נטילת תרופה

אני מעירה ../images/Emo4.gif

זה קצת לא נעים והיא מתעצבנת אבל אין ברירה. העיקר שאנחנו כבר רואות את הסוף

דש1דש

New member
אם הרופא מתעקש על 3 פעמים

אני מתזמנת ככה שיהיה ביוק לפני השינה (9) ואחד מיד עם הקימה (5) וחצי שעה לכאן או לשם זה לא כל כך קריטי... גם אם התחלתי לא בדיוק ב-9-5-1 אני מזיזה כל פעם בחצי שעה וככה אין מחסור בגוף. אם צריך - אני מעירה - לא מרשה לעצמי לא לדיק ביותר מחצי שעה...

אורora

New member
בארוע האוזן הקודם

מלפני שבוע+ מאוד לא דייקתי. אולי זו הסיבה לחזרה של המחלה. הפעם אני מאוד מדייקת. אני מעירה אותה לפני שאני הולכת לישון. זה לא ממש בעיה היא לוקחת את התרופה כמעט בלי להתעורר

catנוע

New member
מאוד ייתכן

בתרופות אחרות זה פחות קריטי - באנטיביוטיקה זה מאוד חשוב לא לדלג על מנות, ולתת בזמן (חצי שעה יותר או פחות זה לא משנה, אבל שעתיים זה כן, בשביל לתת פרופורציות).

דש1דש

New member
השוחד עובד ../images/Emo3.gif

היא מאוד לא רצתה בדיקת דם. אז אמרתי לה שאם תעשה את הבדיקה נלך לחנות ונקנה לה מה שהיא רוצה. אורו עיניה. הלכנו לבדיקה, היא התנהגה כמו גיבורה - ראתה איך עושים לי, נתנה אצבע ולא בכתה או קיטרה. הלכנו לחנות. זה אמנם סופר -א בל יש שם DVD וכל מיני שטויות (החנות שליד מכבי. לא היה לי כוח להכנס ולצאת מהמכונית שוב במקום אחר) היא הסתכלה על ה DVD - דורה ופליקס (50 שח כל אחד) ואז ליד היתה משאבה עם בלונים ארוכים. את זה היא רצתה (14) יצאתי בזול
האמת שחשבתי שתלך על ממתק (כי היא לא מקבלת הרבה - אבל מצד שני היא לא ילדה של ממתקים) אבל אוכל לא ענים אותה. האמת שהתאבון שלה די על הקרשים במחלה הזו...

למעלה