נו באמת

ממשיכות במה?

לא הבנתי... (סליחה על ההתפרצות כאן באמצע הדיון הסוער)...

באמת סאמר, אתה מצליח להוציא אותי משלוות נפשי (שגם ככה מעורערת בימים טרופים אלו אז אל תקח לעצמך שום קרדיט כן?!)!!!!

תגיד לי לא נראה לך שזו תעודת עניות למין ה"גברי" שלכם שאיזו אשה קרייריסטית מצליחה לפגוע לכם בליבידו? עד כדי כך אתם חלשים ונידפים ברוח?

אני דווקא נפגשתי עם לא מעט גרושים שהיו מאד מבסוטים מעצם העובדה שאני גם וגם וגם וגם וגם וגם ולקינוח גם.

אף אחד לא אמר שאנחנו "חזקות", גם הנשים ה"חזקות" בוכות בלילה, בדיוק כמו הגברים. יאללה, להתקדם למאה ה- 21.

אף גבר עם
לא עוזב אף אשה בגלל שהיא קרייריסטית כי בהפוך על הפוך זה אומר הרבה דברים עליו.

sumerfield

New member
מאמי

כנראה שבאמת לא הבנת מה אני אומר.

תקראי מה שכתבתי למנהלת וליערית...

ואני לא ממש מכיר אותך, אז לא ברור לי במה את גם וגם וגם.. בכל מקרה אני לא חושב שזה סביר, ומהיותי גבר (עם או בלי ביצות) אני יודע שכולם מאוד מבסוטים מכל מה שאת עושה (וגם ימחאו כפיים למראה נס קפה שתצליחי להכין בלי לשפוך) על מנת לעשות בך מעשים.
איפה אותם גרושים מבסוטים אחרי שנתיים של מבסוטיות????

מותק,
זה כמו במלחמה, את יכולה להלחם בחוץ באוייב בכל הכח והנחישות, רק כשאת יודעת שהעורף שלך מוגן ומישו מטפל בו.
אנחנו בד"כ אלה שנלחמים בחוץ יותר (ככה זה סטטיסטי, אינמלעשות) ורוצים שזו שאיתנו אכן תסייע בקרב ותעבוד גם, אבל בעיקר שתשמור על העורף, שיהיה מקום טוב לחזור אליו בסוף כל קרב בכדי לתספק מחדש ליום המחר.
אנחנו לא רוצים לבוא ולראות שמחכה לנו עוד קרב גם בבית, או לשמוע שאתן הייתן מצליחות יותר או כל שטות אחרת. יכול להיות שזה ילדותי מצידנו לקנא בהצלחות שלכן, אבל אם אתן מודעות לכך שזה המצב, אז תתנהגו בהתאם ותמנעו את השטות...

דרך אגב,
במספרים הגדולים, תמיד אנחנו יותר טובים

(תראי לבד סטטיסטיקה מגדרית של מקבלי נובל, ראשי מדינות, ממציאי המצאות, אנשי ממון ובכלל מצליחנים)

מי מאמי מי??????

שתי השורות האחרונות שלך חושפות את דעותיך השוביניסטיות- אתה בטוח שאתה לא השיבוט של הפמיניסט?

הסיבה שיש יותר גברים שמצליחים כלכלית בעולם כיום נובעת מאפליית הנשים השיטתית במשך מאות של שנים! ולא בגין נחיתות מגדרית כזו או אחרת הקשורה באופי, תכונות וכו'.
תן, רק תן לנו עוד כמה שנים ולא מעט מאיתנו ישימו גברים רבים רבים בכיס הקטן (ע"ע שרי אריסון, הילרי קלינטון, רוצה עוד דוגמאות?)

ולתחילת דבריך- גמאני רוצה בדיוק, אבל בדיוק את אותו הדבר. קרי, להגיע הביתה ולחוש שהגבר שאיתי דואג לתספיקי אנרגיה עבורי מסוגים שונים. לא מבינה למה אי אפשר חצי בחצי. הטעות שלך היא שאתה חושב שאנחנו לא זקוקות לכם. זו טעות מרה, שני המגדרים זקוקים לדברים מאד פשוטים. נישוקים וחיבוקים וחום ומקום מוגן לחזור אליו הביתה ולצאת ממנו מחוזק ומחויך במידת האפשר בבוקר. אף אחד לא מתאים לו לחזור לשדה קרב. (בחייאת סאמר, למה אתה מסבך כל דבר?)

