נזקקים מבאר שבע

yaelper

New member
נזקקים מבאר שבע

אני עובדת סוציאלית בתכנית של משרד העבודה והרווחה בשם "מעון רב תכליתי" המיועדת לילדים בגיל הרך ומשפחותיהם. מדובר בילדים בסיכון, ובמשפחות במצוקה עמוקה. רוב המשפחות זקוקות לתרומה במזון. 4 משפחות - טיטולים ומטרנה. משפחה אחת - התקנת סורגים. 3 משפחות - מיטות, סלון וכו´. משפחה אחת - תנור בישול. 5 משפחות - תנורי חימום. כמו כן: משפחה בת 11 נפשות (9 קטינים בני שנה עד 16.5) - המתקיימת מקצבאות הביטוח הלאומי (האב, איש יקר ואב חם, התדרדר לסמים) - מכרה את דירתה בת 50 מ"ר, שקנתה בשנת 1984, בגלל צפיפות הדיור, על סמך הבטחות משרד השיכון להלוואות נוספות. המשפחה נתקלה בקשיים בירוקרטיים איומים, בבעל דירה רמאי, חתם איתה על חוזה לדירה ממושכנת ועוד. היום המשפחה ללא קורת גג. (מתגוררת זמנית בדירת קשישה, תמורת סיעוד הקשישה). הרע מכל - אם המשפחה, אשה בעלת כוחות, הדואגת לילדיה לחינוך הטוב ביותר האפשרי בתנאים שלה ומעבר להם - איבדה אמון. אנו זקוקים לתרומות להשלמת הסיוע בדיור של משרד השיכון ולמתנדב אמין ובעל כוחות, שיוכל לסייע למשפחה ברכישת דירה הולמת לצרכיה.

זילי

New member
אנסה לעזור

שלום לך ותודה על פנייתך ועל האמון. כעקרון עמותת "לתת באילת" מטפלת בנזקקים המקומיים, אבל אני אשתדל מאוד לטפל בנושאים שהבאת כאן בעזרת הקשרים שלי בכל רחבי הארץ.. אם תוכלי ליצור עימי קשר טלפוני ל- 6326040 או להשאיר מספר טלפון שאני אצור עמך קשר לתיאום. תודה וישרי כוח זילי

למעלה