ניירות אוריגאמי באופיס דיפו

mirigami

New member
ניירות אוריגאמי באופיס דיפו

מאחר וקיבלתי בקשות רבות אני מצרפת את רשימת הסניפים בהם אפשר לרכוש ניירות אוריגאמי : יגאל אלון חוצות המפרץ - חיפה גרנד קניון- חיפה אשדוד נס ציונה ראשל"צ שפיים באר שבע דן דיזיין אילון רננים רעננה פתח תקוה חולון גבעתיים ירקונים-סגולה כרמיאל אשקלון קריון- קריות מלחה - ירושלים נתניה יהוד נצרת ביל"ו- רחובות הרצליה - שבעת הכוכבים קרית אונו

yehonatan55

New member
תודה רבה!!! חיכיתי לזה ד"א מה ימכרו שם?

יש לך אולי מושג מה ימכרו?.. ימכרו שם רק את הנירות שהצגת במפגש? זאת אומרת אריזות של 30 בצבעים ועיצובים שונים או שיש שם גם נירות חן ואריזות גדולות יותר למעלה מ30 דפים?.. אשמח לקבל תשובה בשביל שאני לא יתאכזב

mirigami

New member
הניירות שימכרו באופיס דיפו

ראשית נייר חן אינו נייר אוריגאמי הוא עבה מידי וקוי הקיפול הופכים ללבן הנירות שנמכרים באופיס דיפו עברו תהליך מיוחד שהפך אותם לנייר אוריגאמי והם נארזים על ידי אוכלוסיית מוגבלים, כך שברכישת הניירות אתם יוצרים עבודה לאוכלוסיית מוגבלים. בחבילות החד צדדיות יש 50 ניירות בחבילה גם גדלים: 24/24 מי שמחפש גדולים יותר 50/50 רק דרך המרכז לאוריגאמי יש כמובן גם ניירות קימונו פרחים וקשת מעבר (30 בחבילה) והמחירים אטרקטיבים. (12 ש"ח לחבילה של 50 ניירות חד צדדים)

yochaytzur

New member
כל הכבוד!

ראיתי באופיס דיפו את המדף שהוקדש לדפי אוריגאמי והתלהבתי מאוד. סוף סוף אפשר להשיג נייר מתאים במרחק הליכה מהבית! יוזמה מעולה - כל הכבוד.

yehonatan55

New member
יפה מאד אבל לא מתאים לי ../images/Emo10.gif ......

הספקתי כבר לבקר באופיס דיפו וכמו שאמרת יש שם רק את החבילות הגדולות... אני אוהב פאונים ומצולעים שכל אחד מורכב מ30 חוליות...(או יותר) יש דרך לעשות קניה גדולה יותר ושל נירות קטנים יותר מ 15 על 15 (גדול מדי לפאון מ30 חלקים אני צריך 10/10 עדיף אפילו 8/8 ) אני עד עכשיו השתמשתי בנייר חן כי רק את זה מצאתי בכמות גדולה של 150 ובגודל קטן אז איפה אני יכול להשיג נייר קטן בכמות ובאיכות?.. אבל בכל זאת ישר כח גדול על היוזמה עוזר מאד מאד בע"ה בהמשך יהיה עוד

mirigami

New member
יש גם

8/8 אבל במרכז האריזה ויגיע למרכז מאוחר יותר 10/10 יש במרכז

yehonatan55

New member
פשרה... ../images/Emo9.gif 9על 9 אפשר להשיג?..

יש למרכז האוריגאמי 9על 9 באיכות ובכמות? תודה

mirigami

New member
כן יש לנו אני לא יודעת

אם זה 8\8 או 9\9 אפשר להתקשר אלי לנייד 0524267484

yehonatan55

New member
ואם יש, קימת אפשרות לשלוח אלי ?...

או שאני צריך להגיע למרכז ?... תודה

mirigami

New member
אין בעיה אתה יכול להזמין