נו מה יהיה עם מחלקת עיצוב והנהלת המכון???‏

ARC701

New member
נו מה יהיה עם מחלקת עיצוב והנהלת המכון???‏

למה לעשות מסיבת חזרזירונים/ציפורים/סובייטים ומסיבה רועשת בזמן שסטודנטים אחרים לומדים?? זה ממשיך את הזילזול שבשעת בחינה ממש דחוף לקצור את הדשא או לשפץ את הקפיטריה... אז מה יהיה???‏

slking

New member
מפנה את התלונה הלאה

בתור אחד שהרצה ותרגל בשעות הללו אז בהרצאה עוד הייתי יחסית "רחוק" בחדר 218-5 אבל בתרגול הייתי כבר בחדר 217-5 וממש היה קשה להתרכז לפחות זה מנע מהחבר'ה להירדם...

ARC701

New member
מאוד מעריך את העשייה שלך

אבל תן לי לנחש שינפנפו את התלונה שלך וימשיכו לעשות מה שבא להם... לפחות שיפרסמו מי ניצח החזרזירונים/הסובייטים/ או הציפורים??‏

ARC701

New member
תחפושות בסגנון המשחק ‏angry brids

נחמד אבל למה בזמן שכל המכון לומד???‏

הודור

New member
האמת היה מאבק מאוד צמוד...

החזרזירונים היו מעולים אבל היה חסר להם שיתוף פעולה. הציפורים היו פחות טובים כי היה חסר להם ציפור אחת, אז הם ניסו במקום זה להכניס תנין אבל השופט פסל את זה. לדעתי אם הם היו מנסים להוסיף תרנגול במקום התנין אז השופט לא היה שם לב.. בסופו של דבר הסובייטים ניצחו, לא כי הם יותר טובים אלא כי השופט היה סובייטי..

naamabaor

New member
היה לנו מרתון פורים

אם היו אומרים לנו להיות בשקט היינו משנים את השעות. אתם בכיתה אנחנו משחקים... הסובייטים ניצחו, הם היו מאוד אלימים. תודה על התמיכה בחזירים... התחפושות חלק נתרמו לילדים לחג הפורים שהיה, ויש מבנה של הציפורים שנמצא בסדנא, בניין 7, ניתן לראות בלי להרוס. באופן כללי ניתן לבוא ולהתרשם מהעבודות שלנו.

למעלה