נטלי מקריית גת...?

אז אם אני מבינה נכון

זה צרפתית, או'פוקו ספניול ועברית...? משפחה לתפארת, כמו אצל כולנו מלא מלא עירבובים ככה יוצאים ילדים הכי יפים עד 120

izmeral1

New member
סיסי טו מא אטינדו מוי ביין חחח

כן מתוקה הניב מדבר בפני עצמו. נכון קשה לי עם השפה. יש לי שכנה מטונסיה. לדוגמה. ואני הפעם אצחק עלי. היא מדברת איתי . מנסה יותר נכון בצרפתית. והיא נכנסת לכול השפות. ולי מה קורא אני מאבדת שליטה. על הצרפתית שלי. מחליה לגמגם. ממש כך. ואני צוחקת על עצמי. א היא מבוגרת אולי בגלל זה היא מצליחה להיוצא אותי מדעתי. לדוגמה אתמול שאלתי אותה למה הפקח מהעירייה היה פה והיא צועקת בגלל מהים לא הוא בא לתקן את שעון המים. ועל מה היא מדברת ועל מה אני שואלת. חחח. כול מה שקשור לעירייה הבנתי הוא פקח בישבילה. הבנת למה אני מגמגמת. האם הפקח קשור לא. לילה מנעים לך לשאר כאן.
חולה אני על החיות גם אני ואחותי מטפלות בהם הרבה מפנקים. על זה אני לך אומרת תתברכי בלה קאלן. אגב אני גם שף. והיום אינה הייתה כלבבי מאוד יפה. שאלה האם זה חוקי ששולחים אתם היביתה הכוונה לאומנים. כך הם יקבלו מידע מה הולך.? מוזר לי לא מבינה הרבה בנושא?

גרסייס אי יו אטי ../images/Emo8.gif

בגלל זה את לא צריכה להתעצבן על מה שכותבים פה בפורום. כולם עם ניקים ודי משתחררים איך שבא להם. באמת, לא צריך לקחת ללב. אל תפגעי מכל מה שכותבים קראה מה כנו אס פה רה טי- אנשים עם ניקים נוטים להשתולל ... אין לי מושג למה שחררו אותם, האמת גם לא אכפת לי הם היו ממש באטרף ורקדו כמו משוגעים בבית, ממש נקעתי מהם ושוב חוץ מבני כי אמא שלי למדה אותי שאסור לזרוק אוכל... אבל לא נורא צחקתי בטרוף מהם ורק בגלל זה היה שווה שיוציאו אותם עד הגמר.

izmeral1

New member
נכון לא צריך לקחת ללב. אבל יש דברים מקוממים=

כמו לדוגמה לכתוב מה שבא להם. ולבוא להגיד זה עשה כך וזה כך? יש תמיד קצת אמת בויקיפדיה לא מדויק. וכמובן שזה מדובר על אומנים או שחקנים. אתן ציתות וזה לכול אחד בעולם. עד היום יש משהו שיגיד איך מתה בדיוק מרלין מונרו. אף אחד הכול והרוב השראות. אז גם ויקיפדיה נותנת רק קצה קטן. לגבי הסטוריונים יש שם עבודה לעניין. לא מה שקשור באומנים. עכשיו גם לא כתבוב שהוא חלילה עבריין כאן כתבו. זה על בני אלב לדוגמה. הוא קיבל קצת סטיגמה.? בגלל שס. ונכון בשס יש כמה לא בסדר אבל גם הירשזון לא בסדר. המבין יבין..ועוד רבים. אוחלה כטודו פסאסו אלה טיימפו. כמו טגוסטה.אלמחור כומו למיאן. זה מקווה שהכול יעבור כמו שצריך בלי מריבות כאן. אני נשבעתי לא אגיב באותם המלים.. נכון אגיב משפט אחד לא בסדר. זה לגבי תגובות לא יפות. בוינא אלנוצ'ה אלמכור פור טי. מוי דוסא. רוצה לצחוק גם אחות מאיטליה יש לי רק לפני חודש עתה עליה. גם בגלל האיטלקית היה לי קשה לדבר ספרדית אבל מסתדרת טוב. כמה שפות מדברת אני תודה לאל.. שוב לילה טוב.
לי קשה הסיקים של הניקוד על זה צריך לעבוד בראש?

