נוקיה 6280

nickey

New member
נוקיה 6280

רכשתי את המכשיר השבוע ואני מאוד מאוד מרוצה ממנו. רק היום הזדמן לי להתקין את התוכנה הנלווית לו בדיסק, וכשאני מנסה לחבר את כבל הUSB למחשב, המחשב מזהה אותו והפלאפון מזהה את המחשב אבל משום מה אין חיבור מלא ביניהם, יש למישהו רעיון/הסבר? הורדתי גם את העדכון הנדרש. תודה..

MaD-d0g

New member
כשאתה מתקין את התוכנה

אתה צריך ללחוץ על הכפתור "Get connected" כדי שיכירו אחד השני... הייתי ממליץ לך להוריד את הגירסה החדשה יותר של התוכנה

nickey

New member
למה בלשון זכר? ../images/Emo46.gif

שנית, רשמתי שהורדתי את העדכון החדש! איפה בדיוק ללחוץ על הכפתור? בחלון שנפתח לי כשחיברתי את הנייד למחשב, הופיע חלון שמבקש ממני לחבר ביניהם ואכן לחצתי על הכפתור אבל כלום לא קורה במשך עשרים דקות... לכן אני פונה אליכם.

באבא2000

New member
כי נדיר לראות כאן בחורות

תנסי לבצע את ההתקנה על מחשב אחר ותנסי לבצע אתחול למחשב כשהמכשיר כבר מחובר. אם לא עובד שילחי תמונות שלך בפורום

באבא2000

New member
חלילה

את סטודנטית בת 22 שממש כמוני אוהבת לבשל, סרטים ולעשות חיים. צודק? עכשיו תגידי לי למה ההכללה הזאת על פרחות? לא לעניין - באמת

nickey

New member
לא סטודנטית יותר

וכאן הדיון כבר גולש לפסים אישיים יותר.

MaD-d0g

New member
הודעה זו נרשמה בלשון זכר

כי גבר רשם אותה
סתם. אני כנראה נתקעת על הקטע "רק היום הזדמן לי להתקין את התוכנה הנלווית לו בדיסק" תנסי לעשות את מה שבאבא הציע

nickey

New member
ובנוגע לפלאפון -

במקום להתקין על מחשב אחר, פשוט הסרתי את התוכנה והורדתי ישירות מהאתר בלי להסתמך על העדכון, כנראה שהוא מה שדפק את החיבור עכשיו הכל עובד יופי

lady parket

New member
באורנג' אמרו לי ש

הדיסק זה לא מעודכן בכלל ושעדיף להוריד את זה מאתר האינטרנט לא יודעת איזו עידכון בדיוק הורדת אבל אולי כדאי שתגשי לחברת הסלולר שלך ותדברי איתם במידה ולא מצאת פיתרון.

nickey

New member
לא קראת

את התגובה האחרונה שלי? הרי רשמתי שהצלחתי... ועכשיו יש לי שאלה חדשה - מאיפה מורידים ערכות נושא?

lady parket

New member
אני מציעה לך

להתקשר ל*663 - כוכבית 663 שזה "מרכז תקשורת הנתונים" הם עוסקים בכל מה שקשור לאתר של אורנג',תוכן,אינטרנט וכו' נדמה לי שהם עובדים מ9 בבוקר. האמת שגם אני מאד מעונינת להוריד ערכות נושא :) אם תדעי מאיפה אשמח שתעדכני אותי

lady parket

New member
ניסיתי לעזור וזאת הגישה שלך?

תגידי תודה שבכלל נתתי לך ת'מספר......... ואם אני לא בארץ? ואם אין לי זמן להתקשר? חוצפנית. . . . אני לא מדברת עם אנשים קטנים שלא מעריכים שמנסים לעזור להם, להתראות.

למעלה