ניצחנו!!!!! יש פיצוי כספי!!!!!!!!!!

JaMeS_b0nD

New member
ניצחנו!!!!! יש פיצוי כספי!!!!!!!!!!

אחרי כל מה שעברתי בכמה חודשים האחרונים עם כל הבעיות שהיו לבזק עם אחד השרתים שלהם שישב ברכזת: ``איילון``, לפתע אני מוצא בתיבת הדואר מכתב מבזק עם השם שלי עליו. היה מאוד מוזר- כי רק לפני זמן קצר שילמתי את החשבון ה````````````מזערי```````````` ה-דו חודשי שלי, OK, אני פותח את המכתב ומה אני רואה??????????? את המילים ``בזק``, ``מתנצלים`` ו``פיצוי`` באותו משפט. חשכו עיני, לא האמנתי שבכלל מישהו יתיחס לכל הפניות של אלפי משתמשים שאינם מרוצים מהשירות, כל זאת עוד אחרי שבשירות לקוחות בכלל לא הכירו בתקלה הזאת ולא ידעו על קיומה. מה אני יגיד לכם - הופתעתי לטובה!!! ממש!!! שורה תחתונה הם לא הכי מפרטים אך כמו שאמרתי- היה שרת שהחזיק את רכזת איילון: אשר נקרא: REDBACK- יותר נכון זאת החברה שמייצרת אותו, אשר עשה ריסטים (RESET) עצמאי. אחלה של שרת... הם מציינים ש:``שירות ADSL עדין נמצא בחיתוליו`` ושלקח להם מספר שבועות (...עלק- אולי מספר חודשים) לתקן את הבעיה- בגלל שזה התקלה הראשונה שלהם... שורה תחתונה: הם מפצים אותנו (את כל משתמשי רכזת איילון) במחצית מהסכום החודשי כלומר 100 שקל עלובים. נכון אומנם רק 100 שקל - שזה ממש לא סכום נאה ונכבד, אבל עצם העובדה שהם הודו בטעותם ומוכנים לפצות את הלקוחות- מממ... אני ייתן להם צ`פחה בגב על זה! אני משאיר לכם את המכתב ששלחו לי כמו ששלחו לשאר הלקוחות המאושרים בזכייה- תהנו...

למעלה