נופש ולרזות בראש אחר

קשר חדש

New member
נופש ולרזות בראש אחר

חזרתי משני נופשים.
אחד בארץ השני בחו"ל.
בכל אחד מהם עליתי חצי קילו.
לא נורא. היה יכול להיות הרבה יותר.

אבל, החגים בפתח, ומתוכננים עוד שני נופשים בראש השנה ובסוכות.

עצות, איך משלבים בין נופש לבין הרזיה בראש אחר יתקבלו בברכה.

Ron W

New member
הרבה טיולים ברגל

כשאת אומרת הרזיה

בראש אחר, למה את מתכוונת?
אני יודעת על מה אני מדברת, על מה את?
לכל אחד יש הסתכלות אחרת על הדברים.
כותבים פה אנשים בעלי אג'נדות שונות.
תקראי את מה שכתבת פה בחדש האחרון......תאמיני לי יש לך את כל האמצעים והתובנות כדי לעשות את הדברים נכון.
הכוח אצלך.

קשר חדש

New member
אני התכוונתי לטיפים קטנים שעושים את החופש יותר נוח מבחינת

המשך ההתמודדות עם תהליך ההרזיה.

כדג' אם נמצאים באותו מלון 6-4 לילות, להזכיר לעצמי בזמן ההגעה לחדר האוכל, שיש לי מספיק ימים לדגום את כל התפריט המוצע, ולא חייבים לדגום את כולו באותו היום.

בואי נאתגר אותך

תכתבי 50 טיפים קטנים שעושים את החופש בנופש יותר נוח.
כותבת 50 כי אצלך זה יזרום כמו מים.
תניחי לידך אמצעי כתיבה ותתחילי, תוסיפי כל פעם עוד עד שתגיעי ל 50.
את יכולה להשתמש בפורום כאמצעי כתיבה.
תכנסי לעניין מכל הכיוונים.
קטן עליך, אם תבדקי עם עצמך, את יודעת יותר מהמספר שכתבתי.
מחכה לך פה.

קשר חדש

New member
בינתיים קיבלתי בע"פ מחברות את הטיפים הבאים:

* לדעת שתמיד עולים בנופשים, ואח"כ יורדים חזרה.
* להאמין לברושור של ספינות הנופש, שבשבוע עולים בספינות הללו בממוצע בין 2.5 ל-3.5 ק"ג (עדיין לא הייתי בספינה...).
* להסתכל על כל האוכל בארוחת בוקר, ולהחליט איזה דבר חדש אני אטעם כל יום.
* להחליט שאוכלים צלחת אחת בארוחת הבוקר וממלאים אותה בכל טוב.
* לקחת איתי פירות וקרקרים, כדי לאכול אם אני רעבה עד שמגיעים לארוחה.

5 טיפים

הראשון והשני אללה יסטור אם החברות שלך אומרות שהם טיפים

שני משפטים של סקילה בככר העיר.
נשארו עוד 47 טיפים להשלמת המשימה.

קשר חדש

New member
אגב, אני מאד אוהבת את זה שיש פה בעלי אגנדות שונות,

זה מגוון את הטיפים שאפשר לקבל.

kagome10

New member
אולי לגדל שרירים?

שרירים שורפים קלוריות גם במנוחה, כך שבמונחים של הרזיה זו השקעה משתלמת.

בזמן האחרון מצאתי פעלות גופנית אהובה, ואני מתאמנת לעיתים קרובות (אני מקווה שזה יוביל לעליה במסת השריר שלי, ולכן להעלאה במשקלי
). האימונים הם כאלו שדורשים מינימום ציוד, או בכלל לא דורשים ציוד, ולדעתי הם כייפיים.

פעילות גופנת בזמן הנופש -ריאלי מבחינתך?

kagome10

New member
קרוספיט

שבעיקרון זו שיטה שיש בה הרבה משקולות, כך שאני מוחקת חצי מהתרגילים בערך, משנה את מה שנשאר וחסר לי בשבילו ציוד, ואת מה שנשאר מתאימה לרמה שלי. כך שמה שנשאר זה בעצם המצאה שלי שדי שונה מהשיטה המקורית, ששמה המון דגש על משקולות במשקלים כבדים (מה שממש לא מתאים לחיים שלי, שאין בהם מקום פיזי למשקולות, וגם לגישה שלי לספורט)

קשר חדש

New member
הסתכלתי באינטרנט. נראה מעניין מאד

את עושה את זה בבית? לבד?
כי הבנתי שזה אימון קבוצתי, שמצריך עזרים?

kagome10

New member
בגלל זה אני מוחקת חצי מהתרגילים בערך

ולא מנסה אפילו להיצמד לתוכנית הרשמית שמתפרסמת באינטרנט. כי אין לי ציוד. אבל גם התרגילים שנשארים מספיקים מבחינתי. אפילו אותם אני לא מצליחה לעשות כהלכתם ולרוב מקצרת אימונים פי שניים.

