נזכרתי במשהו...חשוב

ביילי_007

New member
נזכרתי במשהו...חשוב

היום, ביקרתי בבית הפלמ``ח עם הכתה שלי בת``א. - דרך אגב מקום מדהים...מה שגרם לי לזכור סיפור אמיתי ומצמרר שקרה למשפחתי ולי במצרים - כתוצאה מהעובדה שאני יהודי ישראלי...פרטים בהמשך אני ומשפחתי ביקרנו במצרים, במוזיאון המלחמה (כן כן, המצרים כנראה אוהבים לשבח את היגון והמלחמה) - ולדהמתי נכנסתו וישר קבלנו יחס מזלזל מאוד בגלל היותנו יהודים, דברנו בעברית ולאחר כ 10 דקות בתוך המוזיאון. 2 מאבטחים דרשו שניצא - לא היה להם סיבה מוצדקת כמובן. אבל רק לאחר שנפנפו בדרכון האמריקאי( כי אנו גם אזרחים אמריקאים) שלנו הם אפשרו לנו להשאר במוזיאון כמובן שיצאנו - והגשנו תלונה לשגרירות מצרים בארצות הברית ולשגרירות מצרים בתל אביב - עד היום לא קבלנו תגובה - זה רק מראה את הכוונות השלום של מצרים, ברור שלמצרים אנו לא נחזור - בנוסף זה השאיר טעם רע מאוד - והרגשה שהשלום בכלל לא קיים!!!. זה כמו שאתם (ערבים) אומרים משפחה נכון, מה אתה אומר מר. מנהל הפורום לאחיך במצרים... תודה,

B.Shokor

New member
אין קשר..

דבר ראשון אני מאוד מצטער על כל מה שהיה למשפחה שלך במצריים, ואני מקווה שדבר כזה לא יהיה בפעם הבאה. אבל, אין קשר בין כל מה שקרה לבין המצב בישראל.. אם התייחסו אליך בצורה כלשהי במצריים זה לא אומר שבמצריים לא רוצים שלום ולא אוהבים יהודים. היית יכול להיות במזויאון אחר ולקבל אחלה יחס.. תסתכל על הפורום הזה, יש אנשים שמדברים בצורה יפה, יש אנשים שמבדרים על שלום ויש כאלה שמדברים על מלחמה, אבל זה לא אומר שהם לא רוצים שלום. אני מקווה שיכלת להבין את כוונתי. שלך ב.שוקר מ.הפורום

dikla100

New member
הוא ניסה להציג עובדה

שגם אם יהיה שלום היחס עדיין יהיה מגעיל

למעלה