נופל וקם שישי 16.10 סינמטק,אולם 2,מי בא?

שבקי

New member
רשימת הקרנות

נופל וקם ההקרנות הקרובות יום שישי - 16 אוקטובר, 2009 סינמטק2 (קטן) 24:00 יום שלישי - 20 אוקטובר, 2009 סינמטק1 (גדול) 17:45 יום שבת - 24 אוקטובר, 2009 סינמטק2 (קטן) 22:00

שבקי

New member
מייל שקיבלתי מירון בן נון

חברים "נופל וקם" סרטי האחרון, יצא לדרכו ומסע שארך 10 שנים הגיע לסיומו. ביום שני התקיימה הקרנת הבכורה של הסרט, לא יכולתי לקוות לבכורה מרגשת וסוחפת יותר אולם הסנימטק היה גדוש (כמה חברים טובים ישבו איתי על המדרגות, כי לא היה מקום) והיה מתח מחשמל באויר. אני אסיר תודה על ההקרנה הזאת, ועל העזרה שקיבלתי לאורך הדרך מכל מי שנתן יד לעשייה. "נופל וקם" יוקרן בסנימטק ת"א במהלך חודש אוקטובר, ונובמבר (כרגע עוד אין תאריכים לנובמבר) ובחודש הבא גם בסינמטק חיפה וירושלים וכן, פעם בשבוע באוזן השלישית בתל-אביב. אפשר יהיה להתעדכן בכל שלב במועדי ההקרנות באתר nofelvekam.com את הטריילר ניתן לראות כאן ביקורות אוהדות של בלוגרים ועיתונאים ניתן לקרא יובל ברוסילובסקי, גל"צ: כאן. עכבר העיר אונליין: כאן. עומר אלוני, לילה: כאן. עינב שיף, וואלה: כאן. : גיא כהן, 106: כאן. כאן yuval bx שרון דו כאן מיכל הכט כאן רחלי אופק כאן ביקורות קוטלות הבורגנית מאלנבי כאן ביקורות קוטלות אבל שבכל זאת ממליצות לראות אור אלתרמן כאן ynet מי שיש לו בעיה לשים יד על 35 ש"ח אני אדאג להזמין אותו על חשבוני, ניתן לפנות אליי ישירות במייל זה מקווה מאוד לראותכם באחת ההקרנות הקרובות ירון בן נון [email protected] אני יודע שהלינקים לא פועלים.מחר אני יעבוד על זה.-שבקי.

maici

New member
גם אני

עפ אף חברה שאוהבת את שבק אבל כולן יצאו ואמרו שהיה ממש טוב!

maici

New member
../images/Emo45.gif +3 או 4 :)

שבקי, אתה יכול לתת לי בבקשה את הכתובת של הסינמטק?

שבקי

New member
רח' שפרינצק 2, ת"א. (פינת רח' הארבעה).

זה גם בדיוק על רחוב קרליבך,לייד אבן גבירול. זה באיזור של הבימה,והיכל התרבות.

Gur21

New member
הייתי היום ../images/Emo13.gif

ראיתי היום עם חברים.. היה מעניין, מבדר, שווה צפייה (במיוחד לאוהבי שבק, אבל לא רק)!

למעלה