נו, אז מי ינצח? ג'ולייטה או דה לוקו?

moshavnikit

New member
נו, אז מי ינצח? ג'ולייטה או דה לוקו?

לא נראה לי שלמישהו מהאחרים יש סיכוי אמיתי. חשבתי שזה לגמרי סגור אצל ג'ולייטה אבל אחרי הפגישות עם רון אני לא כ"כ בטוחה. כי בארה"ב יש כ"כ הרבה זמרות כמו ג'ולייטה. יש גם ראפרים כמו אלון, אבל עדיין יש בו משהו שונה. אני חושבת שאולי הסיכוי שלו להצליח שם אמיתי יותר. אולי בכלל עדיף שיחברו ביניהם
ראפר וזמרת
מתי הגמר בכלל? ולא הראו את הפגישה של אביהו עם רון פייר או שזו רק אני? אהבתי איך שתרגמו את השמות הישאלים לאנגלית

aשרון

New member
מי יהייה הזוכה....

איך שתרגמו את השמות לאנגלית לזאב רווח קראו wolf profit ......
באמת נקרעתי מצחוק. הלב אומר ג'ולייטה אבל הראש אומר דה לוקו . לדעתי יראו את הפגישה של אביהו עם רון ביום ראשון הקרוב ואח"כ יסגרו ככל הנראה את סאגת היפים והאמיצים בהשתתפות אביהו ומשם לסיום המיוחל ולגמר . הגמר יתקיים בשידור חי ביום שלישי הקרוב בערוץ yes comedy בשעה 20:30 ינחה ככל הנראה השדר אליקו. אולי זה רעיון לא רע לחבר בין ג'ולייטה ודה לוקו, זה כמו שאיחדו בזמנו את יהורם גאון וירדנה ארזי למופע משותף.

wranger

New member
לא יכולת לנסח את זה טוב יותר

"הלב אומר ג'ולייטה אבל הראש אומר דה לוקו." ב-ד-י-ו-ק.

is00

New member
דעתי.

לג'ולייטה יש פוטנציאל יותר גדול מלדה-לוקו בשוק האמריקאי, אבל אם רון פאר יירצה ללכת על בטוח הוא ייבחר בדה-לוקו. לדה לוקו כבר יש את כל הכלים להצליח באמריקה. האמת... לדעתי דה-לוקו יכול להצליח שם גם בלי העזרה של רון פאר, ולאו דווקא מבחינה מוסיקלית... בכל מקרה אם ג'ולייטה תזכה היא תצטרך בראש ובראשונה לשכוח מהשורשים המזרחיים שלה ולוותר על הסילסולים... אה ו... שהיא לא תנסה להיות שאקירה! לגבי דודו, זהבה ואתי... אין להם סיכוי. הם אתניים מדי בשביל השוק האמריקאי. לגבי אביהו... הוא יכול להפתיע. בעיקר עם "הקשרים" שהוא יצר באמריקה ו"הקראש" של באפי עליו...

ר ב י ד

New member
ואכן אלון דה לוקו זכה עכשיו.

הודיעו על הזכיה. מזל טוב אלון ובהצלחה.

ר ב י ד

New member
איך את מתארת לעצמך?

אם ראית את התכנית לאורכה האם נראה לך שאלון סנוב? הוא הכי עממי שאפשר והכי אמיתי.

למעלה