נימאס לי!

אור ה101

New member
נימאס לי!

לחיות את החיים האלה! לא חלמתי שאני יהיה במצב גועל שכזה. רק בית זה מה יש כמעט שנה 4 ואני מוציא דיפלומה כעקרת בית גועל אין עבודה אין אתגרים אין גירויים אין שום דבר רק בית למה כל זה רק ילד מרגיש קשיש מחקה שיגמרו החיים.

אהלן אור, ברוך הבא../images/Emo140.gif

בא לך לספר לנו בצורה מסודרת מה הבעיה כך שאולי נוכל לתת כמה עצות וטיפים? החיים יפים ידידי, אם רק מחליפים משקפים

אור ה101

New member
אני אבוד

אני כבר כמה שנים בבית ללא תעסוקה כלום. בהתחלה מאז היתה איזו ציפיה שאמצא משו לעשות או כל דבר אחר, מיום ליום הרגשתי נחסם אין לאן לצאת בבוקר אין מה לעשות יש רק את בני הבית שבסוף היום היו חוזרים ומתחיל ויכוח שנסרף לו עוד יום שהגעתי למצב שזה נהפך לשיגרה. היום יש זמנים שאני מרגיש מנותק לחלוטין. אפילו תוך שיחה אני מבולבל. לא מזמן החלטתי להשלים בגרות ואני מגיע לשיעור מנותק לחלוטין לא קולט כלום אני מאבד את עצמי אני מרגיש אשם

עדיין לא מבינה חומד../images/Emo12.gif

מה הבעיה שלך? כאילו אני מבינה שאתה מובטל ואני אולי אפילו יכולה להבין את התסכול שבא עם זה, מנסיון אישי, אלא שאני שואלת מה באמת אתה רוצה? ואחרי שהבנת מה אתה רוצה, אחרי שגילית, מה אתה עושה עבור זה? לבוא ולומר אני מתוסכל ומיואש, או אני מבולבל וכאלה, זה על הכפאק, לבוא ולספר שאתה מנותק לחלוטין, זה גם יופי, אלא שעדיין לא הבנתי מה בעצם הבעיה שאתה מבקש לפתור. נגעת פה בנקודה חשובה לדעתי, כתבת אני מרגיש אשם ואני שואלת על מה? מה באמת מפריע לך? העובדה שאתה מובטל או העובדה שזה לא מוצא חן בעיני הסובבים אותך? מה זה "אני מרגיש מנותק"? שוב, אשמח באם תפרט את שאלתך, ועוד יותר אם תספר לנו איך אפשר לדעתך לסייע לך. וחוצמזה... לשרשר הודעות כאלה ולא לפתוח הודעה ראשית
גילי פרי

אור ה101

New member
אזל לי הכח שלא היה

ואין לי כח לחיות את החיים האלה. זיכרון אין לי, ריכוז אין לי, לימודים נסרפים לי והחיים?

למעלה