מוי בואנו ארמנה, אנסינה אס לה מכור. נו תומס

קוזס הטו קורסון נו אס בואנו. אנחנו כולנו משתוללים באמת, אפילו אני מתחרעת על אלבז... עזבי... טודוס סטמוס סקריביינדוס אי קה? כססקריבן...... גם אני מתבלבלת בין אנגלית לספרדית שלי ונהייה לי משמש ממש האמת גם בעברית עם כל הריחוף שלי והקשב והריכוז שלי לפעמים אני שוכחת איזה יום היום או שבאתי עם הרכב לעבודה ואני חוזרת באוטובוס מרחפת ממש אבל

izmeral1

New member
איייא בלה קאלן אספרה פור טודוס-

באמת הבנתי לאת לאת שמתפרעים קצת כאן. יש תמיד עם טעם ויש הולכים רחוק. לא נורא אני לא נכנסת לזה יותר. מה ברח לך אני מיד אתפוס?איי קפנא פור טי כמו טו סאי אלמכור טודו אסטו ווא פסא.. אאורה אקי לחנטס סאיי יזמרלדה לוקה. נו גם על זה יכבו לי לנו. . הבנתי לעבור כאילו לא קרה דבר זה למדתי כאן להבליג. כמו איזה פסומת מפריעה.. לא יודעת מה קרה ל-012 כול הערב יש ניתוקים. זה בגלל קיציץ צריך לפנות לאישה בבוקר טלי מורנו חחה אוהבתם אותם. אני כאן עוד קצת. אם רוצים קצת לצחוק יש הראליטי של בדור הבא ועכשיו לצחוק מה השם מי אחד הפלונים. או אין שם אחר. לרווק המושבע" הכי מצחיק איך הפורמו שהוא קופץ לבריכה. והיא נראת רק של גן חובה. אולי קצת עמוקים מהים אבל כמה זה 4 מטר מרובע חחחחח. ושלא ניצחק על אתי האש של הבית גמרה את כול הסירים בלי מלח אוכלת אותם גם הסיר וגם השאר. לילה טוב לך
לכולם. ואם יש תגובה בכיף אענה.

טו לוקה??אקי סולו מי אס לה לוקה...../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

טגוסטה- מקייס בואנו
לילה טוב, אימא אני צריכה לקום עוד מעט.... [פחחחח אם אני אצליח בכלל] אמממ... אזמרל, יאללה תני לנו מתכונים טובים הוצאתי למחר חזה עוף יש רעיונות מה לעשות איתו? אמה אלגו כמימרידו לווה צ'ופר לוס דדוס אה...
היידא בואנוס נוצ'ס מקרידה כתיתיינס בונס סווניוס

izmeral1

New member
../images/Emo71.gifבדר כמה רעיות לחזה עוף בכיף

שבוב הבא אתיל לתת בבולג של אחותי הרבה דברים הוא רדום כי היא בדנבר קולורדו חזרה ושוב טסה. לדוגמה.? כאשר בא לי על מתוק אני. מכינה את חתיכות חזה של העוף במרינדה קלה. הכול פשוט. רק צריך מחבת על פסים כך גם חוסך קצת בשמנים. אז למרינדה-לכמות של 5-6 מנות. 4 שני שום מגורר טוב 2 בצים אדום גודל בינוני. או 5 בצלי שלוט הכול מגורר. לזה 4- עד 5 כפות רוטב סילן 1 כף דבש 2 כפות מיץ לימון ממיץ טרי. 5 כפות שמן זית-או קנולה לפי הטעם. שמן זית מהול ספרדי קל הכי טוב.אלמכור..? ץבלין מעט פלפל לבן מלח עבה גם מעט פשוט לפזר המלח כאשר זה על המחבת הבשרים. מברשת להרשת הסייטק עוף. את חתיכות העוך עדיך להשאיר בעובי טוב כמעט לא ואין צורך חעשות אותו דק. כמו לטיגון. כך מקבל חציכות כמו הפרגיות. להכנה מחמים טוב את מחבת הפסים- מניחים את כול החתכות חזה עוף בצחת או מגש. כאשר המחבת חמה צברישים פס אחד בשצן את המחבת-זה טיף כדי למנוע הרבה שפרצים חמים של השמן- מברישים כול חתיכה של חזה עוף מכול צד מעברים למחבת החמה. וכך ממשיכים להבריש. את השאר. ואם לא נוח ניתן להשרות במרידנה ואז להניח את החתיכות ולהכנה במחבת החמה. תוספות באותה מהחבת טבעות בצל טעבות חציל או בטטות. כול מה שאוהבים..למי שאין מחבת פסים אפשרי בתנור פשוט להעביר הכול לתוך נייר כסף- סוגרים קצת את הנייר כמו סגירה של סוכריה ענקית . כמובן נייר גדול. ולאפות בחום של 200 מעלות לזמן של 38 דקות חימום התנור מראש ולתת קצת טורבו רצוי. לא רוצים מתוק. אז מכינים כל- לא מוסיפים את רוטב הסילן. מוסיפים תבלין ג'נג'ר מעט זה - כמו רבע כפית טחון מהג'נג'ר. כול העבודה היא פחות משעה עד שעה עם ההכנה. מי שלא ממהר ניתן להכין מראש את המרינדה כמו כול מרינדה ולהשהות לילה. ויום אחרי להכין. עוד אפשרי להמיר ביין אדום אבל מאוד מרוכז.הכוונה כאשר מכנים יין לבישול נותנים לו עד שהוא מצתמק אידוי חזק. מחצי בקבוק יין אני מקבלת כוס אחד קטנה.במקום רוטב הסילן. וכמובן. אפשרי. תוספת של כך רוטב סויה. זה למי שאוב עם הג'נג'ר לא מחייב. תוספת סלט ירק עסיסי סלט ירק עם פרי העונה. לזרוק לתוך הסלט. אורז גם . בהצלחה לך בלה קאלן. ומי שאהב. אם רוצים תמונות מהמתכונים שלי אני אצרף .
בונאפטיטו חריף למי שאוהב ניתן להוסיף מכול תבלין. או צ'ילי יבש ברוב.