Rtitan

New member
קראת עד הסוף?...

הנשים "המצליחות" הן אלו שמכשילות לא פעם את הזוגיות שלהן עצמן כי גם הן, המרוויחות - עדיין רוצות גבר שיוכל לפרנס כמותן ומעלה.

מניסיון: גרושתי עובדת הייטק, ואני שהייתי בתקופה ההיא מורה... לא סיפקתי את הסחורה: כשנפרדנו שמעתי יותר מפעם אחת את המשפט "חיית על חשבוני!".
ועבדתי גם בבית ספר, גם בחוגים אחר הצהריים וגם במקום נוסף בפיתוח תכניות הוראה... לא שהתבטלתי או משהו - אבל המשכורת שלי לא הצליחה להשתוות למשכורת שנותנת חברת הייטק בינלאומית גדולה מאד.

לפני שאתן ממתינות לאדון שיחזור עם אריה על הכתף - העיפו מבט בראי לראות את הדבשת הגדולה שיש לכן שם - הפרימיטיביותשורה גם במחוזות נפשותיכן לפחות כמו אצל הגברים.

בוודאי שקראתי עד הסוף

ואפילו פעמיים (כי הוא עצבן אותי בגישה שלו),
ומה שכתוב שם, זו דעתו הפרטית של הכותב, לא חושבת שהיא מסתמכת על נתונים אמיתיים ואובייקטיביים.
הכללות זה דבר נחמד, אתה בטח יודע שזה לא תקף בהרבה מהפעמים.
הניסיון שלך, אני משערת מדברייך לא היה משהו, לגרושתך היתה את הגישה שלה (מוטעית לחלוטין מבחינתי).

מניסיון: במהלך השנים הרבות כשהייתי נשואה הרווחתי יותר, מעולם זה לא הפריע לי, מעולם לא אמרתי לו "אתה חי על חשבוני",
גם לאחר שנפרדנו, לא רק שהמשפט הזה לא יצא מפי, הוא אפילו לא חלף בראשי.
רוצה לשמוע עוד?
שנים קיבלתי דמי מזונות מתחת למינימום, מהסיבה הפשוטה ביותר, ידעתי שאין ביכולתו לתת יותר ואני זו שהצעתי את הסידור הזה,
אתה יודע למה?
כי אני קודם כל בן אדם, לפני שאני אישה.

נו באמת באמת

מזל שאני קוראת את זה במצב רוח טוב יחסית...

מאז שהגעתי לגיל שאפשר להתחיל (16) אני עובדת. אני חושבת שעבודה זה ערך חשוב. לא יכולה להעלות על דעתי לחיות על חשבון גבר מפרנס...

חשוב לי שגם הבנזוג שאיתי יעבוד, ממש לא אכפת לי כמה הוא ירוויח. זה בולשיט כזה. באמת.

הדמגוגיה הזולה א- לה- אקס/וואי נט. פחחחחחחחחח

Prince315

New member
התמונה הכוללת

גבריות באה לידי ביטוי במקום אחד ספציפי....
ואם את רוצה שהגבר שלך יזיין כמו שצריך, הוא צריך להרגיש גבר!

אמא שלי הייתה אומרת <כשהייתי נשואה טריה ומאוד ילדית בחשיבה שלי>
"אם את רוצה את הגבר שלך מאושר ובטוח, תני לו להרגיש ככה,
גם אם המציאות לא תמיד בחפיפה.... הוא יודע בדיוק מי את ומה את מסוגלת" :))))

יש פה בעייה אמיתית

כי אנחנו ממש הדור הראשון שבו נשים מפתחות קריירה אמיתית, גם אם זה ע"ח הבית ובן הזוג.

