לתת דגש גם על שתלים. תודה גיל שנקר [email protected]

למעלה