../images/Emo71.gifוואו, אהבתי זה נראה ממש יאממי...../images/Emo99.gif

חחח...נו דורמיטיס הנוצ'ה? אסטס אנמורדה? חחח...
אני בהחלט הולכת להכין את זה לאדוארד היום בערב...
נראה ממש טוב אפשר להשתגע והוסיף גם סויה וגם קצת ג'ינג'ר נכון? בעצם אין לי סויה אז אני לא אשנה כלום. נראה לי יחד עם אורז לבן וסלט ירות הולך להיות פיצוץ... תודה ענקית

katam

New member
../images/Emo178.gif נו באמת

אדם זמר ענק ואדם מקסים . היגיע לו להיות בגמר. אני הייתי מעדיפה שבני יודח ולא אריק

lotaria

Well-known member
טולדנו ואירק סיני בחוץ ומייקל ובני בגמר.הזוי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

תראו מי שמדברת... נכנסתי לעולם המשתמש שלך, ראיתי את התמונה, ושאת רווקה בת 37 (אחרי שקיזזת כמה שנים טובות)..., איך את מעיזה לדבר, יא ממורמרת?! לעומתך, אכן נטלי מהממת. מסתבר שיש גרועות ממנה. עכשיו זוזי לי מהנוף!

איבונה3

Well-known member
לי את קוראת אביונה למייקל את קוראת

הרפס, אני חייבת לציין שיש לך אוצר מילים מזה מעניין.....

izmeral1

New member
לטיפה קטיפה. איפה את כולם?

מה קורה אין אקשן הערב. אני עוד מעט אלך לישון לנומי שלי עייפתי מהראליטי. ערןץ אחד דומם ערוץ שני השידור חוזר. ערוץ שלישי לא קיים חחח אסםר קצת צחוקים על הרווק המושבע איתן אורבך. טוב בשחיה הוא גדול חמוד גם. רק שהפרומו מצחיק. מראים אותו קופץ לבריכה קפיצה. של ליויתן. רק שהבריכה לגודל של דג קרפיון
. הברכיה נראת שם בבית לגן חובה. נכון המים קצת עמוקים מחיב? חח. ויש להם את אתי הכול יכול. לא מבינה אותה ולא את התוכנית. אחת מספרת על האימא שלה שכמעת הרגה אותה בגלל 1000 $ . כי היא הייתה באמריקה. ונ]צעה שם דלת משהו נסגרה על האצבעות וציפורן המלכותית.. נכסה לה לבשר. וזו רוצה גבר מלה כסף חחח אולי להחזיר את הביטוח רפואי לאימא. על אתי מצליחה לקרב אליה את רוב העדר אחריה. מספרת על ערב שישי של השבת. שעברה. . מספרת על האוכל כמה היא בולעת. מתחילה עם דג חריף
העילמה חצי סיר
חצי חלה
וגם כמה חתיכות של עוף
וארבעה קציצות בגול של זה
המבורגר. ונודלס מנה ענקית. ואז שואלת על המרק. והכי מחיק . טוענת לא יודעת איפה כול זה נכנס. והכי הכי. לועגת לשפים שהעבירו שם גם ארוחה יפה. על שאול בן אדרא אחד השפים הטובים מהטבעעעעעעעעעעעעעעעעעע. לא מבינה מה התוכנית הזו לא אומרת לי דבר נבחרת של נשים או שוק של נשים להצעה? לא מזלזלת לא מבינה. לא כך המודל של הרווק האמריקאי. מאוד רחוק.
כן הרבה לימון ליים וכמובן טקילה נקי הם שותים.... ערק

למעלה