אם נסתכל על ההורים שלנו, אצל רובם חלוקת התפקידים הייתה עדיין מסורתית - האמא עובדת מקסימום עד הצהריים ואח"כ מגדלת את הילדים והאבא אחראי על הפרנסה.

גם אני גדלתי ככה והאמת? זו בדיוק הסיבה שאני לא חיה ככה, כי אני לא מוכנה להיות תלויה כלכלית באף אחד אחר, לטוב ולרע דר"א וזו גם בדיוק הסיבה שבגללה אחוזי הגירושין כ"כ גבוהים

בדור שלנו.

נגמרו הימים שבהם האשה הייתה תלויה כלכלית בבעלה וגם אם היה לה מאוד רע היא לא יכלה לעזוב כי לא הייתה לה יכולת כלכלית לעשות זאת, נגמרו הימים שבהם היה ברור לכולם מה התפקיד של כל אחד מהמגדרים.

מצד שני - אנחנו עדיין מאוד "מתוכנתים" על הגדרות התפקיד שלנו ולכן נוצר פה קונפליקט אמיתי הן פנימי (תוך מגדרי) והן חיצוני (בין מגדרי).

כי למרות שאנחנו דור מתקדם יותר, עדיין מצפים מהאשה להיות זו שתקבל את הילדים כשהם חוזרים מביה"ס או מהגן, ועדיין מצפים מהגבר להיות זה שיהיה אחראי על הפרנסה של הבית.

מה שכן - הדורות הבאים כבר יקבלו את השינויים בהרבה יותר קלות ואני בטוחה שבעוד 20 שנים הקונפליקט הזה כבר לא יהיה רלוונטי.

ואז נחזור לימים הטובים

שאישה היתה אישה
וגבר היה גבר
ושניהם לא מפחדים ליצור ביחד דברים חדשים,
אבל רק עם יתרונות טובים לכאן ולכאן, שהתווספו במהלך השנים,
זו דעתי!

אין מצב

שנחזור לימים האלו כי כדי שזה יקרה הנשים (בעיקר) יצטרכו לוותר על קריירה ולחזור להיות "האשה הקטנה",

ואני לא רואה הרבה נשים שתסכמנה לכך.

מה שיקרה זה שתתרחש הסתגלות של 2 המגדרים והמקום הכ"כ משמעותי כיום - מי אחראי על הפרנסה ומי אחראי על הילדים יטשטש.

ביום שזה יקרה גם אחוז הגירושין ירד.

הכוונה היתה כמובן

עם היתרונות שגיבשנו עם השנים,
האישה כבר לא קטנה והגבר למד לקבל את זה וזה לא מפחיד אותו וכו' וגו'.
ההסתגלות של שני הצדדים, תביא את האיזון והקבלה אחד של השני.

Athena32

New member
נו, באמת. "סקר חדש קובע..." ועוד מכתב העת

המדעי XNET.

כרגיל, רידוד המורכבות האדירה של זוגיות ושל אנשים ע"י שימוש תדיר במילים "הן", "הם", "אתן", "אתם".
הסקרים המפגרים האלו לא אומרים שום דבר עלי ועל אורחות חיי, חוץ מזה שדחיתי את צפיית הפרק האחרון של מד מן בעוד כמה דקות.

ye44

New member
הלוואי וכל

הנשים היו מרוויחות יותר מגברים, הבעיה האמיתית זה
שכשאתן מרוויחות יותר אתן חושבות שאתן מחזיקות את

אלוהים בביצים,השתן עולה לכן למוח, אתן חושבות שאתן וונדרוומן
הופכות לשתלטניות נמאס לכן מהר מהבן זוג, נותנות לו בעיטה

חושבות שתמצאו יותר טוב ובסוף מתפגרות לבד, אתן והכסף שלכן
ע"ע השרוטה

מישל302

New member
אני נתקעתי בשלב של

"לגבר ברור שהוא צריך להיות המפרנס..."

קראתי את הכתבה, השרשורים והכל
ולא הצלחתי לא להשאר תקועה שם....

אם מישהו פוגש את הגרוש שלי אולי תספרו לו על זה!

נראה לי שאולי הגיע הזמן שהוא ילמד את זה...

למעלה