נחתי בבנקוק...

rcp4life

New member
נחתי בבנקוק...

לאן עכשיו? לחפש מלון ולהישאר? לברוח כמה שיותר מהר? לאן? את האמת אני טס באפריל פעם ראשונה לאיזור והייתי שמח לשמוע הצעות בעיקר על הימים הראשונים שבת שלום! ותודה.

sampl45

New member
לאן שהרוח תקח אותך

וברצינות, לא צריך לתכנן יותר מידי. אתה צריך קצת לקרוא על המדינה ועל התרבות תקרא בקישורים ואולי תשקיע קצת ותקנה ספר. רוב המטיילים שמגיעים לתאילנד עושים את המסלול הקבוע פחות או יותר של נסיעה לצפון: צ'אנג מאי, צ'אנג ראי, פאי, מאסאיי, . ואח"כ לאיי הדרום אם זה באזור פוקט , קראבי וקו פיפי. ואם באזור קוסמואי, קופנגן או קוטאו. חוזרים לבנגקוק ,קנצנבורי או פטאייה קניות והביתה. כמובן שיש עוד הרבה מקומות לטייל בהם בתאילנד . הבחירה בידך. במה שתבחר אני בטוח שתהנה.

rcp4life

New member
תודה רבה

יש המלצות לגבי הויזה בעיקרון החזרה שלי לארץ תיהיה אחרי יותר מ30 יום האם לטפל בזה בארץ או כבר בתאילנד?

no 33

New member
יש אפשרות אחרת

שנגמר לך הויזה תארגן לך טיול של כמה ימים לקמבודיה,ובכניסה בחזרה לתאילנד תקבל ויזה לעוד 30 יום.

sampl45

New member
זה כבר לא עובד ככה

יש חוקים חדשים והאפשרות הזו כבר לא קיימת. עדיף להוציא כאן ויזה ולנסוע בראש שקט.

Benkok

New member
אתה טועה ומטעה...

האפשרות בהחלט קיימת, ועשרות האוטובוסים שיוצאים מידי יום מרחבי בנגקוק לכיוון קמבודיה הם בהחלט הוכחה לכך... החוקים החדשים אומרים שאסור לעשות את המסע הזה יותר מ3 פעמים רצוף. אם הוא בא לחודש וחצי אין שום בעיה לשלם 2000 באהט ולעשות ויזה-ראן לקמבודיה. זה חוקי וזה מקובל. כמובן שיותר הגיוני לבוא עם ויזת תייר לחודשיים שמונפקת בשגרירות תאילנד בישראל.

וגם עולה יותר זול

אצל סוכן הנסיעות שלך ולא לשכוח את הנסיעה של 5 שעות שהוא חוסך לו 5 הלוך ו-5 חזור הבנתי שיש הפסקה קצרה בקזינו ואחר כך חוזרים לעיר אבל לפי הבנתי זה כבר לא יעזור לו כי היא כבר נימצא שם בתאילנד

טעות שלי

קראתי שוב את ההודעה ואני רואה שהוא טס רק באפריל אז ככה ממליץ לך בחום ללכת לסוכן נסיעות שלך אם שני תמונות בערך 200 שקל דרכון ולבקש ויזה לחודשיים משהו שיצא לי להיתקל בו זה שיש לומר לפקיד שמחתים לכם את הויזה בכניסה שיש לכם ויזה לחודשיים בתוך הדרכון אני כימעט שלא שמתי לב שהוא רצה להחתים לי 30 יום ואז חשבתי לעצמי לומר לו שיש לי בפנים 60 יום ובאמת למזלי הוא עמד להחתים רק 30 ובגלל שאמרתי לו הוא החתים לי 60 ועוד אמר לי למה לא אמרתי לו מהתחלה כי הוא בכלל לא בודק את כל הדרכון ובמשפט קצר פשוט כשמגיעים לנקודת הביקורת פשוט לומר לפקיד שיש לך ויזה ל-60 יום

למעלה