נחמה

puchula

New member
נחמה

לא מנחם אותי שאומרים לי שאני עוד צעירה לא מנחם אותי שמספרים לי שזה קורה לעוד בנות, אני אמורה לשמוח מזה שזה קורה להרבה? שיש עוד אנשים עצובים כל כך? לא מנחם אותי כשמספרים לי שיהיו לי עוד ילדים, לא היה לי ספק בזה וזה לא שייך ללוטם ולעצב שלי עכשיו לא מנחם אותי שכנראה ההריון הבא יהיה בסדר, אף אחד לא באמת יכול להבטיח כלום לא מנחם אותי שאומרים לי שאני צריכה להמשיך הלאה, מה אתם בעצם מנסים להגיד? שאני צריכה לשכוח? ישר להיכנס לעוד הריון? מי אתם שתבעו לי את הקצב! מרגיע אותי לראות שאני לא לבד נרגיע אותי שאני יודעת איפה היא קבורה מרגיע אותי שהבנתי שמותר לי לקחת את הזמן ולהיות עצובה כמה שצריך, שמותר לי לכעוס ושזה חלק מהתהליך מרגיע אותי לדבר אם בנות שהיו שם והמשיכו לחיות מרגיע אותי שאני עושה כל מה שאני יכולה לקבל עזרה ולתמוך בעצמי בתקופה הקשה הזו מרגיע אותי שאני יודעת שלמרות התקופה הקשה אני והבן זוג שלי אוהבים, מתמודדים ונעבור את זה ביחד מרגיע אותי שיש אנשים מסביב שתומכים ואוהבים, שאני יכולה לסמוך עליהם מרגיע אותי שאני יכולה לכתוב פה

luca32

New member
מזדהה עם כל מילה

ויכולה להוסיף עוד אחד, שאצלי הוא מככב: נמאס שלי שכולם אומרים "לפחות יש לך ילדה אחת", כאילו זה אמור לנחם אותי על התינוקת שנפטרה, על זה שאין לה אח או אחות, על זה שהיא תהיה כבר כל כך גדולה כשאמא ואבא שלה יצליחו לסיים הריון נורמלי ותקין. והכי חשוב מכל מה שכתבת, זה המזל הגדול שבמלחמה האין סופית הזאת להבאת תינוק/ת בריאים לעולם, אנחנו לא לבד. יש לנו בני זוג והנטל שייך לשניים. על זה אני מודה על גורלי, שאם כבר מלחמה, אז לפחות בשניים.

כמה נכון

תודה ששיתפת. שאלתי את אותן שאלות, ותהיתי את אותן תהיות. מאחלת לך שבאמת ובקרוב יהיה הרבה יותר טוב

מרגש

כמה יפה ומרגש כתבת את הדברים שאני בטוחה שהרבה מרגישים. ושמחתי לקרוא שמרגיע אותך שאת יכולה לכתוב פה. יעל

למעלה