אני עושה את זה לבד, לרוב לא בבית. הבית שלי ממש קטן ואם אני אנסה לעסוק בפעילות גופנית בבית יש לי סיכוי לא רק להפריע לסובבים אותי אלא גם לשבור משהו. אני יוצאת החוצה, לפעמים לחצר, לפעמים אני הולכת לגן שעשועים שיש בו מתח (שזה הציוד היחידי שדי חסר לי).

חוץ מזה הציוד שלי מסתכם בדלגית שנמצאת אצלי כבר כמה שנים בלי קשר לקרוספיט, וזהו בערך. אני שוקלת להוסיף לאימונים שלי שתי משקולות של 2 ק"ג שיש לי בבית, גם כן בלי קשר לקרוספיט...

לפני שהשיטה נהייתה נפוצה היא הייתה שיטה של יחידים שמתרגלים לבד בבית ומשתפים את התוצאות באינטרנט. ככה אני נחשפתי - קראתי את הבלוג של מי שהביא לארץ את השיטה הזו, ובהתחלה היו פשוט אנשים שהתאמנו לבד לפי התרגילים המפורסמים באינטרנט, ולאט לאט הוקמו מרכזי קרוספיט גם בישראל.

לו אחד מהם היה קרוב לביתי אולי הייתי הולכת לשם לאימון או שניים, אולם אימון קבוצתי לא ממש מתאים לי.

שכחתי, אחד מהעזרים שלי הוא הסמרארטפון שלי. אימוני אינטרוולים קשה לעשות בלי סטופר, אז הורדתי אפליקציה ואני משתמשת בה. וגם שמה מוזיקה. אני לא אוהבת להתאמן בלי מוזיקה. וזהו. אם אין לך דילגית אפשר להסתדר בלעדיה.

חלק מהפילוסופיה של קרוספיט היא שלא צריך חדרי כושר משוכללים והרבה ציוד, אפשר להסתדר עם מה שיש.

אני אתן דוגמא לאימון שלא דורש ציוד חוץ ממתח וסטופר, אבל מעייף להפליא ולא הצלחתי לעשות אותו, אז קיצרתי בחצי.

טאבטה זה אימון אינטרוולים של 4 דקות שמורכב משמונה סיבובים של 20 שניות עבודה ועשר שניות מנוחה. Tabata something else זה אימון שמורכב מארבעה ראונדים של טאבטה. בראשון המתאמנת מנסה לעשות בכל סיבוב כמה שיותר עליות מתח, בשני כמה שיותר שכיבות שמיכה, בשלישי כמה שיורת כפיפות בטן, ברביעי כמה שיותר סקוואטים. רושמים את התוצאות בזמני המנוחה וסוכמים את כמות התרגילים סך הכל שהספקת, וזה הניקוד שלך.
אני מההתחלה עשיתי מתח בקפיצה, כי אני לא מצליחה לעשות מתח, ואפילו ככה היה לי קשה, אז עשיתי 4 מחזורים של 20 שניות מכל דבר. זה היה אימון של 8 דקות ויצאתי ממנו עייפה מאוד.

רשמתי את התוצאות ואני חושבת היום או מחר לחזור עליו (בגרסא שלי המקוצרת בחצי) ולראות כמה השתפרתי.
קישור לבלוג: http://www.kadmoni.com/2009/05/blog-post.html

עוד אימון שגם אותו שנמכתי זה "חמישים המייאשים" - עשרה תרגילים שונים שאמורים לחזור על כל אחד 50 פעמים. מודדים זמנים. אני הפכתי אותו לעשרים המייאשים, וזה היה קשה גם ככה. רשימת התרגילים המקוריים עם הצעות להחלפות במקרה של מחסור בציוד: http://www.kadmoni.com/2007/01/21.html

מה שאני אוהבת בשיטה הזו הוא שבשבילי היא כייפית. אני קוראת את האימונים וממש מתחשק לי לעשות אותם.

עוד אימון שעד לא עשיתי אבל אני רוצה לעשות - בעשרים דקות לעשות כמה שיותר סטים של 5 מתח, 10 שכיבות סמיכה, 15 סקוואטים. במקרה של העדר מתח אפשר להפוך את זה ל 5 שכיבות סמיכה, 10 כפיפות בטן, 15 סקוואטים, והנה עוד אימון שלא דורש ציוד בכלל.

קשר חדש

New member
נשמע מסקרן מאד.

אני אכנס ואראה אם מתאים לי.
אגב, שאלתי את מדריכת הפילטיס שלי, והיא טוענת שקרוספיט היא שיטה מסוכנת מאד עם הרבה מאד פציעות.

למעלה