נידנודי שינה

ילדונט

New member
נידנודי שינה ../images/Emo4.gif

בשבוע האחרון לוקח לי הרבה זמן להירדם. זה די מבאס, כי שחר ישנה 7-8 שעות רצוף בלילה, וזה אידאלי בשבילי לאגור כוחות. אבל אני לא נרדמת
אני חושבת הרבה על החזרה לעבודה. הייתי אמורה לחזור ביום ראשון הקרוב, אבל הארכתי את החופשה עד לאחד באפריל. אני מתלבטת אם לא לחזור מאד מאד חלקית (3-4 שעות ביום) כבר עכשיו, כי אנחנו צריכים את הכסף וכי אני צריכה את התעסוקה. אבל אני יודעת שבאחוזי משרה כאלה אני גם אהיה צריכה להיות זמינה ללקוחות כשאני בבית, ואין לי נייד מטעם העבודה (נגנב יום לפני הלידה), ואני לא יודעת איך זה יתבצע. אני גם מאד מוטרדת מהטיפול בשחר כשאחזור לעבודה. היא תהיה עם אבא שלה, ואני לא דואגת בכלל, הוא מטפל בה יותר טוב ממני, והיא כבר אכלה ממנו בבקבוק, ובכל זאת. היא כל כך קטנה ותמימה, וכבר אנחנו לוקחים לה את אמא? נותנים לה לאכול ממין חפץ פלסטי ולא מוכר? היא לא תחפש אותי? אני יודעת שהדאגות האלה הן מחוסרות בסיס רציונלי, אבל זה מדיר שינה מעיני

dorlim

New member
שולחת ../images/Emo24.gif גדול

ומבינה מאד לליבך, אני נמצאת בסיטואציה דומה מאד - אמורה לחזור ביום שני הקרוב וחוזרת ב21/3 , הילדה תהיה אצל אמא שלי ואין ספק שמדובר בידיים טובות.... אבל - להפרד ממנה לכ"כ הרבה שעות, ואולי כשאחזור היא תכעס עלי שאני עוזבת אותה (קרה לי בשבוע שעבר שהשארתי אותה אצל ההורים שלי - איך שהיא הבחינה שנכנסתי היא התחילה לבכות, שניה קודם היא צחקה עם אחותי) בקיצור - כל-כך כל-כך מבינה ואין עצות רק
והידיעה שכנראה זה קורה לכולנו

nubi

New member
אז ככה...

גם אני לא ישנה לילות (אבל מוכרחה לציין שבימים שאני עובדת אני צונחת מחוסרת הכרה על הכרית) בגלל הנושא הזה. עם מי להשאיר את שי, אם אנשים זרים יהיו מספיק טובים בשבילה ושחלילה לא יעשו לה דברים רעים, ועוד ועוד. אין לי פתרון-זה חלק מלהיות אמא... לגבי הבקבוק-הגזמת! ילדים גדלים לא רע על "הפלסטיק" הזה. חוץ מזה, אני הרי מתעבת את כל התמ"לים למינהם, מנחמת את עצמי שאו-טו-טו מוצקים (תחשבי - בגיל 4 חודשים, שזה עוד מעט, מתחילים פירות).

Second Thoughts

אני מתחילה לחשוב שאני היחידה שחוזרת לעבודה ישר אחרי 3 חודשים, אולי גם אני אאריך קצת? אני לא בטוחה שזה עוד אפשרי אבל תגידו, אני באמת היחידה שעושה את זה?

ילדונט

New member
את ממש לא היחידה

מתוך שש בנות בקורס הכנה ללידה רק אני ועוד אחת הארכנו את החופשה. אבל אם את רוצה ויכולה להאריך, למה לא?

אני חזרתי אחרי שלושה חודשים,

לקחתי עוד כמה ימים בודדים כי זה נפל באמצע חנוכה,הייתי רוצה להאריך,אבל אחרי ארבעה חודשי שמירה ושלושה חודשי חופשה+קבלת מגורים ממקום העבודה,זה יותר ממה שיכלתי להרשות לעצמי...

את לא היחידה

אני חזרתי רשמית ביום ראשון אבל בתכל'ס חוזרת מחר ל4 שעות וביום שישי לעוד שעתיים ומיד אחרי פורים כרגיל. מתה מפחד, מדחיקה את העניין (אפילו לא הכנתי את השיעורים שלי למחר) ומקווה לטוב.

../images/Emo24.gif

אני בטוחה ששחר תהיה בידיים אוהבות בשעות שלא תהיי. וגם חשבתי על זה שאנחנו אוכלים עם חתיכות של מתכת,שזה הרבה יותר גרטע מחתיכת פלסטיק/גומי...

למעלה