נזקי אסבטס?

alro

New member
נזקי אסבטס?

אני לא יודע אם זה הפורום המתאים אבל אני מבקש תשובות הכי מדוייקות א אפשר זה הסיפור : אני מחסנאי במחסן המצופה גג אסבסט היום בצהריים ללא הודעה מראש, נוסרו מספר חתיכות אסבסט קרוב לדלת המחסן, ומצאתי את עצמי עומד בלב ענן אסבסט אני מודע לסכנה שבאסבסט, ורציתי לדעת מה הסכנה הנובעת מחשיפה כזאת?

חשיפתך לאסבסט

כן, הגעת לפורום המתאים! ע"פ תיאור המקרה יתכן שנחשפת לסיבי אסבסט. אך זו חשיפה חד פעמית - כל אחד מאיתנו יכל להיות שנחשף באירוע דומה. אין כל סכנה מאירוע כזה. יחד אם זאת יש לבדוק האם החתיכות שנוסרו - סולקו?? האם יש סכנה שמהקצוות ימשיכו להשתחרר סיבי, האם הגג מתפורר?? בנוסף הייתי מבקשת ממך לכבס את כל הבגדים שלבשתה במשך האירוע כי מהבגדים עצמם יכולים להמשיך ולהשתחרר סיבים בסביבת הבית.

alro

New member
החשיפה אמנם חד פעמית

אסל גג המחסן בו אני עובד נמצא ללא ציפוי השומר מהתפוררות אסבסט כמו כן האסבסט נכנס לכל המחסן, ומכיוון שמדובר בספרים אין אפשרות לשטוף את המחסן. האם זה עלול להשפיע

alro

New member
ושכחתי לציין

סבי נפטר מסרטן ראות, למרות שהוא היה מעשן הרופא אמר שסוג הסרטן הספציפי שהיה לו נגרם כנראה מאסבסט שנחתך בקירבתו, הרופא בזמנו אמר שמספיקה פעם אחת של חשיפה

חשיפה ממושכת

אם הגג של המחסן מתפורר והוא עשוי מאסבסט זה כבר סיפור אחר במיוחד אם אתה עובד במחסן זה באופן קבוע. חשיפה ממושכת אכן יכול להיות מסוכן ואתה חייב לפנות לממונים עליך לתיקון המפגע הבטיחותי הזה. אם באמת נחשפת לתקופה ממושכת זה לא אומר שאתה תחלה אך אתה חייב מעקב. אני מציעה לך להגיע אלינו למכון ריאות ואלרגיה בב,ח איכילוב. אנחנו יכולים לאתר בבדיקות כיח סיבי אסבסט טל: 03-6973988 בקשר לסבא שלך האם סוג הגידול היה mesothelioma??

למעלה