נו אז מה אם אומרים שאנחנו מגזימים

Shampile

New member
נו אז מה אם אומרים שאנחנו מגזימים../images/Emo3.gif

כבר שבועיים אני שומעת שאנחנו מגזימים כי אנחנו מלינים את הבנות בממ"ד. ואנחנו בשלנו. אמרנו שאם זה יבוא בלילה אנחנו לא רוצים להעיר אותם בריצה מטורפת בת מקסימום 15 שניות לממ"ד. אתמול זה הוכיח את עצמו: 23:15 - "צבע אדום" זועק בקולי קולות. בעלי ואני רצים לממ"ד. הבנות ישנות שנת ישרים. 2 פיצוצים נשמעים די קרוב אלינו. 23:30 - שוב פעם. "צבע אדום" ועוד אחד ועוד אחד...הזעקות מפלחות את הדממה ללא הפסקה. 10 דקות בממ"ד ליד הבנות הישנות וספירה של 3 נפילות. היה לא סימפטי. עבר. הבנות ישנו ואנחנו עמדנו חבוקים לידן. איזה מזל. היום יום חדש

שי ז.

New member
אצלנו הן ישנות יחד בממ"ד מאז שהתחילו אזעקות

באשקלון (עוד הרבה לפני תחילת המלחמה). כיום הממד"ים הם חדרים לכל דבר אז למה שלא ישנו רצוף?

ברוריהה

New member
ממש לא מגזימים !

גם לוטן ורודד ישנים בממ"ד עכשיו. בדיוק בשביל המצבים האלה. אם אפשר לישון לאורך כל הארוע ואפשר שלא יהיו מודעים למספר הפעמים בלילה שקורה משהו, אז למה לא ? גם הגנה פסיכולוגית היא סוג של הגנה. הבעיה היחידה תהיה בבוא העת, מתי להחזיר את לוטן לחדר שלה. יותר קל להחליט להכניס לממ"ד מאשר להחליט להוציא ...

ק א סי

New member
אני זו שלחצה לפני כמה ימים שיחזרו למיטות

אצלנו יחסית שקט לאצלכם. ועדין אתמול, בסביבות 11 כאב הלב לנתק אותם מהמיטות החמות ולרוץ איתם לממ"ד. אז אתם בטח שלא מגזימים. בכלל, שכל אחד יעשה מה שמתאים לו ומה שמרגיש לו נכון. אין כלל אחד לכולם.

מה פתאום מגזימים?

מי אמר לכם כדבר הזה? הייתי הולכת בעצמי לישון בממ"ד אילו הוא היה מספיק גדול בשביל להכניס אליו מיטה...

למעלה